Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Ddhh spoko pomejd, jeśli nie boli cię knaga do kolan jak diho orangutan, bo o tym świadczy ogromny połysk na bani, to naprawdę przyjemny pomejd


Hold bym uznał za tak zwane "firm", nie jest za mocny ani za słaby, więc nie będzie anten na włosach, można śmiało coś plastycznego czesać, jakieś slicki, side parciki, cokolwiek zechcesz z zaczesek, klasyków. Właściwościami bardzo przypomina wosk na kasku, mimo to bajecznie się zmywa w porównaniu do nich, prawie jak typowy wodniak. Z racji tego, że to wciąż bardziej wosk niż klasyczne uwb, to w upały może się ostro topić na łbie. W sensie, to kwestia indywidualna, u jednego ostro zleci z włosów na czoło produkt, innemu za to będzie wciąż siedzieć jak u @wst.


Fajny stosunek jakość/cena, ale skład trochę średni, w tym ten alkohol, więc bym starał się nie stosować na dłuższą metę na co dzień i dbał o włos jakimiś odżywkami kozak.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

runiek pisze: 29 maja 2020, 14:31 bo o tym świadczy ogromny połysk na bani
dementuje
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

sory za double post

co ile śmigacie do barbera? ja odkąd mam krótkie włosy to biegam co dwa tygodnie, jak nosiłem side parta to chodziłem tak co miesiąc, może półtorej.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: the »

Dwa tygodnie, inaczej mnie boki wkurwiają
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

jak mialem fryzure typu tutaj bedzie trzy, tutaj bez nakladki to co 2-3 tygodnie max. teraz zazwyczaj jak wlosy zaczynaja mi nachodzic na uszy, czyli srednio co poltora miesiaca

konczy mi sie pucha reuzel clay matte (o taka) i pytanie czy zamawiac kolejna puche, czy polecicie cos lepszego do fryzury typu quiff/sidepart?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

@insane

rozumiem, że szukasz czegoś matowego? moim zdaniem ten reuzel to jeden z gorszych produktów w/w producenta, więc lepiej uderzyć w coś innego. jaki budżet?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

@insane
Bayside clay ale to suchy mat w chuj,tylko do quiffa imo i potrafi rwać włosy przy aplikacji na suche. Może szara świnia? Mi spoko siedzi do quiffa i sideparta
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

oj, zapomnialem o najwazniejszym xd

si senor, tylko matowe mnie interesuja. budzet to max 80zl za puche min. 100g

jesli to pomoze w doradzeniu, to produkt nakladam na wysuszone recznikiem, delikatnie mokre wlosy, ukladam fryzure palcami i podsuszam zimnym powietrzem z suszary.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

lockhart's nevermore, goldwell roughman, stickmore styling cream, clay of the undead
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ksiazenieporzadek »

raz na miesiąc chodziłem, ale od czasu jak pozbyłem się brody i mam zarost to idę do fryzjerki żeby mi tylko łeb zgoliła co 3 tygodnie
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

zamowilem szara swinie, jesli nie bedzie ok to wezme nevermore'a, dzieki za rady @cloud @Wtn
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

ja normalnie śmigałem co 1,5 miesiąca. Teraz zbliżają się 4 miechy bez cięcia
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: zemsta1kadluba »

z krótkimi włosami jak chodzicie co 2 tyg bo wam boki wyrastają to polecam kupić maszynkę i nauczyć się przycinać za uszami i lekko trymować boki, nie jest to takie trudne a odświeżycie fryzurę bez wydawania hajsu
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

insane pisze: 01 cze 2020, 11:44 oj, zapomnialem o najwazniejszym xd

si senor, tylko matowe mnie interesuja. budzet to max 80zl za puche min. 100g

jesli to pomoze w doradzeniu, to produkt nakladam na wysuszone recznikiem, delikatnie mokre wlosy, ukladam fryzure palcami i podsuszam zimnym powietrzem z suszary.
szarą wrzucaj na suche,zajebista jest w niej aplikacja,nic nie rwie ani nic ;)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

^nie rób mu tego

jak szara bedziesz wrzucal tak jak piszesz to bedzie git
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

@ART
czemu niby?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

jakbym mial szara wrzucac na suche wlosy to bym sie zajebal, na tzw wysuszone recznikiem, delikatnie mokre jest calkiem w pyte i ma to rece i nogi wtedy
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

No nie wiem,jeśli używasz całe życie geltypów pewnie to może serio szara ma chujową aplikacje,a z racji tego że jestem matowym świrem to jednak myślę,że ona ma bardzo przyjemną aplikacje w porównaniu do innych matów z których korzystałem (lh mattle clay f&b/bayside clay/zerds np)
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

cloud pisze: 01 cze 2020, 10:31 sory za double post

co ile śmigacie do barbera? ja odkąd mam krótkie włosy to biegam co dwa tygodnie, jak nosiłem side parta to chodziłem tak co miesiąc, może półtorej.
2/3 miechy, chyba że fryzura z fejdem i chcę utrzymać świeży look, to 3 tygodnie może miesiąc.
>wydawanie 80 zł co tydzień
u mnie na mieście jeszcze spoko, bo ziomek tnie za 3 dychy jak barberzy w wwa za własnie 80 zł, ale no stolica i tak zbliża się wielkimi krokami, so...
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

bayside to suchy mat, stąd to


szary świniak ma wysoko wosk w składzie, nie ma ani matowego looku ani też takiej aplikacji typowego matu

a co do tego pomejda, to i tak prospectors coal mine > > > >> > reuzel, to taka właśnie szara świnka v2, wszystko podobne właściwościami, ale o jedno oczko lepsze
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
ODPOWIEDZ