Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

jak ktos lubi klasyczne zaczesy to nie ma za bardzo wyboru oprócz czesania do tyłu. no chyba że sidepart full czesany w bok. no to co napisales to akurat skrajność, większość raczej używa to z umiarem. no nie wiem, ciężko się do tego odnieść w sumie xD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

też mi ciężko full się odnieść, bo ktoś kogo znam/kogo widziałem na necie (bądź ulicy) za każdym razem ma normalnie ułożoną fryzurę klasyczną i większość osób to totalnie kuma (zwłaszcza, że jest od zajebania poradników, grupek, barberzy też doradzają przecież) i nie dochodzi do sytuacji, gdzie ktoś ma na głowie najebane pół słoika pomady i do tego cała puche lakieru, like nigga wtf
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Może kolega widział jakiegoś fana wysokiego połysku to mu się wydawało, że ktoś pół słoja wosku nałożył na głowę.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

prawda, ale warto dodać, że pomada z wysokim połyskiem nałożona w odpowiedniej ilości i odpowiednio zaczesana wygląda w bardzo dobrze. we wszystkim jest pewna granica.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

ostatnia polowe zycie ciagle nosilem fryzury typu messy, low fade, undercut i zdarzylo sie, ze nawet mialem samuraja. Najlepiej z twarza wspolgra mi low fade i niechlujna gora, a jak wycinalem przedzialek to wystarczylo uzyc glinki matujacej i siadala elegancka fryzura. Teraz czas na zmiany i opierdole sobie cale wlosy na krotko, ale mam standardowe obawy typu: zrobia mi sie zakola lub nie odrosna mi wlosy i juz na zawsze bede naziolem jebanym. Chyba mimo wszystko warto ryzykowac i przebolec miesiac/dwa miesiace z wygladem na debila, jesli nie bedzie mi to pasowalo
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

kurwa, za szybko rosną mi włosy i przy aktualnej fryzurze (6mm + skinfade) jestem zmuszony chodzić do fryzjera co tydzień :(

jak żyć widzowie?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Zapuścić. Zresztą jak zamkną fryzjerów to i tak będziesz zmuszony zapuścić.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

właśnie nie chcę zapuszczać, najlepiej się czuję w krótkich włosach.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

Jaka najlepsza pomada, żeby mieć taki efekt jak przy100boss? Serio userzy
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

przy100 uzywa czerwonej świni
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

cloud pisze: 31 paź 2020, 19:15 kurwa, za szybko rosną mi włosy i przy aktualnej fryzurze (6mm + skinfade) jestem zmuszony chodzić do fryzjera co tydzień :(

jak żyć widzowie?

kupuj jakąś maszynkę (nie znam się, nie mam brody ni wąsa, ale przy krótkich włosach żeby zaoszczędzić warto nauczyć się self-cuta). są oczywiście poradniki na jutubie.

ewentualnie jak ja, możesz poszukiwać szkoleń, gdzie obetną cię za darmo. ja przy longtrimie moim, chodzę se do barbera co dwa miesiące, z reguły w międzyczasie znajdzie się coś na co się zapisze. a jak nie, to 3 miesiąc i wtedy jest faktycznie co ścinać :rotfl:
mateko pisze: 01 lis 2020, 9:40 Jaka najlepsza pomada, żeby mieć taki efekt jak przy100boss? Serio userzy
tak jak kolega powiedział, sentiniak używał czerwonego ruzla. jednak każdy włos jest inny, ja żeby mieć takie włosy potrzebowałbym najlepiej jakiś dobry prestyler. może być glinka, może być konkretnie produkt prestylerowy i post jakiś mix wodniaka z woskiem. u mnie by się sprawdził mix reuzela pink + shiner gold psycho hold, ale generalnie pewnie wystarczyłby shiner, ale dużo go. jak nie, to podobnie wykończy tenax zielony czy taksówkarz, czyli fiber grease.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

Bubbles pisze: 01 lis 2020, 12:00 ewentualnie jak ja, możesz poszukiwać szkoleń, gdzie obetną cię za darmo.
korzystam aktualnie z takiej opcji, ale prędzej czy później ziomuś zacznie już kasować sianko :dunno:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Aka M »

Kurde ja się zebrać do fryzjera od połowy roku, jakoś boję się żeby ciapaty mnie strzygł. W ogóle też mieszkam na dzielnicy gdzie są same czarnuchy prawie i się krepuje gdzie wchodzi człowiek do salonu i same czarnuchy są albo ciapate i chyba będę musiał jakieś ogłoszenie na holenderskiej grupie napisać wolałbym chyba jednak żeby mnie polka strzygła
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyama »

@Aka M ciapaki w Holce zajebiscie strzyga. Nie dosc, ze zrobia ci fryzurke, to jeszcze zadbaja o twoj zarost. A jak bedziesz z fryzjerem gadac to sie nie zdziw, jesli zacznie przeklinac po polsku jak mu powiesz skad pochodzisz XD

Dodano po 58 sekundach:
panowie, jakies maszynki do wlosow polecacie? Postanowilem samemu zrobic sobie fryzurke, bo jaram sie tym tematem od kilku lat i chcialbym w koncu wyprobowac jak to jest
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Aka M »

Wlece do niego kurwa chopie ogarniaj temat z czupryną to Ci odpale argusa A jak spierdolisz temat Kurwa chopie to Ci spale salon. Nie no nie wiem, musze się przełamać xD
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6888
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

Jak w ogóle nazwać fryzurę Sentino bo co klip to sam już nie wiem jaka jest "podstawa".
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

boki krótko góra dół
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elkacpero »

Pytanko z gatunku toniki do włosów; hejt czy props? Oststnio mi jeden podszedł u barberka, bo miał fajny zapach, natomiast w ogóle się nie znam na tych tematach a Wy jestescie ładnie obcykani. Warto czy szkoda siana?
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wiewior »

Tonik w sensie prestyler? Jak najbardziej. Pomaga układać włosy na etapie suszenia, chroni przed gorącym powietrzem, może pomagać uzyskać większą objętość. Ja zawsze na pre coś wrzucam, u mnie to są akurat różne glinki, ale są i produkty dedykowane jako prestylery - chociażby z takich bardzo popularnych reuzel tonic.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Aktualna inspiracja mojego zarostu na twarzy
Spoiler
Obrazek
Zastanawiałem się nad czymś w stylu tego co ma raper Freeway

Freeway ft. JAY-Z, Beanie Sigel - What We Do (Official Video)
Spoiler

Lil B - R.I.P. The Rap Game(VIDEO)HARDER THEN D.O.R?!!!!!CLASSIC
Spoiler

Ale zdecydowałem się na coś bardziej oryginalnego.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