Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Perfumy

Post autor: Bubbles »

przeciez te afnany to jest zloto najwieksze. w ogole wszystko od arabow za/do~200 zl to jest cos pieknego

amber oud od al haramain - zjadlem calego - siedzi znakomicie, moje nuty (wanilia, drzewo i tytoń) mowie ide w afnana, dostalem supremacy not only intense i to co tu się dzieje w nutkach zapachowych i jak one się subtelnie, ale zauważalnie zmieniają to nie ma słów. polecam - najbardziej wybijają się cytruski, ale ja wyczuwam trochę jeszcze mszalny, nieco drzewny zapach. slyszalem ze najlepszy klon aventusa, ale tbh nie wąchałem aventusa.

widze ze jest glosno o 9pm i to na tyle, ze az go nigdzie nie ma :/ cos czuje, ze zejdą tak szybko przez pryzmat hypeu jak na zerdsy swojego czasu :rotfl:
yaneq
Posty: 3538
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Perfumy

Post autor: yaneq »

Armaf Odyssey Homme, psikał ktoś coś i może wyrazić jakąś opinie :)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 944
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Co się stało, że joopy np. absolute czy nightflight poszły tak bardzo w górę względem ceny?
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

oczywiście przez 500 plus
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 944
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Jebana inflacja
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

nie no cena perfum jest stricte umowna, fizycznie produkt jest gówno wart więc cena może być jakakolwiek.
może sobie uroili, że od teraz to produkt premium, coś jak perfumy CK tylko w druga stronę, albo ukrócili jakieś czynniki zbijające ceny (większość sklepów internetowych ma towar z zagranicy)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
conrado
Posty: 7
Rejestracja: 15 lut 2021, 13:15

Re: Perfumy

Post autor: conrado »

Joop Absolute to raczej chwilowy problem z dostępnością, cena jest wyższa o 70 zł od "normalnej", a jeżeli chodzi o nightflight to zapach wycofany i traktowowany jako unikat, więc nic dziwnego, że sięga nieba.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Perfumy

Post autor: oyche »

skorzystałem z waszych rekomendacji i wziąłem davidoff coolwater (jeszcze nie wiem jak pachnie, bo nie było testera, no ale na promce więc chuj), moschino forever nie było, ale sprawdzałem toyboy i pachniał bardziej jak toygirl, hb bottled ładny zapach, ale ostatecznie dobrałem grey vetiver - piekny jest, tylko projekcja skromna
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 621
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Perfumy

Post autor: yaml »

kupiłem w ciemno encre noire, z przemyśleń na szybko to jego popularność to chyba mem i sposób na wkręcanie młodych perfumiarzy, ale do smutnego noszenia na czarno na libacje będzie jak znalazł. Szkoda że tylko tam
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4504
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

ja na pogrzeby noszę i ogólnie na jakieś smutne/ciężkie/pochmurne i mroczne klimaty.
nic na potem
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2350
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Perfumy

Post autor: 2do5 »

ja z kolei na przestrzeni kilku lat zmieniłem o nim zdanie, na dzien dzisiejszy wyczuwam w nim nawet lekko miętowy vibe, w ogole nie dusi i nie przytłacza, czasami się popsikam na co dzień
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

cloud pisze: 31 gru 2021, 18:46 afnan 9pm, bo są kozakami w chuj

@joey może potwierdzić

i sorry @emcess, zapomniałem napisać, ale warto full. jeszcze ładniejszy zapach niż jpg ultra male, a parametry ma takie, że łooo jak red

widziałem jakieś opinie, że ten Afnan nadaje się bardziej dla kobiet, jak Ty uważasz? Zastanawiam się nad zakupem
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

dla mnie to jakiś farmazon, a nie opinia :lol: to jest 1:1 jpg ultra male, ziomuś, możesz sobie tutaj obczaić

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Jean ... 30947.html
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

a przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie podważy męskości zapachu o nazwie ULTRA MALE, bardziej męski jest już tylko He-Man
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

po prostu nigdy nie słyszałem opinii, żeby ktoś traktował ten zapach jako damski, smh
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

cloud pisze: 13 sty 2022, 12:19 dla mnie to jakiś farmazon, a nie opinia :lol: to jest 1:1 jpg ultra male, ziomuś, możesz sobie tutaj obczaić

https://www.fragrantica.pl/perfumy/Jean ... 30947.html

ok zakupione :D ale trafiłem też na opinie, że była jakaś reformulacja tych perfum, zmiana w składzie czy chuj wie co i ostatnie partie nie są tak dobre jak wcześniej, prawda to? zauważyliście coś takiego?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

jeśli pytasz o 9pm to ciężko powiedzieć, ale powijałem te perfumy w okresie świątecznym i parametry są zabójcze, raczej nic w tak krótkim czasie się nie zmieniło. jeśli pytasz o JPG, to tak, była reformulacja i te nowe partie nie mają w ogóle podjazdu do tych z rozlewni BPI
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Skąd szarpać 9pm? Na większości stron "brak w magazynie".
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Ja zamówiłem na eBayu brytyjskim, bo mieszkam w UK, jest dużo ofert, ale nie wiem jak z wysyłką do Polski
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Godhand pisze: 14 sty 2022, 8:39 Skąd szarpać 9pm? Na większości stron "brak w magazynie".
perfumehub pokazuje, że aktualnie dostępne są tylko na sobelia.com w cenie 247zł za 100ml, dla porównania ja z joeyem powinęliśmy taki sam flakon za około 7-8 dyszek, tak więc nie opłaca się totalnie, trzeba czekać. możesz ewentualnie spróbować podpytać się na Perfumowych Świrach (grupka Facebookowa), czy ktoś nie ma na sprzedaż
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