Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Napisałem matte paste a nie clay

edit
zresztą hejtowanie reuzela a szczególnie różowego xD najlepsze pomady dla początkujących
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Akurat różowy reuzel to jest zajebista pomada i mój ulubiony wosk, tak samo tonik jest okej produktem.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

@runiek na grupce też wiele osób chwaliło, tak naprawdę to nie mam jakiegoś porównania bo wcześniej na pre dawałem suavka clay, no to jednak z o'douds mi się w chuj lepiej pracuje, lepsza aplikacja i nie ciągnie włosów. Następnym razem kupię montibusa też mega propsowanego to sobie porównam.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

@checollada co do quiffa, to jokś układa najlepsze
Spoiler
undead clay pod quiffa się sprawdzi idealnie. suszenie masz opisane w filmiku.
Wtn pisze: 20 lip 2020, 0:09 zresztą hejtowanie reuzela a szczególnie różowego xD najlepsze pomady dla początkujących
nie powiedziałbym, różowym na początku przygody prędzej się zrazisz niż zachęcisz. w sensie ogólnie woski na poczatek to nie jest dobra sprawa, lepiej zacząć od glinek - bardzo uniwersalne i łatwe w obsłudze. wosk czysty jest tłustszy, ciężko się zmywa, a reuzele przynajmniej u mnie trzeba było bardzo dobrze wyczuć. jak ktoś chce coś tłustszego na początek, to taki fiber grease sprawdziłby się wprost idealnie imo. chodzi mi o to, że fiberka więcej nałożysz, to się nic nie stanie, bo to lekki produkt. będzie po prostu tłustszy, bardziej greasy, a z pinkiem przesadzisz i trochę dupe masz że tak powiem. do tego zmywalność taksówkarza ogranicza się do użycia szamponu i to nie jakoś dużo, a nie bawienia się z odżywkami.

no runiek dobrze gada, nie mam nic do grupowiczów, ale "juja co ma pomad od chuja" znalazł się na pomadowych rok temu, popytał się trochę i nagle robił spisy produktów z ich doszczętnym objaśnieniem jak profesjonalista. nie miałbym nic do tego, jednak było tam kilka wypunktowanych błędów i warto uwzględnić, że pomady to dosyć indywidualna sprawa i wielu osobom siądzie coś innego. tam było to dosyć zatwierdzone. przykład, że wodniaki zbijają objętość i żeby zrobić na nich objętość, to trzeba mieć skilla. o dziwo ja na wodniakach robiłem akurat sporawą objętość.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

No dobra,tylko porównujesz fibera który jest wodniakiem do różowej która jest woskiem,a lepszych wosków do nauki zabawy z pomadami nie ma niż reuzel,chyba że ktoś chce wyjebać więcej hajsu na lh i się zrazić to droga wolna
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

no ale o to chodzi, że fiber zachowuje się na włosach nie do końca własnie jak wodniak, ale tez nie jak typowy wosk. ma mocny hold, ale nie robi skorupy. ma shine przez cały czas, a to wodniak. o to chodzi, żeby dobrze wprowadzić się do wosków, fajnie byłoby się zapoznać z taksówkarzem. to taka hybrydka z fajnym wykończeniem.

pewnie, że sa lepsze woski na start niż reuzele. choćby high life'y - voodoo island czy pancerny voodoo brew 2, jak ktoś chce lecieć z grubej rury. goon grease też w porządku, wszystko tu wymienione lepiej niż reuzel pink mi się sprawowały, ale to na początku. aktualnie widzę w pinku fajna pomadę, ale to dopiero z czasem, jak nauczyłem się "profesjonalnie" suszyć włosy. oczywiście wszystko to moje zdanie... moze jak ktos ma falowane, gęste, cienkie i lejące się włosy to będzie miał podobne wrażenie.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

