Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

najlepszym dowodem jest slynny 1 mln Pato Raban - niby kazdy wie ze siara, ale randomowe kurwiska z klubu Speed w Starych Rowiskach wilgotnieja
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Perfumy

Post autor: oldschool »

No ja kupiłem tego miliona i najgorszy zapach z tych ciut droższych jakie mam. Nie mam ochoty go używać w ogóle xd
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Perfumy

Post autor: zemsta1camzata »

ja dostałem propsy za afnan 9pm ostatnio, że śliczne są
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

zemsta1camzata pisze: 01 sie 2022, 15:35 ja dostałem propsy za afnan 9pm ostatnio, że śliczne są
Bo to skopiowane JPG Ultra Male :)

Dodano po 5 godzinach 45 minutach 3 sekundach:
jajca pisze: 01 sie 2022, 15:33 najlepszym dowodem jest slynny 1 mln Pato Raban - niby kazdy wie ze siara, ale randomowe kurwiska z klubu Speed w Starych Rowiskach wilgotnieja
A to jest bardo fajna kwestia i chciałbym się odnieść. Panny miękną na One Million, to jest fakt. Tak samo jak na Sauvage, klony Aventusa i większość ambroxanu.
Ale.
Raz że target. Ty wybierasz czy wolisz panny, którym imponuje fakt, że znasz kawałki Toola, czy te, którym imponuje, że czytasz Williama Burroughsa. Te, które łapią się na spore felgi w Passacie, czy te, które doceniają skórę i drewno w starszych wozach z klasą.
Dwa, że popularność. Kluby pachną w 80% oryginałami i klonami Sauvage i Aventusa. Ładnie pachną i to się podoba. Chcesz tak samo? Ok.
Ale możesz pachnieć pięknie i wyjątkowo. Pasha Cartier, Givenchy Xeryus Rogue, Guerlain Ideal Extreme, nisze, araby, mnóstwo opcji.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: Perfumy

Post autor: Bart »

1 million może przeruchany i hejtowany ale ja go uwielbiam a do tego ma b. dobrą projekcję i trwałość. Myślę też, że lata świetności ma za sobą i został zastąpiony gorszymi IMO Erosem czy Souvagem co też dla niego na plus.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Jakby co to Azzaro Chrome Legend - 2 psiknięcia puszczę.
10% taniej niż najtaniej ktoś znajdzie w sieci.
Z pudełkiem.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Zamówilem próbkę tego Bois Imperial, bardzo ładny zapach ale nie byłem przekonany co do trwałości, po godzinie wydawało mi sie, że przygasał, za to po 4h osoba spytana przeze mnie o opinie stwierdziła, że nadal pachnie intensywnie. Psikałem się wczoraj ok 19. Dziwną rzecz zauważyłem dziś rano w pracy, wydawało mi się, że nadal go wyczuwam, spytałem dwie osoby, ok 13 i godzinkę temu, obie stwierdziły, że raczej nadal czuć, chociaż z mocą 2/10. Czyli mamy prawie 24h trwałości, co jest jakimś sztosem, bo do takiej trwałości na mojej skórze nie zbliżyło się nic od czasu Toma Forda Tobacco Vanille pare lat temu. Bede musiał potestować więcej, ale zamawiam tak czy inaczej. Co jeszcze fajnego od Essential Parfums @ART? Przy zamówieniu moge sobie wybrać dwie próbki.

za to Kenzo Pour Homme Intense po 2.5h od psikniecia, po przytknieciu nosa do szyi oceniane na 6/10 pod wzgledem mocy, takze troche kurwa słabo xd kusi mnie zeby to oddac ale mi sie juz nie chce wiec pierdole, zostawie

