Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

ubaw pod pachami
woda na kolanie
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tatuaże

Post autor: czardi »

Spoiler
Obrazek
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

propsy
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

totalnie nie mój klimat, ale cieszę się, że jesteś zadowolony :cool:

jak tam ból? pierwsza dziara w końcu
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tatuaże

Post autor: czardi »

szczerze to bardziej mi doskwierał tego dnia brzuch i ścierpnięte kończyny od niewygodnej pozycji niż sama tatuowana ręka, spokojnie do przeżycia :)
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Tatuaże

Post autor: jogi »

Bea tych plam byłoby lepiej ale i tak nie poszedłbym w facjatę rapera...
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tatuaże

Post autor: Jiigsi »

Też nie mój klimat, ale sam koncept fajny bardzo. props
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tatuaże

Post autor: czardi »

@jogi w samą facjatę też bym nie poszedł, ale od kilku lat mi się podobał ten projekt z kartonem i w końcu się zdecydowałem :)
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Lukaszek
Zbanowany
Posty: 68
Rejestracja: 01 sty 2021, 20:54

Re: Tatuaże

Post autor: Lukaszek »

Samo wydziaranie jakiegos rapera jest dla mnie abstrakcyjnym pomyslem, do tego jeszcze murzyna, ale szacun za zdecydowanie sie na cos takiego.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Tatuaże

Post autor: stranger »

Dla mnie abstraktem jest sam pomysł idę się dziarać ziomki macie jakieś pomysły. A tak to wolna amerykanka
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

jak skora reagowala na zolty kolorek @czardi? ja mam tylko dwa tatuaze w kolorach, ale zolty tusz na pierwszym kolorowym okropnie wchodzil. osocze wyplywalo caly czas, skora nie chciala przyjmowac tuszu i pieklo as fukk. po jakims czasie tez mi ten kolor poschodzil, ale zaczekam jeszcze rok na ewentualne poprawki. na drugim udzie troche lepiej zolty sie przyjal, chociaz kolejny raz nie zdecydowalbym sie na kolorowa dziabke z zoltym tuszem. brazowy, niebieski, czerwony, rozowy i czarny dotchczas nie stracily kolorow
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Tatuaże

Post autor: lygrys »

Do Początku
17 mar 2019
11. Tatuaże

https://dopoczatku.pl/project/tatuaze/
https://podcasts.google.com/feed/aHR0cH ... HQAAAAAQAQ
Ile wzorów pod skórą miał najstarszy znaleziony w Europie człowiek? Czym je zrobiono? I co kolorowe wzory na ciele znaczą dla największego konglomeratu przestępczego? W tym odcinku wszystko o tatuażach!
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Tatuaże

Post autor: czardi »

@oyama w trakcie dziarania wszystko było okej, choć z drugiej strony nie mam porównania, czy ilość osocza, która u mnie wyszła świeżo po jest ponad przeciętna, czy wręcz przeciwnie, bo to moja pierwsza dziarka. Obecnie jestem cztery dni po tatuowaniu i jeszcze trochę piecze, ale nic już nie leci, kolorki wyglądają dobrze, mam nadzieję, że nie będę musiał poprawiać za kilka lat, tylko wytrzyma w dobrym stanie sporo dłużej.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

no i trzymam kciuki za taki stan rzeczy, ziomalu. ja zauwazylem, ze jak second-skin nosilem na skorze to po zdjeciu nie odczuwalem zadnego pieczenia przy przemywaniu swiezej dziary. co innego w przypadku zwyklej folii spozywczej
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Tatuaże

Post autor: neks »

u mnie żółty wchodził jak każdy inny, ale wyszedł szybko ~2/3 lata może, mimo że wszystkie inne trzymają, to była pierwsza dziaba i od tego czasu wbijam pomarańcz jak coś ma być w takich barwach
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

termin klepnięty na 12.01, essa :cool:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Tatuaże

Post autor: boras »

a do kogo @cloud ? ja się czaje do noize w lutym chyba
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

hiperrealizm w dziarkach props czy hejt? mam na mysli cos w stylu prac Pawla Indulskiego; znacie jakichs wykonawcow dziarajacych w podobnym stylu?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

boras pisze: 04 sty 2021, 20:30 a do kogo @cloud ? ja się czaje do noize w lutym chyba
noize po raz trzeci, szczerze polecam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

elkacpero pisze: 04 sty 2021, 20:42 hiperrealizm w dziarkach props czy hejt? mam na mysli cos w stylu prac Pawla Indulskiego; znacie jakichs wykonawcow dziarajacych w podobnym stylu?
szanuję, że ktoś potrafi coś takiego zrobić, ale nigdy bym sobie nie wydziarał
ODPOWIEDZ