Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 19 mar 2021, 16:32 przez encrenoire, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: Ablazir »

u mnie tak jak pisałem wleciała zebra od rasasi i o ile na początku po aplikacji mnie wkurwia trochę "drzewność' to potem jest już gitówa, szkoda, że trwałość raczej nie powala i jak popsikam się rano przy wyjściu do pracy to pod jej koniec raczej już nic nie czuć, ale ogólnie to nawet polecam

wziąłbym sobie jeszcze jakiegoś wodniaka typowego najlepiej dość budżetowo, coś polecacie? może Calvin Klein Eternity Air for Men albo Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Eau Fraiche lub Lacoste Live? byleby nie było dużo nut drzewnych
Obrazek
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Normalny, klasyczny Vibrant Leather to super zapach, zebrałem sporo komplementów i sporo zapytań co to za perfumy. Niestety największą wadą tych perfum jest trwałość - godzina to jest raczej max.
Awatar użytkownika
jada
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 22:53
Lokalizacja: Na srebrnym globie

Re: Perfumy

Post autor: jada »

Co zielonego wetiweriowego polecacie? Klasyk od Guerlain?
Poproszę o propozycje ekspertów. Bez sztywnych widełek cenowych, ale generalnie im taniej tym lepiej.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

Chuja się znam i wiem że dość oklepane typy, ale z tych ktore mam/mialem z wyeksponowana wetywerią najbardziej lubię Terre d'Hermes i Encre Noire, pierwszy ciut świeższy bo z cytrusami, dość uniwersalny w sumie i nadaje się także na oficjalne okazje, drugi nieco mroczniejszy i dekadencki. EN bez problemów koło 90 zł za 100 ml chodzi
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: Perfumy

Post autor: Archie »

Tom Ford Grey Vetiver (cytrusowo-drzewny), nazywany odmłodzoną, subtelniejszą i bardziej elegancką wersją Guerlaina.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2020, 21:07 przez Archie, łącznie zmieniany 1 raz.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Perfumy

Post autor: TheGreatestGolota »

peterkurten pisze: 12 cze 2020, 15:47 Ostatnio ktoś tu polecał Pharrell Williams Girl, kupiłem i po pierwszych testach sredniawka mocna, ale za cene 40pln za prawie cały flakon to w sumie git psikadlo, ktoś wie jaki był tego początkowy retail?
135 $ za 3,3 oz
30$ za 0,3 oz
W polsce to na początku było +370 potem widziałem go po 280 że niby cena walcząc z wonderwoodem *taki myk marketingowy*, potem wyleciałem z obiegu (50 różnych flakonów to nie wiem czy na całe życie mi nie starczy) i jak wyleciałem z obiegu to już leżał 56 zł, a był chyba nawet 40.
Teraz widzę 79,99 i za 50 może bym kupił dla flakonu
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Perfumy

Post autor: elkacpero »

widzeszalenstwo pisze: 12 cze 2020, 16:09
elkacpero pisze: 23 maja 2020, 12:56 czolem perfumowe swiry, mam pytanko; szukam jakiegos fajnego letniaczka - swiezego, slodkawego, moze troche cytrus. jakies propozycje?
i co tam kupiles wariacie?

ja szukam własnie teraz czegoś w podobnych kategoriach i tak przeglądam sobie perfuorum, ale im więcej czytam postów tych kolesi o jakichkolwiek perfumkach, tym bardziej nie chce ich zamawiać. zależy mi po prostu na ładnym zapachu, takim ze wiecie, dobre dupeczki, ładne dziewczyny a nawet dziewczyny normalne będą się przytulać i mówić ooo widzeszalenstwo ale super pachniesz, a nie jakimś smrodzie starego dziada, który specjalista od perfum pochwali za delikatnie wyczuwalne nuty kory brzozy uwalniające się po trzech godzinach
zakupilem chanel allure homme blanche edition z polecenia uzytkownika forum slizgawka i jestem nimi zachwycony, polecam motzno, czesto slysze komplementy hehe.

