Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

również potwierdzam, mam próbkę (niestety nie wiem z kiedy wypust) i lipa od samego początku
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Perfumy

Post autor: runiek »

svnchez pisze: 28 paź 2019, 17:06 Burberry London chujnia z projekcją, prawie każdy to mówi
No dobra, niech sobie nie będzie jakaś mocna, ale... u mnie jej w ogóle nie ma w tym rzecz XD a sam zapach jest zajebisty właśnie... ech

myślałem, że jak taka fala spustów to jakoś choć trochę będzie to wyczuwalne
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

Gdzieś tam natrafialem na opinie, że jest jak mówisz; ja za to tak samo mam z Al Haramain Mystique Homme - zapodam z 5 strzałów i pierwszą godzinę czuję umiarkowanie, potem praktycznie w ogóle. Jak wyjdę na zewnątrz to znika zaraz po aplikacji, a wg ludzi jest co najmniej przeciętny, dużo też opinii, że mocny. Gdybym wygrzebał z zakamarków szafki jeszcze jakieś psikadło axe, to zapewne trwałość i projekcję miałyby na mnie identyczne.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Perfumy

Post autor: wst »

FLoo pisze: 28 paź 2019, 14:45
FLoo pisze: 04 wrz 2019, 11:25 jak ktos chce sprzedam Rasasi La Yuqawam 75ml, uzyłem max 5 razy, więc flakon praktycznie pełny.

Ten zapach jest cudowny, zakochałem się od razu.
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Perfumy

Post autor: Ojciec »

Obrazek
Używa/używał ktoś, może się na ich temat wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
polinazator
Posty: 23
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:02

Re: Perfumy

Post autor: polinazator »

Ojciec pisze: 28 paź 2019, 16:54 Co sądzicie o paco rabanne 1 milion lucky?

Mi nie podchodzi, ale tylko dlatego, że zbiłam kiedyś ojcu ten flakon.
svnchez pisze: 28 paź 2019, 17:06 Burberry London chujnia z projekcją, prawie każdy to mówi
Mi się podoba, pachnie świętami. Kojarzy się z jakimś eleganckim typem.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6792
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Perfumy

Post autor: jAg »

Poleci ktos perfumki do 150 zl dla mojej mamy? 60lvl jakby co
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

polinazator pisze: 05 lis 2019, 17:35 Mi się podoba, pachnie świętami.
London czy milion?

E: juz widze,
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Mancera Red Tabacco to taki sztos, że ochuj :bowdown:
Może ktoś tutaj ma na sprzedaż flakon z ubytkiem bądź jakąś odlewke
DSquared - wood pour Homme
Bądź
DSquared - he wood
?
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Perfumy

Post autor: Ojciec »

Różowy klasyczny Joop! Homme to faktycznie taki killer jak mówią? Na fragnatice ma trwałość i projekcje ogromna xD
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Tak, jest bardzo trwały, mam mega sentyment do tego zapachu, ogólnie jest bdb w stosunku jakoś/cena.
Ojciec
Posty: 63
Rejestracja: 25 paź 2019, 22:56

Re: Perfumy

Post autor: Ojciec »

A mógłbyś opisać jego zapach? Mówią ze podobny do damskiego
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

Kurde, opisywaczem perfum nie jestem dobrym, ale zgodzę się z tym, że to dla mnie unisex i moja kobita psikala się nim nie raz, ale to żadna ujma bo naprawdę jest to sztos, ale jeżeli szukasz czegoś o podobnych parametrach, a bardziej męskiego? To rozważ WRITER CYRUS ponoć idealny klon sauvage, z lepszymi parametrami.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Perfumy

Post autor: LeeSu »

Śmierdziel straszny, nie bierz w ciemno
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8033
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Perfumy

Post autor: eddy_wata »

czaje sie na loewe 7, ktos cos? ew jakis zamiennik tanszy za oud wood od toma forda?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
jamesb0nd
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:30

Re: Perfumy

Post autor: jamesb0nd »

jestem w posiadaniu tego joop homme (lipiec 2019) i jak się naczytałem ze faktycznie jest bardzo mocny to u mnie on zanika po ok 3 godzinach czyli jak we wszystkich innych perfumach,a jeśli chodzi o zapach to jest przekozacki jak za ta cenę,pachnie luksusowym mydełkiem połączonym z jakaś wiśnia i lekkim cynamonem/wanilia może tak bym to opisal
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Perfumy

Post autor: Wiewior »

Koledzy, coś ciekawego i podobnego do Kenzo PH? Już niebawem koniec flakonu, jest to jeden z moich ulubionych zapachów, ale chętnie spróbowałbym czegoś nowego w tych klimatach - głównie chodzi o nuty drzewne.


Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 287
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Ojciec pisze: 09 lis 2019, 23:59 Różowy klasyczny Joop! Homme to faktycznie taki killer jak mówią? Na fragnatice ma trwałość i projekcje ogromna xD
Zachęcony masą pozytywnych opinii w internecie kupiłem te perfumy w ciemno i jestem mocno rozczarowany. Jak dla mnie są to perfumy bardziej damskie niż męskie, strasznie duszące mimo 2-3 psików. Prawdopodobnie skończą jako odświeżacz do pokoju/kibla. Moje ostatnie zakupy perfum na jesień/zimę zupełnie nietrafione, najpierw Armaf Shades Wood a teraz Joop! Homme. Czy Rasasi Daarej będzie dobrym wyborem?
yaneq
Posty: 3520
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Perfumy

Post autor: yaneq »

Co polecacie na okres jesienno - ziomowy? Tylko żadnych armanich czy innych rabannów ;)
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Perfumy

Post autor: Rupert »

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