Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Razaah
Posty: 24
Rejestracja: 29 mar 2020, 12:58

Re: Tatuaże

Post autor: Razaah »

Tylko wewnetrzna strona, od zgiecia lokciowego do nadgarstka.

Podpowiecie mi, na jak dlugo nalezy sobie odpuscic treningi ze swieza dziara? Nie mowie tu o trenowaniu samej lapy, a o zwyklym cardio.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

Ogólnie jeśli chodzi o samą łapę to daj sobie spokój na tydzień, ale to również indywidualna kwestia gojenia skóry, nie wiem jak szybko Twój organizm się regeneruje, jeśli chodzi o inne wyczyny to po 2-3 dniach możesz działać ważne, żeby Ci się to miejsce nadmiernie nie pociło, basen odpada na dłuższy okres.
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Tatuaże

Post autor: manio »



nowy
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Tatuaże

Post autor: Rupert »

Fajny
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tatuaże

Post autor: Jiigsi »

chłopie ale Ci żebra widać bardziej niz mi to imponujące

a smoczek elegancki props
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Tatuaże

Post autor: tomeczek2301 »

elo, za pare dni robie sobie kolejny tatuaż na brzuchu, tym razem wiekszego formatu. z racji tego, że pierwszy bolal jak skurwesyn, znacie może jakieś tipy żeby jakoś przejść przez ten zabieg tatauowania mniej bolesną drogą? napinać mieśnie/ nie napinać? słyszałem też o jakiś maściach znieczulających, ktoś coś wie na ten temat?
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Tatuaże

Post autor: KamilNO »

Mi ziomal na brzuchu psikał jakimś preparatem już po którejś godzinie bo się mimowolnie zaczynałem trząść, samemu bym raczej nijak nie ingerował przed dziarą. Napinanie pomaga, tylko po dziarze oprócz zmęczonej skory masz dodatkowo zakwasy na brzuchu :)
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

finisherem moze popsikac po zrobieniu konturu i tez troche znieczuli. U mnie sprawdza sie dobry sen przed tatuowaniem + obzarstwo do pelna (lacznie ze slodyczami typu drozdzowki, rogaliki 7days etc)
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Tatuaże

Post autor: Godhand »

Sen, mocne śniadanie, trochę musi boleć, to nie malowanie paznokci.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

....
Ostatnio zmieniony 18 gru 2021, 17:06 przez elkacpero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Tatuaże

Post autor: KamilNO »

Raz się z takim idiotą spotkałem co się spóźnił 4h na sesje i czekałem jak cieć na kanapie (sesja wyjazdowa, wiec nie wyszedłem od razu), tak to raczej nie miałem do czynienia z brakiem profesjonalizmu i jakimiś krzywymi akcjami a na koncie kilku różnych typów z całej polski
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

Miales wyjatkowego pecha, mozesz podac co to za grzyb, zeby na niego uwazac w przyszlosci. Ja sam nie mialem takiego problemu, sam za pare tyg ide na sesje poprawkowa i nie mialem problemu, zeby sie dogadac :D
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tatuaże

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Tatuaże

Post autor: Groszek »

Co ku42wa
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tatuaże

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:31 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Tatuaże

Post autor: Maćko »

tomeczek2301 pisze: 06 lis 2021, 19:39 elo, za pare dni robie sobie kolejny tatuaż na brzuchu, tym razem wiekszego formatu. z racji tego, że pierwszy bolal jak skurwesyn, znacie może jakieś tipy żeby jakoś przejść przez ten zabieg tatauowania mniej bolesną drogą? napinać mieśnie/ nie napinać? słyszałem też o jakiś maściach znieczulających, ktoś coś wie na ten temat?
Ja ostatnio słyszałem o takich maściach, które stosujesz przed dziaraniem. Nacierasz lekko naskórek, smarujesz maścią, przykrywasz na jakiś czas folią i podobno miejsce znieczulone ekstremalnie na kilka godzin. Oczywiście najlepiej ustawić sesję tak, żeby w ciągu tylko 3-4h skończyć, bo jak schodzi znieczulenie, to ból jest nieporównywalnie gorszy. Jeśli chodzi o gojenie to też jest ponoć w porządku, a o tych preparatach używanych po zrobieniu np. linni właśnie były różne głosy jeśli o to chodzi.
o takie forum nic nie robiłem
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tatuaże

Post autor: zuperhero »

pewnie myślisz o maści z lidokainą np. emla, można łatwo zamówić z neta ale 'legalnie' w aptece jest na receptę*, więc nie wiem czy w kilka dni się taką ogarnie *i pewnie tylko to powoduje że nie ma takiej linii kremów łatwo dostępnej do kupienia. Tylko raz że nie wiem czy można stosować ją przed dziaraniem, bo przy dziaraniu jak wiadomo głęboko nakuwasz skórę więc pytanie czy to nie jest przeciwwskazanie (substancja czynna dostaję się bardziej do krwioobiegu czy coś? pewnie nie ma problemu ale warto by to najpierw zweryfikować) + czas działania to chyba koło godziny maks dwie. Może też coś od znajomych dentystów dobrze by działało, gadałem se z gostkiem kiedyś i mówił że lidokainy już nie stosują tylko coś lepszego, co działa dłużej i jakiś szereg innych atutów ale nie pamiętam co to było.

A i właśnie mi się przypomniało co do ostatniego zdania z posta maćka że kiedyś jak mi laska dziarała żebra to bo zrobieniu konturów(twierdziła że najpierw musi 'otworzyć' ranę żeby substancja zadziałała) też mi czymś spryskała, w sensie nie że maść ale miała to normalnie w psikaczu jak do mycia okien, i już przy robieniu wypełnienia, czułem tylko że coś dotyka mojej skóry i kompletnie nic więcej
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tatuaże

Post autor: 8na10 »

SiNi pisze: 13 lip 2021, 21:43 Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kurwa, tak rozkminiam to i nie wiem, jakim trzeba być pozbawionym wrażliwości estetycznej wieśniakiem żeby wytatuować se lalke czaki na własnym ciele :bowdown: zresztą reszty tych prac też się to tyczy
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Tatuaże

Post autor: Godhand »

Dlaczego?
Ostatni widoczek jest spoko, zresztą całość to kwestia tylko i wyłącznie subiektywna, bo wszystkie te prace są technicznie na wysokim poziomie.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Tatuaże

Post autor: 8na10 »

To ja pytam dlaczego. Dlaczego ktoś chciałby mieć obrazek z lalką czaki na własnym ciele?

Odpowiedź "bo się jej podoba" uznam za niesatysfakcjonującą. Ja chcę się dowiedzieć co się odbywa w mózgu wieśniaka.
jasny wracaj na forum
ODPOWIEDZ