Dzisiejsze zakupy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: zemsta1kadluba »

Ale nie muszę śledzić nowości rynku stritler żeby powiedzieć że coś jest dla mnie chujowe, ci się może podobać i spoko

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: Maćko »

proszę zachowujcie się i nie obrażajcie, w przeciwnym razie będę musiał sypnąć warnami
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: Lowrider »

miku pisze: 16 lis 2019, 16:48 No ja to widze zupelnie inaczej. Skoro nie udzielasz sie w zadnych dyskusjach, nie wrzucasz zadnych informacji od siebie o nowosciach, to znaczy, ze nie zyjesz tym. Stad moja analogia do polskiego rapu. Skoro nie rozrozniasz Verdy od BAPE to oznacza rowniez, ze masz bardzo ograniczona wiedze na temat streetwearowych marek. A widze w tym dziale (caly dzial Moda, nie tylko ten watek) dwoch frustratow, ktorzy nie udzielaja sie w ogole, za to sa pierwsi, aby napisac chujowe (i to tez ich jedyny content w tym dziale). Zauwaz, ze przypieprzylem sie tylko do jednej konkretnej osoby, reszte opinii zignorowalem.
wiesz, jak coś jest SŁABE to to, czy to jest bape/verda/supreme/diamante wear nie ma już większego znaczenia
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: miku »

Nie chce mi sie o tym juz pisac - przeciez nie chodzi mi o to. Chodzi mi o brak jakiegokolwiek zainteresowania tym dzialem tych dwoch sfrustrowanych userow, a jedyna ich aktywnoscia jest pisanie "chujowe" aka mentalnosc ludzi piszacych negatywne komentarze pod filmikami na youtube. To moj ostatni post na ten temat, bo sie powtarzamy.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wrubel »

ty no gościu, tutaj połowa userów to jeszcze na SHC pamięta jak seniorr (ten od oldsmobila) fitował am90 infrared do baggy evisu a pierdolisz, że brak zainteresowania komentujących uniemożliwia ocenianie twojej bardzo chujowej wrzuty :dunno:
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wst »

Za te zakupy mogę dać jednego seniorra w pięcioseniorrkowej skali ocen.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: miku »

[mention]wrubel[/mention] rozumiem tylko am90 infrared i baggy evisu z calego postu.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wrubel »

no właśnie
encrenoire

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: encrenoire »

....
Ostatnio zmieniony 03 lis 2020, 19:32 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: miku »

[mention]encrenoire[/mention] ale czy ja gdziekolwiek napisalem, ze kogokolwiek gust jest gorszy albo bardziej wyrobiony? Chodzi mi tylko o pewna mentalnosc ludzi za ktora nie przepadam. To tak jakbym, nie wiem, wszedl teraz do dzialu zagraniczny hip hop nie majac tam zadnego postu i pisal tylko pod kazdym albumem, ktory mi sie nie podoba, ze chujowy . Szkoda mojej energii i czasu.

Ale czy ja gdziekolwiek napisalem, ze nie ma racji? Przeciez ja sie po czesci z tym zgadzam, choc rowniez uwazam, ze trzeba patrzec przez kogo i gdzie zostalo to stworzone. Typowy lajfstajl w Europie to jak anarchia w Japonii. ;) Moja odpowiedz byla bardziej po to, aby uciac dyskusje, bo jak dla mnie to i nie ten watek.

No wlasnie sam sie zastanawiam, po co to robie. Ja sie nie denerwuje negatywnymi komentarzami, mnie tylko irytuja pewne postawy ludzkie.

To juz naprawde ostatni post, bo az sam jestem na siebie wkurzony, bo nie dotrzymalem slowa danego 10 min temu. :)

[mention]wrubel[/mention] to jakies polskie fora tak i polscy celebryci streetwearowi? wybacz, nigdy sie tym nie interesowalem, nie mieszkam w Polsce od ponad 10 lat, a i mieszkajac w Polsce czerpalem inspiracje z innych miejsc.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wrubel »

to pierwsze polskie forum streetwearowe założone przez stałych bywalców forum rapgra.com, to tam zaczeli postować instabaks i inni którzy później założyli hype5
encrenoire

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: encrenoire »

miku pisze: 17 lis 2019, 13:20 Szkoda mojej energii i czasu.
Tu jest klucz. Ze soba w tym zakresie tez walcze od dawna. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7531
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: eddy_wata »

Obrazek

pare starych swetrów na zimę i bejsboluwka, jbc to mozecie napisać, że chujowe mi tam sie to podoba
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: zemsta1kadluba »

ciężko coś zobaczyć ale to w kratę wydaje się być fajne pondro
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wrubel »

no wy chyba sie zgadaliście... teraz ten wrzucił kołnierze z metkami :lol:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: FLoo »

Bo widać metki a nie widać ze są chujowe w wyglądzie
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7531
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: eddy_wata »

są super ziomal, ale musisz uwierzyc na slowo
wrubel pisze: 17 lis 2019, 15:45 no wy chyba sie zgadaliście... teraz ten wrzucił kołnierze z metkami :lol:
ale ze z kim zgadaliśmy? nikt przede mna samych metek nie wrzucal
Ostatnio zmieniony 17 lis 2019, 15:55 przez eddy_wata, łącznie zmieniany 1 raz.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: FLoo »

Oki wierze
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7531
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: eddy_wata »

dla co bardziej wczutych to meteki z tzw. Paul Harvey era (gł. projektant SI na poczatku XXI wieku, w sumie to od 96 roku).. czyli cos co obecnym casualom może sie nie podobać - proste, wręcz robocze kroje. Myślałem, ze zakumasz. podesle lepsze zdj calosci moze Ci sie spodoba. pozderka
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dzisiejsze zakupy

Post autor: wrubel »

no jak już kupujesz coś i wchodzisz na forum żeby się pochwalić i dodajesz kołnierz z metką to nie dziw się wariacie
ODPOWIEDZ