Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

elkacpero pisze: 23 maja 2020, 12:56 czolem perfumowe swiry, mam pytanko; szukam jakiegos fajnego letniaczka - swiezego, slodkawego, moze troche cytrus. jakies propozycje?
Do tego opisu doskonale pasuje Chanel Allure Homme Édition Blanche
✓ Świeży
✓ Słodkawy
✓ Cytrus
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Perfumy

Post autor: kon rafal »

Potwierdzam, mają wszystko czego szukasz i są na prawdę zajebiste :) jeśli natomiast słodycz chcesz zastąpić czymś kwaśnym, to dior Homme cologne też super




Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

szkoda tylko, że te kurwy są takie drogie :(
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Perfumy

Post autor: bania »

Wolę Diora od Chanel, za trwałość, jednak mniej słodkie. Eau Sauvage Cologne.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
gonilemsukeuwierz
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2020, 23:36

Re: Perfumy

Post autor: gonilemsukeuwierz »

siema wariaty ostatnio używałem erosa, zapach mega ale trwałość średnia, teraz szukam czegoś z większą trwałością, czegoś mniej słodkiego, myslalem nad ysl y, może ktoś polecić jakiś fajny zapaszek, może być przeruchany
saddest story ever told
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Perfumy

Post autor: elkacpero »

ło baben, skusiłem się na Chanel Allure Homme Édition Blanche i są przepiękne. dziękuje serdecznie panowie :joint:
Awatar użytkownika
jada
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 22:53
Lokalizacja: Na srebrnym globie

Re: Perfumy

Post autor: jada »

cloud pisze: 24 maja 2020, 12:39 szkoda tylko, że te kurwy są takie drogie :(
To sprawdź sobie coś takiego, w temacie budżetowych cytrusów to bardzo spoko opcja.
https://www.notino.pl/rochas/eau-de-roc ... la-mczyzn/
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

Jakby ktoś chciał taniej to mam 90 ml AdG Profumo za 280 zł. Znudził mi się
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Perfumy

Post autor: TheGreatestGolota »

ja dodam, że bardzo fajną opcją na lato jest zakup
360° Red for Men Perry Ellis for men

ale nie w większej ilości niż 50 ml, bo nie zmęczysz tego
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Perfumy

Post autor: taka »

gonilemsukeuwierz pisze: 24 maja 2020, 13:48 siema wariaty ostatnio używałem erosa, zapach mega ale trwałość średnia, teraz szukam czegoś z większą trwałością, czegoś mniej słodkiego, myslalem nad ysl y, może ktoś polecić jakiś fajny zapaszek, może być przeruchany
Ysl z tego co pamiętam parametrami nie grzeszy. W klimacie Erosa możesz sobie sprawdzić Ultra Male, Eros Flame i Hawasa.
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Perfumy

Post autor: dzeske »

konrad pisze: 23 maja 2020, 16:25
elkacpero pisze: 23 maja 2020, 12:56 czolem perfumowe swiry, mam pytanko; szukam jakiegos fajnego letniaczka - swiezego, slodkawego, moze troche cytrus. jakies propozycje?
Do tego opisu doskonale pasuje Chanel Allure Homme Édition Blanche
✓ Świeży
✓ Słodkawy
✓ Cytrus
Clinique - Happy ! polecam
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Poleci ktoś jakiś fajny i trwały vetiver? Tak max do 30 funtów, ale im taniej tym lepiej
Awatar użytkownika
suedehead
Posty: 70
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:28

Re: Perfumy

Post autor: suedehead »

https://www.notino.pl/just-jack/vetiver ... -15993001/

jaranko polecanko. oczywiście jeżeli sumienie ci pozwala, bo są tacy co nie tykają klonów, nawet tych bardzo dobrych. całe szczęście ja nie mam sumienia.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

