Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Tatuaże

Post autor: Maćko »

Dziaracie się?
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Tatuaże

Post autor: szpilman »

Ja zamierzam, ale troche się cykam. Chodzi mi po głowie dziarka z motywem gryfu gitarowego a la biomechanika.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Tatuaże

Post autor: svlv96 »

chodzi mi jakiś mroczny tatuażyk na przedramieniu,jakaś zakonnica, straszna dziewczynka czy coś, zajebiste to jest imo, ale jak patrze na swoje potężne przedramie to dochodzę do wniosku, że nic się tam nie zmieści xD
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Tatuaże

Post autor: Sidd »

Ja dopiero sobie zrobię, jak będzie na nim dużo miejsca
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Tatuaże

Post autor: MoTyW »

No właśnie, jak to jest? Bo też mam plan jebnąć sobie wewnętrzne przedramię i coś tam w czasie treningów urosło, a planuję po przerwie od machania żelastwem znowu się za siebie wziąć i nie wiem czy czekać aż będę dopierdolonym świniakiem (czyli, nie oszukując się, nigdy), czy pierdolić i robić niebawem.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Tatuaże

Post autor: Maćko »

Jak sie nie kłujesz i nie bedziesz miał jakichś szalonych przyrostów, to raczej nie ma sie co martwić. Wszystko w granicach rozsądku; tak jak z piciem alko i dziaraniem.
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Tatuaże

Post autor: cukier »

svlv96 pisze: 17 kwie 2019, 17:17 jakaś zakonnica, straszna dziewczynka
ostatnio widziałem świetnie wykonany motyw dziewczynki Eleven z Stranger Things, ale wykonane było tak zajebiście, że kopara opada

a propos badań; amerykańce pracują nad tuszem zmieniającym barwę pod wpływem poziomu cukru :) coś fajnego, więc pewnie to będzie mój pierwszy tatuaż o ile będzie można coś takiego w rozsądnej cenie wykonać więc budzisz się rano na imprezie a twój tatuaż zmienia kolor bo objadłeś się ciperkami - dobry bajer :) ok, po dwóch uśmiechach facecika mogę przejść dalej - sam chciałbym mieć dziabke, jednak ostatnio bardzo szybko zmieniam masę ciała, akurat teraz udaje się być jednakowo średnio ulanym więc myślę, że niedługo pomyślę o ustrzeleniu czegoś jak znajdę czas i fundusze, a mianowicie chciałbym sobie dziabnąć postać Włóczykija lub jamraja (crash bandicoot) :) fajnie byłoby to też potem w miarę tematycznie uzupełniać bo jestem zajarany takimi sprawami. Mam zajawkę na ciekawe motywy z Wiedźmina ale tylko jeśli chodzi o runy, więc idąc dalej poszerza się to na słowiańskie runy. Niesamowicie jarają mnie prace w kolorze, gdyż bardziej na mnie wpływają niż jeden kolor pomimo, że również są wyjebanie wielkie dzieła to jednak na mnie działa coś innego :) niestety nie umiem określić jaki styl dziabania mi najbardziej przypada ale na pewno niedługo podeślę coś ładnego, co wpadło mi do gustu przeglądając internety, pondro
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Tatuaże

Post autor: svlv96 »

cukier pisze: 17 kwie 2019, 18:00
svlv96 pisze: 17 kwie 2019, 17:17 jakaś zakonnica, straszna dziewczynka
ostatnio widziałem świetnie wykonany motyw dziewczynki Eleven z Stranger Things, ale wykonane było tak zajebiście, że kopara opada
Masz link czy zdjęcie tego? Chętnie bym zobaczył.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Tatuaże

Post autor: Groszek »

Ja planuje w lato w końcu jebnac pierwsza kiedyś mówiłem ze profilowe co mam ale w takim stylu
https://www.instagram.com/mambotattooer/
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Tatuaże

Post autor: alis_springs »

chciałbym sobie kiedyś zrobić amatorski przypałowy tatuaż będący wynikiem jakiegoś melanżu
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Tatuaże

Post autor: manio »

alis_springs pisze: 17 kwie 2019, 18:55 chciałbym sobie kiedyś zrobić amatorski przypałowy tatuaż będący wynikiem jakiegoś melanżu
mój ziomal ma adres klatki z ktorej ciągniemy zielsko w mieście wytatuowany na kostce, piekna rzecz
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Tatuaże

Post autor: MoTyW »

A Ty masz trujkont zakryty panterom z downem :P
Ale fakt, wytatuowany adres dila bije wszystko.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Tatuaże

Post autor: Sergiusz »

Ja mam amatorski bo zrobiony przez praktykanta, ugadywaliśmy się na 50zł a finalnie nic ode mnie nie chciał bo uważał że spierdolił. Może odrobinę się z tym zgodzę ale ja generalnie zadowolony jestem, a zrobiony na udzie nad kolanem także zazwyczaj niewidoczny (co nie zmienia faktu że ja sie jaram).
Jak pieniążki będą pozwalać to pomyślę nad następnymi wzorkami
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

27 kwietnia się dziaram, trzecia dziarka tym razem na łydce
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

Ja jak skończę kuracje izotekiem to tez zdecydowanie będę robił następna, z tym, że sam jeszcze nie wiem co. Łatwiej jest mi podjąć decyzję na dwa dni przed sesja :D myślę nad
A. Samospalenie
B. Jaskółka z moneta z moby Dicka w dziobie
C. Kleczacy typ przebity wloczniami (jedna z okładek madame germen)
D. Płacząc wierzba jakas mroczna
E. Pizza????
Jeszcze jeden sztylecik za mną chodzi no i prosiaczek z kubusia Puchatka - w sumie to on będzie pierwszy. Chyba ze wszystko strzeli huj i wyjdzie jeszcze coś innego :D zobaczymy
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Tatuaże

Post autor: jabolsdz »

ja mam w sumie 6, 3 napisy, beksińskiego, którego kiedyś wrzucałem na slg na prawym przedramieniu, małego mrówkojada na lewym i Mię Wallace na lewej łydce.

planuje jeszcze dwa póki co ;)
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Tatuaże

Post autor: Maćko »

Ja się muszę w końcu zebrać, żeby dokończyć swój front, ale ostatnio brak czasu, a ból na brzuchu dodatkowo sprzyja ciągłemu przesuwaniu tego. Mój tatuażysta zresztą strasznie mnie męczy o to i wstawia średnio co 2 tygodnie zdjęcie niedokończonej pracy na story, chyba, żeby mi zasugerować dokończenie :lol:
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
kuszmen
Posty: 128
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:23

Re: Tatuaże

Post autor: kuszmen »

Maciek pokaz co tam konczysz
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Tatuaże

Post autor: cukier »

kuszmen pisze: 22 kwie 2019, 20:54 Maciek pokaz co tam konczysz
macko sie wstydzi, ale ma jizzusa
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tatuaże

Post autor: FLoo »

i wenże, i ptaka
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