Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

Jeden rabin powie tak, drugi... no, zazwyczaj co do symboli religijnych podchodzą od razu na nie. Jednak propsuję ideę, ja sam chciałbym wrzucić sobie kilka runów ale od strony słowian. Na ile te z internetu są prawdziwe, tylko bogi praprzodków wiedzą. :lol: Myślę, że taka dziabka jako ozdoba a nie element kultu innej religii (prawie niepraktykowanej) nie powinien jakoś razić.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Tatuaże

Post autor: oyche »

za mocny ten jezus na klacie :lol:
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Tatuaże

Post autor: krakowski łotr »

[mention]Maćko[/mention] Jaki jest koszt takiej zabawy?
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Tatuaże

Post autor: boras »

Moja z wrzesnia kotwica wyglada tak:
Spoiler
Obrazek
robił Gruby Kruk, na konwencie w zs
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Tatuaże

Post autor: vampmoney »

manio pisze: 17 kwie 2019, 19:19
alis_springs pisze: 17 kwie 2019, 18:55 chciałbym sobie kiedyś zrobić amatorski przypałowy tatuaż będący wynikiem jakiegoś melanżu
mój ziomal ma adres klatki z ktorej ciągniemy zielsko w mieście wytatuowany na kostce, piekna rzecz
o żesz chuj :lol:
Awatar użytkownika
raz
Posty: 190
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:23

Re: Tatuaże

Post autor: raz »

Maćko pisze: 24 kwie 2019, 15:29 Obym nie musiał doświadczyć w przyszłości zdzierania skory z klatki piersiowej przez islamskich najeźdźców XD
e tam, Jezus w islamie nie jest aż tak źle widziany
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Tatuaże

Post autor: taka »

z takich przypałowych to taki jeden znajomy z roboty wytatuował sobie na szyi datę ślubu po czym po roku rozstał się z kobitą
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Tatuaże

Post autor: con shonery »

O Maćko zajebiste płótno, props

A z takich przypałowych to mam na udzie XD gotykiem (domowa robota)
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Tatuaże

Post autor: ricky »

co myślicie o dziarach z kreskówek? szczerze zastanawiam się nad czymś takim. są takie kreskówki, do których zawsze wrócę z uśmiechem, takie dzieciństwo na skórze. nie jestem może mega zajarany, ale podoba mi się. kilka przykładów (choć w sumie można w google wpisać "cartoon tattoo" i wyjdzie na to samo xD):
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

normalna sprawa
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Tatuaże

Post autor: SWN »

Widziałem kiedyś na żywo typa z kozacką wrzutą Aku z Samuraja Jacka. W google znajduję same przeciętnie wyglądające rzeczy, ale wtedy byłem zakochany biorąc pod uwagę, że uwielbiam tę baję.
Spoiler
Obrazek
Coś takiego, tylko że w klasycznej, nie tak pstrokatej formie. No i sam Aku czarny jak w kreskówce.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Tatuaże

Post autor: oyche »

mnie dziarał gościu z rękawami w super mario i inne kreskówkowe motywy, totalnie nie moja estetyka, ale takie motomyszy z marsa mógłbym sobie pierdolnąć w jakimś przykitranym miejscu
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

Crash Bandicoot, Star Warsy, Włóczykij - motywy z kultury, filmu czy gry. Fajna sprawa. Sam chciałbym sobie wydziabać kilka elementów. Może kiedyś.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Spoiler
Obrazek
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tatuaże

Post autor: Jiigsi »

Też mi siadł ten Gedz nowy

Fajna dziaba
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

A co powiecie o całych rękawach złożonych z wielu elementów? Czy może wolelibyście zrobić wiele elementów niepołączonych?
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Tatuaże

Post autor: vampmoney »

kurewsko chciałem mieć dziare od zawsze ale nie mogę przestać podchodzić do tego staroświecko, "a jeśli mi się coś odmieni kiedyś?" "a jeśli se wydziaram spaceghostpurrpa a kiedyś uznam to za dziecinne i będę musiał to mieć" i tak myśle nad tą dziarą i nie mogę do tego podejść na luźno i nie wiem kiedy se zrobię pierwszą jak tak dalej pójdzie :dunno:
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

vampmoney pisze: 29 kwie 2019, 15:07 kurewsko chciałem mieć dziare od zawsze ale nie mogę przestać podchodzić do tego staroświecko, "a jeśli mi się coś odmieni kiedyś?" "a jeśli se wydziaram spaceghostpurrpa a kiedyś uznam to za dziecinne i będę musiał to mieć" i tak myśle nad tą dziarą i nie mogę do tego podejść na luźno i nie wiem kiedy se zrobię pierwszą jak tak dalej pójdzie :dunno:
Mam podobnie, choć w mniejszym stopniu. Bałbym się, że odbiorą mnie za debila z góry bo zobaczą dziabki, jak wyżej wspomniałem - np. ze star warsów, czy gierek z PSa a taki motyw Jamraja czy maski Aku-Aku, N-Gin, bądź fajnej kompozycji z całej gierki bym chętnie przytulił. Niby nerdowskie, ale ja byłem z tym mocno związany i zajarany gierką. W sumie chyba nie ma co się przejmować, bo ludzie zawsze oceniają z góry i mało kiedy nastawiają się pozytywnie do wszystkiego. Można dojść do wniosku, że ludzi trzeba mieć w dupie i robić tak, by samemu poprawić swój komfort psychiczny. Wierzę, że sam kiedyś coś wydziabam i ozdobię swoje ciało. Tobie również tego życzę, szczególnie pewności siebie :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Tatuaże

Post autor: jabolsdz »

przecież można usunąć, nie jest to tanie, ale jak bardzo by Ci to było potrzebne, to można.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

jabolsdz pisze: 29 kwie 2019, 15:16 przecież można usunąć, nie jest to tanie, ale jak bardzo by Ci to było potrzebne, to można.
To opcja dla desperatów, ale gdyby [mention]vampmoney[/mention] już musiał, to zawsze ma wyjście z sytuacji. Płatne, niekoniecznie komfortowe - ale istnieje. :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ODPOWIEDZ