Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

zamienilem miesiac temu head&shoulders na szampon i odzywke insight i od tego czasu mam problemy z lupiezem. barber mowil, zeby przeczekac bo musze dac skorze glowy sie zregenerowac, ale mimo uplywu czasu jest coraz gorzej.

czekac dalej, czy wrzucic jakas odzywke na skore glowy?
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: erykgx »

koniec pisze:poleci ktoś jakiś trymer do brody? Do tej pory miałem jakiegoś starego phillipsa i było git ale się zepsuł, przycinam sobie zazwyczaj na okolice 9mm.
Myślałem nad one blade wersji face+body bo się przyda też ale z tego co widzę tam najdłuższa nasadka ma 5mm i nie mogę znaleźć nigdzie do dokupienia dłuższej
jak na 9mm to kup sobie normalna maszynkę do włosów. Ja dostałem na święta i bez porównania z jakimiś trymerami śmiesznymi. Zobacz sobie np. ga.ma pro 8.2.
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Beny »

insane pisze: 10 lut 2021, 10:36 zamienilem miesiac temu head&shoulders na szampon i odzywke insight i od tego czasu mam problemy z lupiezem.
HS ma zjebany skład i z tego co mi dziewczyna mówiła (zapalona userka grupy włosowej na FB), to niektóre jego składniki przyczyniają się, np. do wypadania włosów. używałem go pare lat i średnio sobie radził z tym łupieżem, raz miałem raz nie. ostatnio zarzuciłem pierwszy raz saszetę nizoralu i problem zniknął praktycznie po jednym użyciu. do tego najprostszy rossmannowy naturalny szampon i jazda
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

insane pisze: 10 lut 2021, 10:36 zamienilem miesiac temu head&shoulders na szampon i odzywke insight i od tego czasu mam problemy z lupiezem. barber mowil, zeby przeczekac bo musze dac skorze glowy sie zregenerowac, ale mimo uplywu czasu jest coraz gorzej.

czekac dalej, czy wrzucic jakas odzywke na skore glowy?
norma,ja po odstawieniu hs też miałem łupież xD tzn mam do teraz i zwalczam go powoli łagodnym szamponem+odżywka
Goodguy
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2020, 8:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Goodguy »

Witam w takich kwestiach polecam
E:poprawny link https://www.wapteka.pl/vichy-dercos-sza ... -ml-4832,p
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Kupiłem sobie taką opaskę do włosów

FOR YOUR BEAUTY
opaska do włosów bezuciskowa, unisex
1 szt., nr kat. 314153

https://www.rossmann.pl/Produkt/Ozdoby- ... 14153,8678
Spoiler
Obrazek
Obrazek
bo grzywka powoli zaczyna mi wchodzić w oczy
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: demon »

Pozdro Krzychu, mam identyczną i używam jej już z pół roku
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyche »

bóg jest łysy
MalinowyJogurt

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalinowyJogurt »

Jako, że nigdy nie stosowałem kompletnie żadnych kosmetyków do brody a dostałem właśnie taki zestaw.
1. Kartacz do brody
2. Olejek do brody
3. Odżywka do brody

To mam pytanie w jakiej kolejności to używać? Tzn wiadomo po umyciu brody najlepiej rozczesać kartaczem a co potem? Olejek i na olejek odżywka i wtedy sobie ułożyć brodę? Czy najpierw odżywka i ułożyć a potem olejek? Robi to różnice? Dodam, że włoski układają mi się we wszystkie strony świata :/
Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: carl »

Odżywka po wysuszeniu, żeby odżywić. Olejek z resztą ma podobne zastosowanie. Z tych wszystkich zakupionych przez Ciebie rzeczy nie ma niczego, co pomogłoby Ci ułożyć brodę :D

A kartacz masz przede wszystkim do oczyszczenia martwego naskórka, no i pamiętaj żeby stosować go też na sucho.
impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: impertynencki »

