Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Perfumy

Post autor: elpe »

Grupy na fb, wykop
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Perfumy

Post autor: wst »

Tag #rozbiorka na wykopie, najlepsze ceny i zawsze świetna obsługa.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

RzDPH pisze: 01 lis 2020, 6:38 Perfumowe świry skąd najlepiej zamawiać/kupować se próbki perfum? Wybrałem sobie z kilkanaście na jesień/zimę, ale może oprócz wchodzenia na notino i zamawiania, ktoś ma jakieś lepsze tipy.
Perfumowe Świry na facebooku
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Perfumy

Post autor: wst »

Na Perfumowych są zawyżone ceny, ludzie traktują to jak zarobek, a jak skomentujesz za wysoką cenę to dostajesz bana.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

wykop wiele lepszy niż świry, zwłaszcza jeśli szukasz konkretnych zapachów
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

dzięki za info, nie wiedziałem w sumie o takiej możliwości na wykopie. polecicie konkretnych użytkowników?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

napisz do usera Twinkle
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Perfumy

Post autor: wst »

Felix90
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

jajca pisze: 23 lip 2020, 16:35 Hermes imo dobry trop, świeży i orzeźwiający (przez co pasuje każdemu) ale zarazem dostatecznie elegancki, plus dobra trwałośći projekcja.
Kurcze kocham Hermesa Terre D'hermes oraz Voyage. Są lekkie, niecodzienne, intrygujące. Jednak w życiu bym nie powiedział, że są trwałe :(.

Co do odlewek to dla mnie jedynie https://perfuforum.pl/ i dział perfumowe targowisko <3
nic na potem
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

Na "Perfumowych świrach" kiedyś zabawniej bywało, brakuje mi soczyście bezsensownych dyskusji ludzi, którzy przed chwilą odkryli coś w perfumerii poza CK One i Szarym Bossem. Choć szanuję, bo męski mainstream się sprzedaje tam najszybciej i sam się muszę ogłosić bo po porządkach kilka flakonów bym sprzedał.
Z grup do szukania odlewek czy flakonów wolę "PERFUMY - SPRZEDAŻ, WYMIANA. TYLKO ORYGINAŁY", "Perfumy - Wymienię/Sprzedam/Kupię", "Perfumy-Kosmetyki /Kupno/Sprzedaż/Wymiana - PERFUMOMANIA ☺" - choć w sumie można się ograniczyć do jednej bo baza użytkowników jest pokrywająca się.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Jest tam jakiś system weryfikacji użytkowników? Lubię perfuforum bo tam jak ziomek wystawia zapachy od X lat i ma X postów to wiem, że podjeby mi nie wyśle a na fejsie to jednak nie ufam ludziom.
nic na potem
JastrzabHBO
Posty: 533
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:33

Re: Perfumy

Post autor: JastrzabHBO »

tuscan leather pachnie jak kokaina
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Perfumy

Post autor: FLoo »

kokaina pachnie chrzanem
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

kr0pka pisze: 06 lis 2020, 19:34 Jest tam jakiś system weryfikacji użytkowników? Lubię perfuforum bo tam jak ziomek wystawia zapachy od X lat i ma X postów to wiem, że podjeby mi nie wyśle a na fejsie to jednak nie ufam ludziom.
ziomuś, ryzyko wyjebania na takiej grupie jest praktycznie zerowe, administracja weryfikuje posty, które wchodzą na grupkę + jakby coś było nie tak, to od razu w komentarzach by trąbili, bez stresu.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

I jak ktoś coś podejrzanego wstawi to od razu zbierają się komentarzach rzucający kamieniami. No i metodą sprawdzanie historii kogoś, czy miał dużo transakcji bez wtop, czy ludzie na niego nie psioczyli
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Perfumy

Post autor: svnchez »

I często żeby móc coś wystawić musisz kilka razy wcześniej być kupcem, czyli mieć już jakąś dobrą historię transakcji
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Perfumy

Post autor: Machuu »

Co się stało z Loewe - 7?
Zapach niedostępny w znanym sklepie internetowym na "N", ogólnie ciężko gdzieś dostać, cena ~300zł/100 ml, a dawniej kupowałem po ~200zł/100ml
Dodatkowo widzę jakiś nowy kartonik, mam nadzieję że tylko karton był zmieniony a nie zapach :/
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

Też mnie to zastanawia, w ogóle marka Loewe jest coraz gorzej dostępna w Polsce i coraz droższa. N. ma problem od wiosny z perfumami marek LVMH i Loewe zniknęło razem z Acqua di Parma, Guerlain czy Givenchy poszło w górę. Ciekawe co z resztą sklepów, np na eglamour też prawie nic nie ma tej marki, mam nadzieję że nie koniec albo dobicie do cen Diorowych
Yerkes
Posty: 255
Rejestracja: 22 sie 2019, 8:37

Re: Perfumy

Post autor: Yerkes »

https://www.notino.pl/bvlgari/man-wood- ... ZmEALw_wcB

Ile mogę za takie coś wołać 100ml + mała perfumka 15ml? Perfuma jest z USA , czyli nie ta jakość co u Nas w Polszy.
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Perfumy

Post autor: elpe »

mniej niż 200
ODPOWIEDZ