Ja sobie właśnie testuję nowo nabytego Kevin Murphy Rough Ridera i jak na razie jestem pod wrażeniem (jak to cudownie pachnie :oops: ), ale jeszcze jestem przed testami w terenie. Ktoś miał i chce się podzielić wrażeniami?
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Ogólnie tak nawiązując do pinka to najlepszym woskiem jest Dax czerwony, bywa w tk maxx za 14zł, bardzo mocny hold, połysk jak u chada, nakłada się najłatwiej z używanych przeze mnie wosków. Polecam jak ktoś nie używał.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

to prawda, daxiki sa spoko. z tego co sie orientuje, wlasnie linia high life ich producentem jest dax i high life wprowadza pewne, małe zmiany.
kotniedobry
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 22:05

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kotniedobry »

Holden pisze: 10 lip 2020, 11:51 @kotniedobry

Kup sobie Goldwell Rougman, dobry produkt na wejście w temat kosmetyków do włosów. Chwyt zadowalający, matowe wykończenie, wygodne opakowanie z pompką, dobra cena - 25 zł.
Spoiler
Obrazek
Dostanę go w jakiejś sieciówce typu rossman ?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

Tego nie wiem, zawsze na allegro brałem
Awatar użytkownika
Marker
Posty: 157
Rejestracja: 17 cze 2019, 0:29

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Marker »

Sluchajcie, zaczalem sobie ostatnio zapuszczac wlosy i kurwa mam ten rodzaj ze robi mi sie garnek i sa takie napuszone i proste. Potrzebowalbym czegos zeby one byly klapniete bardziej, pomożecie?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

kotniedobry pisze: 21 lip 2020, 10:24
Holden pisze: 10 lip 2020, 11:51 @kotniedobry

Kup sobie Goldwell Rougman, dobry produkt na wejście w temat kosmetyków do włosów. Chwyt zadowalający, matowe wykończenie, wygodne opakowanie z pompką, dobra cena - 25 zł.
Spoiler
Obrazek
Dostanę go w jakiejś sieciówce typu rossman ?
Hurtownie/sklepy fryzjerskie ewentualnie via internet.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

ludzie roughmanna powijali w Rossmannach, wyjdź z piwnicy przejdź się po sklepach i zobacz czy mają...
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Przecież różowy reuzel jest przepłacony i podobno coś tam namieszali w składzie, zresztą jak w blue, więc już nie świeci mocnym holdem, a w tej cenie idzie wydajniejsze i fajniejsze woski dostać. VOODOO BREW 2 FTW

Od greena też będzie o wiele fajniejszym smalcem LH medium.



a co do daxa, jak wspominany vb2 to nadwosk dla mnie, tak srebrny dax był po prostu średni, akceptowalny, a red... za chuj mi nie leżał, nie wchodził w moje włosy, tragiczna aplikacja i sklejka na bani :razz:

e;
raz jeszcze, reuzelowy tonic to gówno, jak już chcecie koniecznie tonic to stickmore ewentualnie barber mind, ale stickmore to o kilka klas lepszy od tego świnkowatego
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Czy namieszali to nie wiem, dalej mam opakowanie sprzed prawie 2 lat i używam na zmianę z nadwoskiem Daxem : )
No cóż, każdemu podchodzi inaczej, nie spotkałem póki co wosku z mocnym holdem o łatwiejszej aplikacji i plastyczności niż czerwony Dax. Pewnie jak zużyję te 4 opakowania to spróbuję czegoś nowego z ciekawości.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

No ja nie słyszałem żeby coś zmieniali w różowej,w niebieskiej tak,ale różowa :dunno:
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

oficjalnie również nie słyszałem, ale ludziom nowe partie inaczej siedziały. tak czytałem na grupce, że nieco inaczej reuzel pink się sprawdza i gorzej.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

to chyba mamy dwie różne partie daxa, bo mój czerwony za nic nie chce wejść w włosy :lol: ale to tak jak z lh magician na suchych u mnie, u innych potrafi gładko wchodzić, na moich włosach walnę scoopa i pomada przykleja się do włosów, za nic nie chcąc się rozprowadzić i muszę wtedy z 5-10 minut walczyć przed lustrem, co chwilę mocząc grzebień, kilka ruchów na włosach, ponownie moczyć i tak z 10 razy... z daxem to samo.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Ostatnio tak się nasłuchałem dwóch pierwszych płyt Sugar Ray, że się skusiłem na zarost popularny w latach 90-tych.
Spoiler
Obrazek

Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