Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Malizna
Posty: 166
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:00

Re: Perfumy

Post autor: Malizna »

Ja szukam coś słodkiego na jesień/zimę. Macie coś do polecenia? Najbliżej mi do czarnego JPG
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Spicebomb
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Perfumy

Post autor: elpe »

Malizna pisze: 31 sie 2021, 17:51 Ja szukam coś słodkiego na jesień/zimę. Macie coś do polecenia?
rasasi la yuqawam, chociaż nowsze wypusty podobno mają słabe parametry. Jako alternatywa orientica leather oudh, tanie i dobre
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

la yuqawam to słodki zapach? Teraz z ciekawości sięgnąłem po swój flakon i to fajny zapach, ale dla mnie ni chuja, nie słodki :(
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Skórzano-malinowy, malinka daje taką pudrową słodycz moim zdaniem.
nic na potem
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

W sumie teraz jak się zapach rozwinął to coś w tym jest, strasznie dawno z tego zapachu nie korzystałem, dlatego nie pamiętałem dokładnie co tam się dzieje, ale moim zdaniem i tak to średni zapach na codzień, a takiego chyba kolega szuka?

Gucci intense oud to jest mega sztos na jesień/zimę i bardziej uniwersalny zapach od rassasi
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Zdecydowanie to rasasi jest na jakieś okazje typowo wieczorowe, totalnie nie do używania na co dzień.
nic na potem
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Perfumy

Post autor: elpe »

We wspomnianej przeze mnie orientice malina wychodzi na pierwszy plan, przez co jest dużo słodsza niż rasasi.

Z takich codziennych słodkich zapachów armaci code absolu jest niezłym wyborem.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Zamówiłem na testy, cena bardzo atrakcyjna :D
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Encre Noire Sport nada się na jesień? Jeszcze nie miałem tej wersji, zwykła bardzo spoko
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

polecicie coś słodkiego, waniliowego? chodzi mi o coś zbliżonego do wycofanego juz :( jean paul gaultier 2
Obrazek jebac kiboli
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Doszedł mi dzisiaj jakiś niby unikat metal jeans Versace, kompletnie mi nie siadł, jakby ktoś chciał to mogę sprzedać za tyle ile kupiłem, około 30-35ml zostało 100zl już ze statkiem
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: Perfumy

Post autor: Raptowny »

Czerwony str8 pachnie w dzisiejszych czasach inaczej, lacosta w imitacjach też pachnie nie gorzej.. najlepsze perfumy to chrom z biedronki
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Perfumy

Post autor: pietrax »

Malizna pisze: 31 sie 2021, 17:51 Ja szukam coś słodkiego na jesień/zimę. Macie coś do polecenia? Najbliżej mi do czarnego JPG
joop homme?
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Perfumy

Post autor: taka »

Zima to jest temat rzeka zwłaszcza, że brak info o budżecie, imo najlepiej zaopatrzyć się w kilka odlewek w różnych kierunkach i samemu zdecydować co najbardziej siedzi. Od siebie na początek polecam sprawdzić Mercedes-Benz Club Black, Tuscan Leather, Naxosa, Encre Noir, Bentley For Men Intense, DHI.
TRAPSTAR pisze: 01 wrz 2021, 17:19 Encre Noire Sport nada się na jesień? Jeszcze nie miałem tej wersji, zwykła bardzo spoko
EN Sport używam całorocznie i imo jest najbardziej uniwersalny jeżeli chodzi o porę roku z całej trójki, w skrócie to podstawa + cytrusy, jak klasyk ci się podoba to będzie pan zadowolony. Btw gdybyś szukał flaszki z ubytkiem to mam jakoś z połowe flakonu w dobrej cenie.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Mancera Black to Black bardzo fajny zapach na zimę, jak n początku kompletnie mi nie siadł, tak obecnie jesteśmy mega ziomalami.

@taka za ile en sport? Bo szczerze mówiąc nigdy nie miałem z tym styczności :razz:. A bym w końcu sprawdził
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Perfumy

Post autor: taka »

@peterkurten
Jeżeli nie znasz żadnego z trójki, to blind będzie dość odważny, są bezpieczniejsze zapachy do zakupów w ciemno ;) Ok 48/100 za 45 cbl, obecnie na redukcji więc mam też sporo innych flach, jakby co to pw.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Xejroff Regio został własne zakupiony w dobrej cenie, mój pierwszy kontakt z tą marką będzie, ktoś zna ten zapach ?
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Perfumy

Post autor: dou »

empik legit w kwestii perfum?
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Perfumy

Post autor: elpe »

dou pisze: 20 wrz 2021, 22:15 empik legit w kwestii perfum?
Tak
ODPOWIEDZ