Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

Bubbles pisze: 12 lip 2020, 3:45 co? baxter clay a arcadian to totalnie inne produkty. arcadian to baza jak kojarzę wodno aloesowa, baxter clay to czysto woskowa glina. kaolin ma bardzo wysoko, generalnie hold 300 razy silniejszy. arcadian jest bardziej matowy, baxterem bardziej sie mozesz pobawic. dasz wiecej - uzyskasz fajny, tlusty look. dasz mniej, masz mat/natural.

ciezko mi uwierzyc, ale arcadian dzialal na moich wlosach jak beachboy, czyli w ogole, a baxter to top1 glina.
No widzisz, a ja miałem totalnie inne odczucia. Baxter mega fajnie mi wchodził we włosy, ale co z tego, jak ostatecznie musiałem za chwilę poprawiać. Arcadian na moich włosach daje bardzo fajny hold, ale nie sztywny, tylko taki, że sobie mogę swobodnie włosy przeczesać dłonią i poprawić, i nic źle z tego powodu nie wygląda. Nie wiem, może rzeczywiście tego Baxtera za mało kładłem :dunno: albo tak jak piszesz, każdy ma inne włosy, moje są dość miękkie i lekkie, więc może to po prostu za ciężka rzecz
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

haha, nie ma sprawy Bubbles, Reuzel wziąłem bo się połasiłem na znaną i w sumie polecaną markę. Nie mam zamiaru z niego rezygnować, bo na mokre jest naprawdę spoko. Jest lepsza (lżejsza, mniej klejąca) od poprzednio używanej Murray's Superior, ale wygląd włosów pozostaje w zasadzie taki sam. Nudzą mnie własne włosy, które noszę tak samo od lat. Po prostu chcę teraz sobie popróbować też matowe pasty/pomady, z których to korzystałem jakieś 5 lat temu i niezbyt dobrze wspominam. Chociaż wiem, że kupowałem wtedy pastę pokroju za 8zł z Reala, no to co tu dużo mówić :lol: postanowiłem dać im kolejną szansę. możesz podesłać na pw
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kon rafal »

Może chce ktoś kupić pomadę i olejek do brody steam punk? :)


Wielkie 5 dla Was

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

Bubbles pisze: 12 lip 2020, 3:45 ciezko mi uwierzyc, ale arcadian dzialal na moich wlosach jak beachboy, czyli w ogole, a baxter to top1 glina.
beachboya to ty szanuj, klasyk forumka x lat temu :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: zemsta1kadluba »

klasyk, jeszcze na karachanowym /fa/ o nim przeczytałem i używałem xD
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

taa w 2014/15 pamietam jak smarowalem tym łeb i wielkie zdziwienie ze po wyjsciu z domu włosy latały na wszystkie strony. beachboy ogólnie spoko nadaje się na prestyler, polecam spróbować. inb4 wszystko nadaje się na prestyler xD ale takie pasty, kremy o slabym chwycie imo najlepsze
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

U mnie ten Arcadian siada mega słabo, używam na prestyler i potem betonuje Cavalierem i gituwa wtedy.
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: sZp »

https://dlagentlemana.pl/Mr-Bear-Family ... tion-30-ml

ktos chetny powinac ode mnie taniej? pare razy uzyty, moge ew. jeszcze 1/4 balsamu dorzucic o podobnym zapachu
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

po beachboyu zawsze lepkie czoło i zapocone ręce :D klasyk
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Kupiłem sobie (#lpu) podobno najlepszy prestyler - O'douds Styling Treatment. Odebrałem właśnie z paczkomatu, jutro wrzucam na kask to zobaczymy czy faktycznie taki genialny jak mówią.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kon rafal »

A właśnie, ten reuzel grooming tonic to dobry jest? Na grupie widziałem, że sporo osób go sprzedaje po 1,2 użyciach, stąd moja ciekawość



Wielkie 5 dla Was

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

@kon rafal
spoko jest,imo nie widze sensu dopłacania do devila czy coś,ewentualnie montibusa se pyknij ale dla mnie tonic lepszy
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

jak tam kto lubi - ja polecam kremowe prestylery. najlepiej na moich wlosach sprawdzil sie pomp&co hair cream, aktualnie uzywam grooming tonicu bo mnie nie stac na creama a tego jeszcze mam w użyciu. jeden poleca odouds, drugi montibusa trzeci cos innego, takie realia.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Ja obecnie mam enigmę i adhair od ivora. Próbował ktoś wrzucać undeada na pre?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

