Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

na dniach mają być nowe undeady na menroomie, szykujcie hajs bo to grail jak supreme boxy
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

mam szarą świnię, ale nie wyglądam jak model 10/10. muszę sporo jej nałożyć by utrzymać włosy, a one nie chcą w ogóle utrzymać się w górze.
co polecicie, by nie wyglądało ledwo po nałożeniu jak tłuste włosy? taki dość naturalny wygląd no i żeby wytrzymała chociaż na powrót z pracy, wygląd suchego jak tutaj na zdjęciach z google:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Prestyler,pomada to tylko wykończenie a jak masz i dalej hujnia to budżetowo roughman np
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

w sumie pomada czasem dawała radę jak miałem krótsze włosy, teraz to już mogę związać w górnej, tylnej części głowy i raczej przód nie wypada, choć takowe też się zdarzają.
i te wymienione przez ciebie prestyler i roughman to mają faktycznie mocny hold czy jak to działa?
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2163
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Ogólnie jest zasada cięcię>prestyler>pomada,jak masz już takie długie włosy to jednak myślę że roughman może nie styknąć ale prestyler polecam jakiś zakupić,niech się ktoś wypowie co do dłuższych włosów @Bubbles no i ważne czy jaki efekt,suchy mat,naturalny połysk średni czy co tam
edit a dobra przeczytałem że naturalny look,to jebnij se jakiegoś zerdsa czy undead claya
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

w długich, falowanych, lejacych włosach polecam bardzo pomp&co hair cream, a jak nie to może być jakiś reuzel grooming tonic. bardziej od biedy. jest jeszcze odouds, ale go niezbyt znam... wiem, że jest hajpowany mocno.

pomada to Baxter of california clay, jeżeli chcesz efekt bardziej jak na pierwszym zdjęciu, Undead na drugim.

zerds jest bardziej matowy, robiłem recenzje, chce ktoś to pw. jak za za mało informacji, to pytajta. ogólnie chciałem napisać dłuższy post, ale coś mi wywalało stronkę i jak okroilem z wyrazów to dopiero mogłem to wstawić. dziwna sytuacja.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

stickmore clay jest nadproduktem jako i prestyler i jako na wykończenie


z prestylerów, a dokładnie toniców to prędzej też stickmore od reuzelowskiego, no od reuzela na pre jak już coś to biała glinka lub w tubce produkty nowe


a, a co do cięcie > prestyler > pomada, no u mnie jednak pomada > cięcie > prestyler, ale ja mam loki i to wkurwe gęste :D

i roughman ma średni hold(w sumie, pewnie podobny do szarej xD)
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

u mnie rough o wiele fajniejszy chwyt niż szara świnia.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

u mnie rough jednego dnia potrafił trzymać side parta, by drugiego po chwili się rozpaść, ale to były kilkudniowe testy i to jeszcze w upał
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

runiek pisze: 05 sie 2020, 13:51 stickmore clay jest nadproduktem jako i prestyler i jako na wykończenie
Dzisiaj odbieram z paczkomatu, także trzymam za słowo :joint:
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

oby ci siadl, mi stickmore clay rwal wlosy na potęgę i teksturkę tworzył gorszą niż np. stickmore cream, jego imo fajniejszy odpowiednik. hold był okej, no to maciak z potężnym holdem, więc trzymał w ryzach.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

a ja sb poszedłem i fryzjer mi obciął pół kłaków i się cieszę :cool: akurat na lato, no i nie trzeba się babrać ze stylizacją jakoś specjalnie, pół palca produktu na łeb i w miasto
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: sZp »

ja straszną cebulą jestem pod względem nabierania pomady czy to balsamu do brody, zamiast dać porządnego scoopa żeby nic nie odstawało, to dam jakąś połowę i trzyma nieidealnie, dlatego pomady/balsamy u mnie dość długo stoją xD
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Mi ostatnio chodzi po głowie crop, bo układanie przed robotą długich kłaków jest strasznie wkurwiające
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

Ja to czasem bym chciał jakiegoś coś krótszego, ale jak sobie pomyślę, że potem pół roku będę to zapuszczał, to mi się odechciewa :/
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

Próbował ktoś zajebać sobie brodowąs? Jeśli tak to jakieś porady? Lepiej barber czy samemu? Wygląda na to, że to żadna filozofia jak się ma maszynkę
Spoiler
Obrazek
jak broda podrośnie to spróbuję, bo wygląda to imo fenomenalnie, chociaż jak zarost szybko rośnie to pewnie co kilka dni trimming wszystkiego dookoła wąsów. Możliwe też, że będę wyglądał jak menel, ale wtedy zawsze można wąsy skrócić na poziom reszty :dunno:
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Miałem samego wąsa, podobnego jak na obrazku w lewym dolnym rogu i jeżeli nie przeszkadzają ci resztki jedzenia po każdym posiłku to polecam
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

i jak z goleniem wszystkiego dookoła wąsa? wymaga to jakichś specjalnych zdolności manualnych, czy izi? nieraz sobie popsułem zarost słabym konturowaniem, ale w sumie już teraz całkiem nieźle mi to wychodzi. Zresztą, tak jak pisałem, jak coś zjebie albo styl nie będzie się podobać to zawsze można wąsa zrównać z resztą i odczekać chwilę, zarost mi szybko rośnie dość
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

ja goliłem wszystko poza wąsem onebladem bez nakładki, a wąsa delikatnie podcinałem małymi nożyczkami i jakoś to szło. Pierwszy raz podcinałem jakoś po 3/4 miesiącach zapuszczania jak coś
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: niuhniuh »

Ok, dziękuwa za odpowiedź. Poczekam z miesiąc i zacznę sobie eksperymentować
ODPOWIEDZ