apropo tych komentarzy w necie to beka i mam identyczne spostrzezenia, tak btw zawsze sobie smiechne pod nosem jak czytam recenzje ekspertow na forach typu fragrantica, mam wtedy przed oczami kucowatego okularnika, ktory spuszcza sie nad wzniosloscia swojej 600 linijkowej wypowiedzi na temat perfum za 78zl
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Perfumy

Post autor: wst »

Moim letniaczkiem, który skradł moje serce jest Issey Miyake L'eau D'issey Pour Homme. Mój letni ideał i cenowo przystępne.
A w drugą stronę trochę rozczarowałem się letniakami od TF, trwałość jest średnia jak nie słaba.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

PdM - Percival, niby unisex, ale dla mnie pachnie jak taki typowy męski zapach, ogólnie git, ale jakbym dał za cały flakon 500+ to byłbym smutny
Loewe 7 - Anonimo, balem się, że będzie walić kadzidłem, a okazało sie, że superowy zapach, na chłodniejsze wieczory super wleci
Maison Margiela - Under the Lemon Trees, cudowny letniaczek, poziom Diora cologne czyli jest naprawdę grubo
Salvatore Ferragamo - Acqua Essenziale to mogę polecić jako budżetowy zapach na gorące dni
Viktor & Rolf - Spicebomb Eau Fraiche, ten zapach w żadnej wersji nie zawodzi, cudo
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Perfumy

Post autor: 2ps__ »

l'artisan parfumeur timbuktu - wie ktos gdzie dostane legit?
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Perfumy

Post autor: Wiewior »

Kupiłem sobie koledzy Bvlgari Aqva PH i polecam z całego serduszka jak ktoś szuka fajnego letniaczka kojarzącego się z morzem i czegoś innego niż typowe cytrusowe pozycje. Będzie jako super zamiennik dla Kenzo PH
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

perfumowe świry, dior homme intense dobry wybór na impreze weselną? czy może jednak uderzać w jpg ultra male/le beau, albo chociażby invictus legend? helpppp.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 514
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Perfumy

Post autor: kociao »

co na wesele i co na poprawiny z ponizszych?
  • Lalique Encre Noire
  • Kenzo Pour Homme
  • Hermes Terre D Hermes
  • Issey Miyake L eau D Issey Pour Homme Intense
  • Mugler Alien
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Perfumy

Post autor: kelsohmm »

ja pierdole typy popsikajcie sie tym co lubicie wy/wasza partnerka i w czym sie dobrze czujecie a nie pytacie obcych typów na forum
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Potwierdzam, przypuszczam że nikt z gości na weselu nie weźmie kumpla na bok i nie powie "ej tyyy patrz tego typa, wypsikał się kenzo zamiast muglerem xdd / o jaaa który to??". Ja w tym roku jeszcze nie wiem czym na wesele i poprawiny kumpla, ale jak najdzie mnie ochota to może nawet z jakimś arabem wyjadę
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 514
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Perfumy

Post autor: kociao »

a nie od tego jest ten temat, żeby sobie pogadać o perfumach, i czasem uzyskać jakąś radę? :crazy: normalne pytanie związane z tematem więc nie wiem po co się czepiacie. sami zadajecie gorsze pytania w innych tematach.
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

normalne pytanie chłop zadał i to jeszcze w odpowiednim temacie, to musieliście się przypierdolić w najgłupszy sposób, brecht w chuj
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: Perfumy

Post autor: szok »

wszystko poza encre noire będzie fajne, w ogóle samo noszenie encre noire na imprezy masowe powinno być zabronione

ja wziąłbym hermesa, spokojnie wytrzyma imprezę i otoczenie go lubi
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

@kociao, @cloud
eee no żadna przypierdolka, tylko po prostu na weselu nikt raczej nie będzie tego rozkminiał jak np. może się zdarzyć na randce i nie ma co się wielce zastanawiać czy iść bardziej w cytrusy, czy może w kwiaty, tylko wziąć to na co będzie się miało ochotę tego dnia i tyle. Oprócz pogrzebowego encre noire to reszta zapachów będzie spoko i zależy od upodobania, nastroju na dany moment, ochoty, whatever; ciężko komuś doradzić czy ma dzisiaj na śniadanie zjeść chleb czy bułkę, pzdr
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