Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Tatuaże

Post autor: nihil Novi »

Może dziwne pytanko... ale... jak najłatwiej/najskuteczniej szukać odpowiednio dobrych tatuatorów? Instagram? Wpisując w google "tatuaż [nazwa miasta]" lub "tatuaż [określony styl]" zazwyczaj wypluwa mi jakieś gówno studia. Planuję zrobić sobie pierwszą dziarę, nie wiem jeszcze jaką konkretnie, ale nie chciałbym się potem rozczarować skoro mam się z tym bujać do końca życia.
Sensei życia
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Może na pinterescie poszukaj
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2985
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Tatuaże

Post autor: vampmoney »

Nie masz może w swoim mieście jakiś ziomków zajawionych lub chociaż minimalnie siedzących w temacie?
Mogliby Ci polecić cokolwiek, Ty byś zobaczył prace tego kogoś i porównał z innymi w mieście, czytał opinie w necie aż w końcu byś przyszedł do jakiegoś studia pogadał z chłopem zobaczył jak działa na miejscu i jego dZiEłA. Rozeznaj się w ten sposób moim zdaniem
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Tatuaże

Post autor: Godhand »

nihil Novi pisze: 28 lip 2020, 20:33 Może dziwne pytanko... ale... jak najłatwiej/najskuteczniej szukać odpowiednio dobrych tatuatorów? Instagram? Wpisując w google "tatuaż [nazwa miasta]" lub "tatuaż [określony styl]" zazwyczaj wypluwa mi jakieś gówno studia. Planuję zrobić sobie pierwszą dziarę, nie wiem jeszcze jaką konkretnie, ale nie chciałbym się potem rozczarować skoro mam się z tym bujać do końca życia.
W środowisku popytaj. Poczta pantoflowa działa tutaj lepiej niż internet.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Tatuaże

Post autor: KillerCroc »

nihil Novi pisze: 28 lip 2020, 20:33 Może dziwne pytanko... ale... jak najłatwiej/najskuteczniej szukać odpowiednio dobrych tatuatorów? Instagram? Wpisując w google "tatuaż [nazwa miasta]" lub "tatuaż [określony styl]" zazwyczaj wypluwa mi jakieś gówno studia. Planuję zrobić sobie pierwszą dziarę, nie wiem jeszcze jaką konkretnie, ale nie chciałbym się potem rozczarować skoro mam się z tym bujać do końca życia.
Źle do tego imo podchodzisz. Ja bym raczej szedł w to na zasadzie:

Co chcesz zrobić - na spokojnie zastanów się i przemyśl co chciałbyś sobie wrzucić na skórę, czy to ma po prostu ładnie wyglądać czy chciałbyś jeszcze coś tym symbolizować/reprezentować, jakichkolwiek powodów nie masz to przede wszystkim musisz mieć zamysł

W jakim stylu chcesz mieć dziarę - jak już masz ten pomysł to zastanów się jak byś chciał to mieć zrobione, czy to ma być dotwork, tradycyjny, watercolor, realistyczny, neotraditional, kolor czy nie etc.

I jak już masz te dwie rzeczy to wtedy można się rozglądać za kimś kto ci to sieknie, nie ma co się rozmieniać na drobne, ciśniesz tam choćby to miał być drugi koniec polski, ja swoje dziary robiłem u ziomków których styl mi się podoba i mogli mi zrobić dokładnie to co chciałem, jak ich znalazłem? No trzeba szukać i pytać i przeglądać. Zarzuć co ci siedzi w głowie i w jakim stylu a ktoś na pewno już tutaj będzie mógł ci podsunąć jakieś studia i tatuażystów, nie muszą to być przecież duże studia, w mniejszych też siedzą ludzie z talentem którym jedyne czego brakuje to rozpoznawalności w branży. Polecam poprzeglądać "tatuaż [nazwa miasta]" i posprawdzać galerie, zobaczyć co kto robi, sprawdzić instagrama i jakieś grupki na fejsie.

