Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

W chuj

Wysłane z mojego CPH2185 przy użyciu Tapatalka

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

czardi pisze: 09 gru 2020, 19:53 zdania są podzielone
ja nigdy przez pierwszy tydzien nie pije. Zreszta ja nie przepadam za alko, wiec totalna czilerka w tej kwestii

w ogole mysle nad jeszcze jednym tatuazem w tym roku, bo chcialbym troche te nogi zapelnic. Genetycznie bocian jestem, wiec skoro masy nabrac nie moge to chociaz skore pomaze
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 333
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Tatuaże

Post autor: KejMart »

Dobra jest pierwsza. W 2021 planuje zrobić kolejne trzy, oby się udało.
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Tatuaże

Post autor: krakowski łotr »

oyama pisze: 09 gru 2020, 4:29 moj pierwszy post w temacie z 11.11.2019. Dwa pierwsze tatuaze. A dzisiaj mam juz pietnascie XD tu miejsce na lacinski cytat, ze czas zapierdala bardzo szybko i zycie to tylko chwile
16.09.2020 chyba miałem robiony 1 na udzie, obecnie mam 9 xdd
ale w sumie żaden nie jest w jakimś widocznym miejscu, koszulka plus spodnie i nie widać dziar
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

proces tatuowania uzaleznia. gdyby nie fakt, ze co kilka miesiecy wracam do polski i tylko wtedy mam czas zawitac do swojego tatuatora, to juz pewnie pol ciala mialbym zrobione. tym bardziej, ze nie przykladam uwagi do tego jak jestem odbierany przez ludzi i czy komus sie to podoba, czy nie. juz sie zetknalem z komentarzami kiedy usune, ze jebniety jestem, ze mialy byc tylko dwa. a chuj tam, moze byc nawet tysiac. to tylko skora
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

w superpharmie zajebista promocja, 130g bepanthenu za 43 ziko, polecam wojciech modest amaro
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Tatuaże

Post autor: krakowski łotr »

oyama pisze: 12 gru 2020, 21:01 proces tatuowania uzaleznia. gdyby nie fakt, ze co kilka miesiecy wracam do polski i tylko wtedy mam czas zawitac do swojego tatuatora, to juz pewnie pol ciala mialbym zrobione. tym bardziej, ze nie przykladam uwagi do tego jak jestem odbierany przez ludzi i czy komus sie to podoba, czy nie. juz sie zetknalem z komentarzami kiedy usune, ze jebniety jestem, ze mialy byc tylko dwa. a chuj tam, moze byc nawet tysiac. to tylko skora
Tak jest. U mnie to szybko idzie bo jak szedłem do tatuatora to robiłem zazwyczaj dwie dziarki jednego dnia bo specjalnie na 1 to mi sie nie chciało dupy ruszać i sie umawiać. Chyba ze robiłem boki ud to tam były większe dziarki to dzień po dniu. Ja póki co operuje budżetem studenckim co sobie dorobie i nie dziaram takich konkret projektów np na całą klate, front uda, rękawy itd. Mam 4 wrzutki na jednej nogawce od kolana w dół, 2 na udach po bokach i 3 wrzutki na brzuchu. Jak ja robiłem 1 dziarę to już z nastawieniem ze tych dziabek bedzie duzo bo po prostu mi się nie podobają pojedyńcze dziarki na ciele. Staram się też utrzymać mniej wiecej zeby to sie trzymało kupy, tj. góra ciała oldschool albo styl podobny, traditional, irezumi a doł ciała lużne wrzuty.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

wlasnie mam podobne podejscie do tatuazy. na prawej rece wrzucilem sobie klasyki, stricte tradycyjne dziary, a na lewej chce zrobic caly rekaw w irezumi. wczesniej doskiwieral mi fakt, ze na przedramieniu od strony wewnetrznej mialem wylacznie tribute dla mojego psa, bo tak jak ty nie lubie pojedynczych tatuazy. no i tak sie to rozroslo na prawie cala reke, bo brakuje mi jeszcze gornej czesci przedramienia od zewnatrz i tutaj wytatuowalbym cos, co sie rozejdzie na lokiec i zgiecie reki. pomyslow jest sporo, ale rozkminiam najbardziej nad neotradycyjna roza z drutem kolczastym, ktorym obwine lokiec i zgiecie. brakuje mi jeszcze tatuazy na nadgarstku i przy kostkach u dloni. w tym miesiacu akurat skupilem sie na nogach, a reke zostawilem na przyszly rok. najprawdopodobniej w przyszlym roku dokoncze jeszcze nogi i jesli nie przepierdole siana na nowa fure (jackpot pls musisz) to wszedlbym na klatke piersiowa. tutaj zaczelaby sie zabawa, bo miejsca jest naprawde duzo i mozna byloby rozciagnac dziare na ramiona

na plecach chce zrobic w przyszlosci samurajca z irezumi, ale pewnie dorzucilbym jeszcze jakis motyw zwiazany z ta kultura. aktualnie na udzie mam klasycznego sailora i hannye z irezumi, a na drugim zrobilem gypsy girl z cierniem na glowie. dwie takie klasyczne dziary z roznych stylow, ale niestety w kolorze i zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo, jesli w pozostalych czesciach wrzuce czarne tatuaze. wedlug mnie calkiem spoko i wyjdzie to troszeczke w stylu irezumi, bo tam tez jest duzo wrzutek kolorowych, ktore sa pozniej przykryte ogromna iloscia czerni

tez myslalem ostatnio, zeby sobie w jakims malo widocznym miejscu wrzucic taga GROVE ST 4 LIFE (XD) z san andreas, bo od malolata bylem zapalonym graczem i watpie, zebym kiedykolwiek z ta gra na stale skonczyl. niby bekowy pomysl, ale od dluzszego czasu mam zajawke na kilka mniejszych tatuazy zwiazanych z grami/kreskowkami/filmami. rzecz jasna ciezko to umiescic w tradycyjnej stylowie, ale znajac mozliwosci mojego tatuatora, to ogarnie wszystko zajebiscie

no i koncem monologu zycze jak najwiecej dziarek i jak najmniej dyskomfortu podczas tatuowania
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

tramwaj i przebity bankroll wjechał w zeszłym tygodniu
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tatuaże

Post autor: Jiigsi »

Sztosy
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

sztosik, ten pies tez zajebisty i miejscowka kozacka
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2590
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Tatuaże

Post autor: bloodyhell »

szac cloud ten bankroll piekny
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

cloud zajebiste dziarki :bowdown:
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

dzięki chłopaki, pozdrawiam serdecznie
oyama pisze: 14 gru 2020, 14:49 sztosik, ten pies tez zajebisty i miejscowka kozacka
tutaj fota psiaka sprzed miesiąca
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
MalinowyJogurt

Re: Tatuaże

Post autor: MalinowyJogurt »

@cloud u kogo robisz?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

noize
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Noize fajne dziarki props
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

no fajne fajne też mam, od razu można styl poznać jak się już robiło u niego, tę maszynkę to ma głośniejszą niż wiertło u dentysty

ja nie wrzucałem chyba, jakiś czas temu robiłem sobie drugą dziarkę, tym razem na przedramieniu
Spoiler
Obrazek
i mega ciśnienie bym miał żeby jeszcze coś sobie wrzucić w tym roku, ale chyba budżet się nie zgodzi i dopiero w przyszłym to ogarnę, a tyle ciekawych osób jest żeby coś wrzuciły na skóre, eh
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Tatuaże

Post autor: konrad »

Sebuś Skrobol?
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

dokładnie
ODPOWIEDZ