Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

co do stickmore, tego clayu nie zarzucajcie na suche, u mnie nie da się tak zaaplikować, umyjcie włosy i od razu na mokre jednego scoopa i to nie jakiegoś giga, bo jeden z najwydajniejszych produktów ;) ja wałę takiego normalnego i średnio-małego na poprawienie boków, tyłu i trochę topu

suszara w łapę, szczota i macie zajebiste włosy, bez oporu do przeczesania
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Siada ten stickmore do dłuższych włosów (grzywa tak do dolnej wargi)?
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

no jasne, sam zara zarzucę na kask i Ci pokażę, a mam gęstsze włosy niż dupeczki, lokowane i długość włosa do górnej wargi gdzieś
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Brzmi dobrze. Puszczę w świat kilka pomad i może się skuszę
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ozzie4 »

Moi drodzy - poszukuję najlepszej matowej pomady. Żeby trzymała w pogodę jaka jest obecnie i pozwalała modyfikować fryzurę. Pzdr
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

runiek pisze: 06 sie 2020, 11:34 co do stickmore, tego clayu nie zarzucajcie na suche, u mnie nie da się tak zaaplikować, umyjcie włosy i od razu na mokre jednego scoopa i to nie jakiegoś giga, bo jeden z najwydajniejszych produktów ;) ja wałę takiego normalnego i średnio-małego na poprawienie boków, tyłu i trochę topu

suszara w łapę, szczota i macie zajebiste włosy, bez oporu do przeczesania
Na mokre mokre, czy na przetarte ręcznikiem zarzucasz?
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

@ozzie4 Zależy jaką masz długość włosów i jaką fryzurę układasz. Tak w ciemno mogę polecić undead clay i arcadian clay (arcadian do krótszych)
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

@kshaq
Ręcznikiem na szybko coś tam wytrę i tyle.
@elpe
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pół dnia z upałem w tle, tyle co raz jeszcze poprawiłem grzebieniem fryz przed tymi zdjęciami, bo mi lekko tył się rozwalił, ale ostatnio na każdej pomadzie tak mam po lekko zmienionym cięciu, za to top bez żadnego opadnięcia, trzyma się dobrze
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Wygląda dobrze, ogarnę sobie zaczętą puchę jak ktoś będzie chciał się pozbyć
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Raph »

Dzisiaj na kasku Stickmore Boost Tonic oraz Stickmore Clay Fiber i bardzo polecam to połączenie. @runiek chyba polecał, więc bardzo dziękuję.
...
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2351
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

Jakby ktoś z Łodzi potrzebował na szybko sobie kupić jakąś puchę, to wczoraj ogarnąłem, że w Manufakturze się otworzył sklep z produktami do włosów. Można sobie Reuzela kupić, American Crew itp. a sam sobie nabyłem budżetowego króla matów Roughmana w przyzwoitej cenie :D A no i obok jest jeszcze salon fryzjerski, gdzie sprzedają rzeczy od Kevina Murphy'ego (glinek niestety nie widziałem) i Morrocanoil (Texture Clay to jest kurwa przesztos).
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

@Raph
Ta jest, tylko ja jak już używam stickmore clay - to bez żadnego prestylera :P Ty łączysz to combo? Dajesz glinkę na suche włosy? U mnie ten clay to tylko na mokre ma prawo bytu, ale wtedy jest i prestylerem i produktem końcowym zarazem.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Raph
Posty: 318
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Raph »

runiek pisze: 12 sie 2020, 13:34 Ty łączysz to combo? Dajesz glinkę na suche włosy?
Póki co robiłem to combo tylko raz na próbę, bo dopiero przyszło, a jeszcze muszę poprzednią pomadę zużyć, więc może zrobiłem jakieś faux pas, ale nie było problemu :oops: Clay jako utrwalacz bardzo dobrze sobie poradził, przy czym wziąłem go mało zgodnie z Twoimi ostrzeżeniami, rozsmarowałem na ręce i jazda na głowę.
...
Awatar użytkownika
greg
Posty: 246
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: greg »

Dzień dobry,
Czy możecie polecić trymer do brody, który ma nakładkę 20mm lub więcej i daje radę spokojnie na taką długość ciąć? Cena nie ma znaczenia.
Braun BT7240 póki co sobie upatrzyłem, ale mało o tym sprzęcie opinii jest.
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 516
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Rafał81000 »

Panowie jaki polecacie produkt do takiej fryzury?
Spoiler
Obrazek

Bardzo mocny chwyt i najlepiej, żeby była matowa. Włosy na górze mam do podbródka, a po bokach do końcówki ucha. Dodam, że leciutko mi się kręcą włosy i są dosyć "Niesforne" I trudne do układania.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

baxter
Awatar użytkownika
Rafał81000
Posty: 516
Rejestracja: 18 kwie 2019, 17:26

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Rafał81000 »

Mam Hard Cream i tak średnio się sprawdza
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

baxter lub undead clay

cream od baxtera to inny produkt, wiec to zrozumiale ze sie nie sprawdza. w sensie no moze sie po prostu nie sprawdzić, sam go nigdy nie uzywalem niestety.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

do takiej fryzury to prestyler i lakier. Z doświadczenia wiem, że lubi jebnąć chwilkę po wyjściu z domu. Enigma, reuzel matte paste, cokolwiek w tym typie da rade
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

ewentualnie jak greasy look to zielona świnia
ODPOWIEDZ