Na moje powinno się to sprowadzać do procesu: chce to -> chce to w takim stylu -> kto robi takie rzeczy? Oczywiście nie koniecznie musisz się tym kierować ale imo jeśli robisz pierwszą dziarę to większe znaczenie będzie dla ciebie miało to co masz wytatuowane niż w jakim stylu ale to też w dużej mierze zależy od osoby
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Tatuaże

Post autor: nihil Novi »

Dzięki Panowie za rzeczowe posty :cool:
Sensei życia
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Tatuaże

Post autor: WHITE »

o co chodzi z tymi dwoma paskami na ręce? ostatnio często to widzę
Spoiler
Obrazek
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Tatuaże

Post autor: johnsonpokrywa »

kiedyś gdzieś przeczytałem, że chodzi o rekordy w fistingu ale na ile to prawda to nie wiem
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Tatuaże

Post autor: Godhand »

Najczęściej oznaczają żałobę, ale w przypadku armbandu ciężko stwierdzić na pewno. Niektórzy żołnierze oznaczali tak liczbę lat spędzonych w służbie.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 944
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

nic nie znaczy, ozdoba

ja zara jade sie dziabac do dziewczyny, ktora sie uczy, wiec trzymajcie kucki!

Dodano po 7 godzinach 43 minutach 41 sekundach:
Wow, nie było łatwo panowie, ale.chyba wyszliśmy z tego zwycięsko

Apropo dziab jakichś randomowych ludzi to rozpierdala mnie jak mają całą rękę zrobioną, a na torsie nic, strasznie dziwnie to wyglada
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Tatuaże

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

ja rok temu: dwie dziarki i koniec
ja dzisiaj: w sobote koncze prawa reke i dlon

dzisiaj rekord osobisty i piec tatuazy na jednej sesji. Przed dziabaniem zastanawialem sie czy warto robic na dloni, czy jeszcze za wczesnie. Koniec koncow zrobilem, ale zrezygnowalem z lisci przy kwiatku (klasyczna orchidea, sztosik) i dopiero w domu podjalem decyzje, ze jednak chce je zrobic. To w sobote dobijemy dlon i wrzucimy dwie ostatnie dziabki na reke. Oczywko na ten moment, bo jeszcze mam puste miejsce na zgieciu i od zewnetrznej strony przedramienia na samej gorze. Chyba, ze wlasnie tam przeciagniemy jedna z sobotnich dziar, bo tez by ladnie siedzialo

no i dzisiaj tez zauwazylem, ze tatuowanie miejsc stricte podchodzacych pod wyczulone na bol, nie budzi zadnego dyskomfortu. Totalna luksja w moim przypadku. Za to dziabanie przykladowo na ramieniu to abstrakcja, skurwiale miejsce
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Opłaca się dłonie dziarac w lato?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Tatuaże

Post autor: Godhand »

ToMojaStaraKsywka pisze: 06 sie 2020, 23:19 Opłaca się dłonie dziarac w lato?
Nie opłaca się w lato, wiosnę, jesień ani zimę.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Tatuaże

Post autor: oyama »

ToMojaStaraKsywka pisze: 06 sie 2020, 23:19 Opłaca się dłonie dziarac w lato?
bez roznicy jaka pora roku. Jak sie ustawiasz na wakacje to nie, bo przeciez nie bedziesz zamulal dupy na chacie. Jak masz luzny kalendarz to na luzie zadbasz o swieze rany. To samo tyczy sie dziary na dupie, plecach, rece, gdziekolwiek
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Znaczy dłonie chyba są najcięższe do ochronienia przed słońcem dlatego zdziwiony jestem, że powyższy użytkownik robi sobie taką krzywdę latem
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 89
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:23

Re: Tatuaże

Post autor: Kamil »

Kto w Polsce dobrze robi jakieś dziaby w motywie japońskim? Najlepiej okolice Szczecina/poznania
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 639
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Tatuaże

Post autor: KamilNO »

Mateusz Kanu imo najlepszy, natomiast to Kraków i raczej nie udziela się na guest spotach nigdzie dalej
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Tatuaże

Post autor: deska »

wjechała pierwsza dziarka ostatnio, jest to rebus
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Tatuaże

Post autor: stranger »

@deska
Zagaduję
Kosa z Lechem?( Obok kosy, ścieżka do Leszka)
Co wygrałem?
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
ODPOWIEDZ