Z bardzo niedrogich (50-60 zl) IMO fajna ciekawostka to Franck Olivier Black Touch. Czuć, że nieco inspirowany Terre d'Hermes (którego warto mieć, ale jednak przekracza 200 pln za 100 ml), acz w trochę mroczniejszym i bardziej dekadenckim wydaniu, taka krzyżówka Terre z Encre Noire. i parametry bardzo spoko, więc stosunek cena/jakość bombowy
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Perfumy

Post autor: konrad »

Królem taniej wetywerii tak lew jest królem dżungli jest Malizia Uomo Vetyver. Świeży, z cytrusowymi niuansami zbliżonymi do Guerlain Vetiver. Lekki, czysty i do kupienia za 20-30 zł za 50 ml. Tanio wiadomo, że mroczna wetyweria w Encre Noir i jego flankerach - jeśli lubisz grapefruit to na lato dobra jest wersja Sport. Tani jest też klasyk wyżej wymieniony Guerlain Vetiver ale to trzeba lubić retro (choć dziadkowy nie jest na pewno, bardziej to poważny zapach) i Vetiver Extreme (bardziej w kierunku dymnej wetywerii Encre). Do tego świeży trochę wodny, trochę zielony i miętowy Eau de Cartier Vetiver Bleu Cartier i chwalony przez wielu Cuir Vetiver Yves Rocher czyli Terre z tonkową bazą (mnie nie porwał, ale wielu chwali).

Wyżej padło pytanie o świeży ale słodkawy zapach to jeszcze pasuje Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau Électrique. Świerzy, w typie orzeźwienia żelu pod prysznic, bardzo współczesny i trochę jak Eros w lżejszej wersji (jakby ktoś chciał to pw).
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Tak poczytałem sobie opinie o tych vetiverach, że dziadkowe itp, nie będę ryzykował :) W takim razie może jakiś przyjemny, zbierający komplementy u płci pięknej letniak :D Nie wiem, coś kwiatowego, jakiś cytrus, może świeżak? Budżet ten sam max 30 funtów. Myślałem o L'eau D'issey Pour Homme, co sądzicie? Czekam na inne propozycje (ten Red for Men Perry Ellis miałem jak coś).
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

przyjechał do mnie wczoraj invictus legend, ale to jest, kurwa, sztos :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: Perfumy

Post autor: szok »

TRAPSTAR pisze: 27 maja 2020, 11:38 Tak poczytałem sobie opinie o tych vetiverach, że dziadkowe itp, nie będę ryzykował :) W takim razie może jakiś przyjemny, zbierający komplementy u płci pięknej letniak :D Nie wiem, coś kwiatowego, jakiś cytrus, może świeżak? Budżet ten sam max 30 funtów. Myślałem o L'eau D'issey Pour Homme, co sądzicie? Czekam na inne propozycje (ten Red for Men Perry Ellis miałem jak coś).
weź sobie coś z aventusopodobnych tj mb explorer, l’aventure albo armaf cdni, to w klimacie cytrusowych, wszystkie trzy są spoko na lato i zebrałem za nie miliard komplementów

w innym klimacie versace dylan blue, tu bardziej ambroxanowo, ale otoczeniu się podoba

jak pracujesz w jakimś biurze albo ogólnie raczej w jakimś miejscu gdzie nie możesz pachnieć encre noire to weź prada l’homme - elegancki, czysty, irysowy

żaden z tych powyższych zapachów to nie są jakieś wyżyny perfumiarstwa, ale pachną po prostu dobrze za stosunkowo niska cenę i za takiego l’aventure zebrałem o wiele więcej komplementów niż są piec razy droższego pdm laytona
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Perfumy

Post autor: bloodyhell »

panowie, pytanko mam

jeżeli ktoś kojarzy taki zapach, tokyo by kenzo - coś w podobie jest szansa znaleźć? lub ewentualnie, czy powijanie tego perfumu z allegro to może być dobry pomysł? już chwile tego nie sprzedają, więc nie wiem czy zakup tam bedzie legitny czy nie, bo rozstrzal cenowy jest od 300 do 600/700zl za opakowanie
ODPOWIEDZ