Pocenie sie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Pocenie sie

Post autor: elpe »

U mnie twarz i głowa, chyba najgorsze możliwe miejsca
ksiazenieporzadek

Re: Pocenie sie

Post autor: ksiazenieporzadek »

cloud pisze: 09 sie 2020, 15:40 'ej ziomuś, weź sobie ogarnij etiaxil/antidral i nie będziesz się tak męczył'
no takim osobom to latem nawet etiaxil nie pomaga niestety
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Pocenie sie

Post autor: rubinstein »

jest etiaxil strong. czemu mialby nie pomoc?
Awatar użytkownika
jamase787
Posty: 354
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:00

Re: Pocenie sie

Post autor: jamase787 »

elpe pisze: 09 sie 2020, 15:44 U mnie twarz i głowa, chyba najgorsze możliwe miejsca
kurwa to samo mam, w taka pogode jak teraz mam mokre czoło, poprostu kropelki
Basically I'm tired of feeling sick and tired.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Pocenie sie

Post autor: cloud »

antidral nie zdał egzaminu, dzisiaj kupiłem etiaxil strong i zobaczymy jak się przyjmie :dunno:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Pocenie sie

Post autor: Whtn »

Chmurka, daj znać czy faktycznie podziałało, bo u mnie antidral sprawdził się przez tydzień, następnie mam wrażenie, że wręcz pogorszył sytuację :dunno: ale co po nocach nie spałem po aplikacji tego draństwa to moje :rotfl:
ksiazenieporzadek

Re: Pocenie sie

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja latem nie aplikuje bo chuja daje a tylko piecze

na lato polecam chodzić sobie w koszulkach klubowych i gitarka jest
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Pocenie sie

Post autor: czardi »

Czuję nienawiść, gdy pot leci mi z czoła w tramwaju, a do środka sobie wbija jakiś ziomo w bluzie i ma wyjebane jajca na 25+ stopni na dworze. Strzelałbym do takich uprzywilejowanych śmieciów.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Pocenie sie

Post autor: cloud »

RW0 pisze: 07 sie 2020, 21:23 mi się np dupa poci i w gorące dni nie mogę ubierać jasnych spodni bo po jakimś czasie mokry rów na porach
cloud pisze: 07 sie 2020, 23:17
RW0 pisze: 07 sie 2020, 21:23 mi się np dupa poci i w gorące dni nie mogę ubierać jasnych spodni bo po jakimś czasie mokry rów na porach
same here kurwa :cry: :cry: :cry: :cry:
podbijam siebie i serdecznego ziomka, może ktoś ma jakiś super protip na rok 2023, pozdrawiam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Pocenie sie

Post autor: FruitOffTheWall »

ja akat nigdy nie miałem problemu z potem, ani ze smrodem ani również z widocznościa. Jak w gimbazir byłem to raz dupeczka mówiła na głos że jedyny owoc po wfie uwu wyglada podczas gdy np jeden ziomeczek miał kurwa plamę na plecach i pot leciał po skrobi dla jego. Jeden typ natomiast stwierdzili że nic nie robię podczas meczu i wyjechał z tekstem JAK TY SIE NIE BIEGASZ BO SIE NIE POCISZ. Jedyne łapy mi się poca czasem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3966
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Pocenie sie

Post autor: wrubel »

cloud pisze: 20 cze 2023, 14:17
podbijam siebie i serdecznego ziomka, może ktoś ma jakiś super protip na rok 2023, pozdrawiam
https://senkara.pl/pl/p/Dezodorant-natu ... ota-50g/41


@kr0pka dzisiaj wrzucał to, ja zamówiłem sobie pod paszki ale możesz spróbować posmarować niżej :oops:
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Pocenie sie

Post autor: OmarStooleyman »

Możecie nosicie zbyt przylegające majty? Niektóre są tak ciasne, że nie pozwalają na odpowiednią wentylację.

Mówię o tym typie
Obrazek

Tego typu są bardziej komfortowe i jaja się tak nie pocą
Obrazek
No i ostatecznie można spróbować ogolić rów i krocze onebladem.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6401
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Pocenie sie

Post autor: zemsta1camzata »

albo chodzic bez gaci jak @Bolo
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7137
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Pocenie sie

Post autor: piernikowyskoczek »

te u góry do chodzenia, te drugie do spania, pzdr
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Pocenie sie

Post autor: FruitOffTheWall »

luzne badeje jak murzyn gbe spoko w chuj jak ci sie majty w dupe wrzynajo
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Pocenie sie

Post autor: kr0pka »

niewygodne są w chuj takie luźne gacie, tzn co z tego że luźne jak wkładasz na to jeans, który luźny już nie jest
z tym goleniem rowa, to zwaha na ruhy, bo można skończyć z niezłymi obtarciami w czasie upału, po coś te włosy tam jednak są
nic na potem
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Pocenie sie

Post autor: OmarStooleyman »

Który mamy rok? Przecież teraz kroje są luźne w udach, chyba, że jesteś kolarzem czy trójbojarzem. W takich gaciach kuti zawsze sobie znajdzie swobodę.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4810
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Pocenie sie

Post autor: badi »

tylko rurki
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Pocenie sie

Post autor: hwjsk »

Jasny wyjasnil jak sie powinno chodzic po bozemu nie wiem nad czym sie jeszcze zastanawiacie
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Pocenie sie

Post autor: zuperhero »

cloud pisze: 20 cze 2023, 14:17 podbijam siebie i serdecznego ziomka, może ktoś ma jakiś super protip na rok 2023, pozdrawiam
no cześć, mega potnik z tej strony:
1.
Spoiler
Obrazek
z testowanych antyperspirantów do codziennego użytku ten działa na mnie najlepiej
2. etiaxil w ciepłych miesiącach zmniejsza pocenie o kilkadziesiąt %, z tym że trzeba używać go regularnie, a jednocześnie ostrożnie bo jest tak 'żrący' że jak się przesadzi to mocno podrażnia skórę pod pachami, co jest jeszcze gorsze niż pocenie. poza tym te 2-3 godziny po aplikacji są niezbyt komfortowe hehe, aha no i ja stosuje tylko pod pachy bo, tylko w tym miejscu mój pot autentycznie jebie, spocone ręce czy plecy nie śmierdzą więc mam wyjebane
3. jak chcesz uniknąć takich obrzydliwych beżowych plam na ubraniach pod pachami (osobiście to używam tylko jak mam nosić na gołe ciało, jakiś droższy ajtem w stylu białej koszuli czy coś) to polecam kupić sobie coś takiego:
Spoiler
Obrazek
*i taką podpaskę naklejasz na ubranie, a nie na pachę jak to widać na niektórych fotkach poglądowych na aukcjach
4. jak się komuś pocą stopy, co skutkuje niedającym się w żaden sposób wywabić smrodem z butów, to są do wyboru:antyperspiranty w kremie do stóp, spreje do butów i talki ale zawsze zapominam użyć, więc tylko tak informacyjnie piszę, bo nie wiem czy działają

z tym że te wszystkie porady to typowe bro-science, nie robiłem 'naukowego' riserczu, tylko sprawdzałem losowe rzeczy osobiście, więc może ktoś z obszerniejszą wiedzą poleciłby coś innego
ODPOWIEDZ