Używa ktoś brzytwy do golenia i jest w stanie przedstawić jakieś plusy tego golenia? Jest to przynajmniej bardziej ekonomiczne?
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Taka na żyletki wychodzi dość tanio ale to jedyny plus.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3901
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: camzatizbak »

Oby gardła sobie nie poderżnąć.
Brzytwą to już chyba trzeba umieć fachowo.
Kiedyś jak byłem u ciapackiego barbera gdzie odstęp między stanowiskami był bardzo bliski i wybiła moja kolej to siadając na swoje miejsce mało nie trąciłem w łokieć ciapatego który akurat brzytwą golił klejenta rozumisz
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Ja nie używam brzytwy, ale mogę polecić maszynki na żyletki, bardzo komfortowe golenie, zacięć zero, no i zdecydowanie taniej wychodzi. Gole się myślę już z 10 lat, na początku miałem zwykłego Wilkinsona z drogerii za 15zł bodajże, teraz mam Muhle R89 i jest super. Jeśli chodzi o żyletki to nie polecam rossmanowskich, wydają się tępe już od początku, te z Wilkinsona są ok, natomiast teraz mam japońskie Feathery i najbardziej mi pasują.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Wilkisonem to ja się bym sobie pociął twarz przy goleniu, tylko Gillette jednorazowe, którymi można się golić spokojnie kilka razy.
Najważniejsze, by przed nałożeniem żelu lub pianki (ja używam żelu) do golenia ciepłą wodą przemyć twarz by się skóra rozgrała i jechać nie pod włos.

Mnie to wystarczy, ale ja się nie golę codziennie tylko tak średnio co 4 dni do pracy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: 2ps__ »

probowalem zapuscic wlosy ostatni raz w zyciu, ale huj nic z tego nie bedzie po nwm dwoch miesiacach mnie juz huj strzela i jutro/po jutrze opierdalam sie na zero znow, no i marzy mi sie taka wizyta u arabskiego golibrody xd, co mnie swietnie opierdoli na 0 mm rowniutko bez odstajacych wlosow tak jak murzyni maja, brode ogoli, wasy ogarnie, a przy okazji podreguluje brwi i usunie wlosy z nosa, a nawet mi sznité na algierskiego pilkarza zrobi we brwi jak poprosze, no i teraz pytanie czy kojarzy ktos gdzies w trojmiejscie takiego kozaka czy moze wizyta u barbera rowniez bedzie zawierac w sobie te wszystkie elementy? jezeli tak no to poprosze o polecenie czegos w gdansku no najlepiej wrz,
impertynencki
Posty: 115
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:21

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: impertynencki »

W zapuszczaniu włosów chodzi właśnie o przetrwanie tego najgorszego momentu kiedy z włosami nie idzie nic zrobić, także zastanów się ziomuś.

W YES Barber wykonują nitkowanie brwi, ale jak z jakością to nie wiem. Byłem tam 2 lata temu, ale z tego co widzę cała kadra się zmieniła.
A w PRIMO MOS masz golenie głowy brzytwą (właściciel pochodzi z pożadanych przez Ciebie rejonów).
najlepsze dni uciekają nam na właśnie dziś
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KILLIE »

4mm to najlepszy haircut, niestety trzeba go poprawiać co 3dni bo później robi się coraz gorzej :roll:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Piters »

Opierdala ktoś łeb golarką w takim stylu jak w spoilerze i może polecić jakiś model? Czy wjbn weź jakąkolwiek?
Spoiler
Obrazek
Zależy mi żeby jak najmocniej sięgała włosy, jak już jestem łysy to lubie być w pełni łysy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yytr »

lygrys pisze: 19 lut 2021, 20:05 Kupiłem sobie taką opaskę do włosów

FOR YOUR BEAUTY
opaska do włosów bezuciskowa, unisex
1 szt., nr kat. 314153

https://www.rossmann.pl/Produkt/Ozdoby- ... 14153,8678
Spoiler
Obrazek
Obrazek
bo grzywka powoli zaczyna mi wchodzić w oczy
Dzięki, zajebisty zakup!
ODPOWIEDZ