Panowie, dorwałem tego matowego Uppercuta od kumpla i w sumie dobrze się złożyło. Na suche włosy Uppercut i jako leciutki dodatek malutko Zielonej Świni - głównie na grzywkę, która niestety z samym Uppercutem opada. Włosy nie są poklejone, pozostaje matowy look i przy tym są trwałe. Chociaż to dość kosztowne połączenie, bo Uppercuta znika mi z puchy dość dużo, a dostałem już na pół zużyte. W każdym razie, jestem całkiem zadowolony z tego jak po obu produktach wyglądają moje włosy.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

skończyłem niedawno puche szarego reuzela i z racji, że średnio dogadywał się z moimi wlosami, to zdecydowałem się na polecanego przez @cloud nevermore. od pierwszego użycia jestem bardzo zadowolony z tej pasty i na pewno zostanie u mnie na dłużej. fryzurę trzyma przez cały dzień, zwiększa objętość włosów i są takie delikatne, chmurkowe :3 jedyny minus to aplikacja, bo przez szybkie schniecie trzeba ją nakladac dość sprawnie. no i mam wrażenie, że ubywa szybciej niż produkty reuzela
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

ale mi miło! zwłaszcza, że o tym nevermore pisałem jakiś czas temu jak jeszcze miałem długie włoski i ogólnie taka faza

serdecznie pozdrawiam! @insane :3
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: checollada »

Nigdy w swoim świadomym pomadowym życiu nie miałem takich krótkich włosów jak teraz. Ponad pół roku zapuszczałem boki żebym mógł je zaczesywać do tylu jak chłopaki w rodzine soprano. Wyszło spoko, ale stylówka jak z sycyli gangster mi się szybko znudziła. Dłuższe włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji, a w dobie pandemii i siedzenia na chacie 24h przez cały tydzień, nie miałem ochoty i okazji żeby czesać slickbacka, głównie siedziałem z opaską na łbie jak baba, żeby mi grzywka nie zasłaniała świata. A potem wyjście na chwile z domu na zakupy i dylemat, iść jak zul czy czesać się jak na bal? Częściej wygrywało lenistwo i czapka, więc postanowiłem, dość tego.

Mam trochę tłustych smarów z mocnym hołdem na półce, ale nie potrzebuje ich teraz. Potrzebuje rady, czym układać quiffa lub coś w tym stylu? Macie jakieś sprawdzone produkty? Pewnie w grę wchodzą jakieś maty, ale jaki hold? Nie interesuje mnie szara świnia jakby co, już miałem i bardzo fajny produkt, ale szukam czegoś nowego.

Krótka fryzurka na lato kozacka sprawa, czasami warto spróbować czegoś innego.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

bayside clay,zerds, lockhart's nevermore,harvest moon,cavalier,Arcadian Matt Paste
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Reuzelowski tonic - gówno
Stickmore tonic - nadtonic

ale ja też team pomady na pre, taki stickmore clay to nadpomada i można ją na samo pre stostować, jak i też stosować jako końcowy produkt... również nakładany na mokre xD

arcadian clay to ściek, tzn jak ktoś lub messy to ok, ale to nie ma żadnego holdu

@Wiewior
najlepszy, bo DŻUDŻA tak mówi? xdddddd wkurwia mnie ten marketing pomadziarza

co do beadrtusta, proszę, nie polecajcie go tu, przecież typ już od dawna jest chorągiewą i poleca od własnego widzimisię najgorsze gówna xD

@kshaq
ja bym jednak oszczędził tak kontrowersyjne opinie, bo jeszcze ktoś serio źle zrobi, może nie masz jeszcze wystarczającego skilla lub nie wiem, ale gwarantuję Ci bankowo, że na 99% włosach świata, baxter będzie tym starym krulem, z mocnym i mega wydajnym holdem, a arcadian poziomem biczboja jeśli chodzi o chwyt


aha, co do reuzeli, to reuzele w 2020 to tak jak uppercut przez wszystkie lata, tego już się nie bierze, ewentualnie red/blue i ich prestylery; clay biały, nowe produkty w tubkach

(no wyjątek jest uppercut deluxe, niby spoko, nie wiem, nie miałem)

sorry za chaos, piszę to na ślepo bez soczewek, zrobiłem szybki risercz tego, o czym ostatnio pisaliście, bo dawno mnie nie było
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
ODPOWIEDZ