Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: zuperhero »

Piters pisze: 25 mar 2021, 21:00 Opierdala ktoś łeb golarką w takim stylu jak w spoilerze i może polecić jakiś model? Czy wjbn weź jakąkolwiek?
Spoiler
Obrazek
Zależy mi żeby jak najmocniej sięgała włosy, jak już jestem łysy to lubie być w pełni łysy
ja planuje taką powinąć, wszyscy barberzy korzystają więc chyba git
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Piters »

No w sumie wygląda spoko, chyba też powine
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Ogarnąłem sobie tego french cropa jakiś czas temu chłopaki, i dziewczyny i ziomki mówią, że lepiej mi w tym. Teraz to pytanie jak sobie włosy układać? I jakie pasty polecacie? Jestem zielony w tym póki co i mam drewniane palce. Mam tak jak na zdjęciu Obrazek
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: badi »

zapamiętałem Cię przystojniejszego :oops:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

Korzysta ktoś dokładnie z tego właśnie modelu? Dodam, że nie mam gęstego zarostu, raczej lekkie golenie co trzy dni oraz depilacja ciała.

OneBlade Face + Body QP2620/20
Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 626
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: KamilNO »

@ToMojaStaraKsywka do cropika tylko pudry, weź z rossmanna dowolny got2be, taft czy inny za 15ziko i będzie dużo lepszy niż wszystkie barberskie za więcej, a miałem sporo. No a co do drewnianych palców to po 2 razach z pudrem ogarniesz co jest 5, bo cropa się banalnie ogarnia
conrado
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2021, 13:15

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: conrado »

@mateko tak, ja korzystam, też nie mam gęstego zarostu i sprawdza się znakomicie. Na twarzy golę się na sucho i jest dobrze, oczywiście nie będziesz ogolony tak jak żyletką, ale co dwa dni można się machnąć. Golenie jest szybkie i nie mam podrażnień po nim. Drugiego ostrza używam do reszty ciała i szczerze to ta nakładka jest dla mnie niepotrzebna, bez niej lepiej idzie. Duża wygoda, pod prysznicem pachy w chwilę i elo.
Problemem jest to, że ta wersja nie ma informacji o stanie baterii, więc musisz na oko ładować xD ja ładuję średnio co 10 dni przy normalnym użytkowaniu i jest ok. Ostrze do facjaty mam to samo od 4 miesięcy i wciąż śmiga.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

@conrado mówisz o tej zielonej i ciemnej nakładce tak? To może lepiej i taniej kupić samą wersję OneBlade z widocznym poziomem naładowania?
conrado
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2021, 13:15

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: conrado »

@mateko tak, mówię o tych nakładkach. Mówisz o wersji pro, nie wiem jak cenowo stoją, ale mi w tej cenie co kupiłem nie przeszkadza aż tak brak tego poziomu naładowania. Bardziej bym pomyślałm, żeby były 2 ostrza, jedno do twarzy i drugie do ciała.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

KamilNO pisze: 29 mar 2021, 19:33 @ToMojaStaraKsywka do cropika tylko pudry, weź z rossmanna dowolny got2be, taft czy inny za 15ziko i będzie dużo lepszy niż wszystkie barberskie za więcej, a miałem sporo. No a co do drewnianych palców to po 2 razach z pudrem ogarniesz co jest 5, bo cropa się banalnie ogarnia
u mnie puder z rossmana nie sprawdzil sie przy cropie, bo strasznie sklejal wlosy i tworzyl taka jakby skorupe, ktorej nie dalo sie przeczesac, wiec kupilem puder reuzela i jest gites

ogolnie cropik super fryzura, bo przez pierwsze 2-3tyg od strzyzenia sama sie uklada, ale jak nie odwiedzam barbera dluzej niz 4tyg to nie potrafie sensownie wlosow ulozyc
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nie wiem czy długie włosy u faceta nadają się do ruchania.
Przydałaby się opinia kobiety.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: mateko »

Co jest kurwa
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: knarku »

:lol:

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
@Rupert dawaj na rozkminke

co masz na mysli lygra z tym, czy sie nadaja
ksiazenieporzadek

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ksiazenieporzadek »

:lol: :lol: :bowdown:
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10128
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wujot »

@bel prosimy o opinię
lygrys pisze: 03 kwie 2021, 15:26 czy długie włosy u faceta nadają się do ruchania
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: yytr »

bel
Posty: 1991
Rejestracja: 21 kwie 2019, 8:31
Lokalizacja: Bytom

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: bel »

wujot pisze: 03 kwie 2021, 15:53 @bel prosimy o opinię
lygrys pisze: 03 kwie 2021, 15:26 czy długie włosy u faceta nadają się do ruchania
co jak co, ale dlugie wlosy to bariera nie do przeskoczenia, zwiastuje pojebany charakter wpierdalanie kotów i sluchanie metalu (mecze sie z takim wspollokatorem)
#blackpill
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 816
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: tomek5lg »

krzychu wjechał z buta do tematu, polska nie gotowa


bel ale dalej nie odpowiedzialaś na pytanie w sumie, bo chodzi konkretnie o to czy dlugie wlosy przeszkadzają w ruchaniu czy trzeba je np umyć 15 minut przed stosunkiem
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Lothia »

Polećcie jakiś trymer do włosów w nosie, który nie przestanie działać z niewyjaśnionych powodów po dwóch miesiącach od zakupu. Zawsze sobie kupowałem jakieś niskobudżetowe i odmawiały posłuszeństwa po nieprzyzwoicie krótkim okresie użytkowania.
Wiewior pisze: 19 mar 2021, 19:54 Ja nie używam brzytwy, ale mogę polecić maszynki na żyletki, bardzo komfortowe golenie, zacięć zero, no i zdecydowanie taniej wychodzi. Gole się myślę już z 10 lat, na początku miałem zwykłego Wilkinsona z drogerii za 15zł bodajże, teraz mam Muhle R89 i jest super. Jeśli chodzi o żyletki to nie polecam rossmanowskich, wydają się tępe już od początku, te z Wilkinsona są ok, natomiast teraz mam japońskie Feathery i najbardziej mi pasują.
Haha, no tak jest, no. Od kiedy została mi sprezentowana maszynka Muhle, to nie wyobrażam sobie używać czegokolwiek innego.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

W tych trymerach od philipsa masz nakładkę do nosa, ale ja włosy w nosie wolę wyrywać pincetą.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