Generalnie nie bylo mnie w grze kilka lat ale mam wrazenie, ze tak do 2017 kiedy odpadlem, perfumy trzymaly w kurwe dluzej, od jakos 2018+ zadna perfum nie chce na mnie trzymac tak dlugo jak perfumy kiedys, nie sadze, ze jakos mi sie skóra nagle spierdoliła XD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Rev pisze: 04 sie 2022, 20:55 perfumy trzymaly w kurwe dluzej, od jakos 2018+ zadna perfum nie chce na mnie trzymac tak dlugo jak perfumy kiedys, nie sadze, ze jakos mi sie skóra nagle spierdoliła XD
reformulacje, byku, wszyscy niestety muszą się z tym mierzyć
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 04 sie 2022, 20:55 zadna perfum nie chce na mnie trzymac tak dlugo jak perfumy kiedys
Spróbuj rzeczy Mancery i Montale.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Montale obczaje, o Mancerze juz slyszalem, ale jeszcze nie testowalem. W kazdym razie, Bois Imperial zamawiam bo sztos, Kenzo kurwa zawód giga, to na mnie nie trzyma nawet 2h, nie rozumiem, skoro na fragantica, basenotes i tutaj kazdy zachwala, ze trzyma z 8h+, o chuj tu chodzi xd powiniete z notino jak cos, do ktorego pochodze sceptycznie, bo zawsze wolalem z oryginalnych sklepow powijac, no ale notino brak fejkow raczej takze nie mam pojecia czemu na mnie taka chujowa trwalosc..zbyt nowy zapach na reformulacje chyba XD
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 05 sie 2022, 20:45 Montale obczaje, o Mancerze juz slyszalem, ale jeszcze nie testowalem. W kazdym razie, Bois Imperial zamawiam bo sztos, Kenzo kurwa zawód giga, to na mnie nie trzyma nawet 2h, nie rozumiem, skoro na fragantica, basenotes i tutaj kazdy zachwala, ze trzyma z 8h+, o chuj tu chodzi
Chodzi o to, że sam możesz nie czuć. Dostaję propsy za Kanzo Pour Homme Intense po sześciu godzinach od aplikacji, a sam nie czuję po dwóch.
BI oczywiście moc, każde Montale i Mancera też. Mocarze. Pytanie czy używasz perfum żeby sam czuć, czy żeby otoczenie czuło.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Ogolem to ja nie jestem totalnym amatorem i znam pojecia typu going nose blind etc, albo reformulacje perfum xd Niemniej jednak, tym Kenzo spsikalem sie na maxa, jakies 15 psikniec, z czego z 10 w okoliczach szyi/uszu, czyli punktow pulsu, 1.5h pozniej pytam o opinie i max 5/10, gdzie Bois Imperial po 4h zgarnial jakies 8/10. Kenzo albo jakies gowno i przehajp, albo na mnie nie dziala. Bede staral sie to oddac. Na co dzien mam armafa cdni i powijam boisa imperial, co na wieczory letnie, randkowe ale TRWALEGO? najlepiej jakas nisza bo do mainstreamu sie zrazilem, same gowno, nic nie chce na mnie trzymac, gdzie kiedys dzialalo okej :/
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 05 sie 2022, 22:34 co na wieczory letnie, randkowe ale TRWALEGO? najlepiej jakas nisza bo do mainstreamu sie zrazilem, same gowno, nic nie chce na mnie trzymac, gdzie kiedys dzialalo okej :/
Nikt nie odpowie, bo tutaj gra PH skóry, jej nawilżenie i tysiąc innych aspektów.
Stawiam, że jak odpalisz Mancera Red Tobbaco, to będzie z Tobą dwanaście godzin, tyło sprawdź najpierw, bo zapach nie każdemu pasuje.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

A kiedy testowales/ktos to Red Tobbaco? Wydaje sie ciekawe, ale pojawiaja sie komentarze na fragantice, ze mimo pochwal wszedzie, na niektorych trzyma pare h, wiec juz mnie panika zzera, ze kolejna perfum, ktora na mnie nie zadziala XD

PS. gdzie w polsce zamawia sie probki perfum? bede na jakis czas i musialbym u nas zamowic probke 1ml zeby przetestowac.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 05 sie 2022, 22:50 A kiedy testowales/ktos to Red Tobbaco?
https://zapachnisci.com.pl/produkt/manc ... ka-perfum/

Na mnie trzyma 12-16 godzin, jakieś 23-28 godzin na ciuchach.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

red tobacco to taki joop homme na jakiejs kosmicznej dawce sterydow, ostroznie z tym skurwysynem bo zadusic sie idzie
Rev pisze: 04 sie 2022, 20:55 Co jeszcze fajnego od Essential Parfums
slyszalem dobre opinie o fig infusion i divine vanille
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Perfumy

Post autor: KamilNO »

W tym albo przyszłym tygodniu idę do mo61 na zrobienie swojej perfumy (prezent). Ktoś miał do czynienia z perfumiarzami tam? Kumaci? Trochę mnie martwi ten czas, który na to poświęcają (30min około), bo w tyle to ja skończę opowiadać o tym co w poszczególnych perfumach lubię z mojej kolekcji. Super gitem perfumowym nie jestem, ale coś niecoś już się wąchało i na jakichś grupkach pod niszowe się siedzi, i się obawiam ze to zabawa dla Twojego starego a nie kogoś kto coś więcej chce niż sauvage
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 05 sie 2022, 22:34 Kenzo spsikalem sie na maxa, jakies 15 psikniec, z czego z 10 w okoliczach szyi/uszu, czyli punktow pulsu, 1.5h pozniej pytam o opinie i max 5/10, gdzie Bois Imperial po 4h zgarnial jakies 8/10. Kenzo albo jakies gowno i przehajp, albo na mnie nie dziala
Sorry teraz doczytałem.
No bo niestety w mainstreamie kluczowe pytanie to "jaki batch?" To, plus różnice skóry (jak masz problem z trwałością to spróbuj numer ze smarowaniem skóry w sektorach aplikacji wazeliną bezbarwną, bezzapachową) daje zupełnie różne efekty u różnych osób.

Co do trwałości.

Mancera, wszystko - pewniak.
Montale, wszystko - pewniak.
Dior Homme Parfum - pewniak.
Wszystko od Otto Parisi - mega pewniak (uważaj bo to specyficzne zapachy)
Dior Savauge Elixir (mainstream, ale pewniak)
Ganymede - top niszy i pewniak jakich mało, piękny
Casbah - Robert Piguet, pewniak.
Guerlain Ideal Extreme - pewniak.
Rien Intense Incense - pewniak.

(ocena wszystkich powyższych dotyczy trwałości i projekcji, nie samej kompozycji).

I już masz spory wybór.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Spsikalem sie dzis Mancera lemon mint, ok 7 psikniec, przez godzine ogromna projekcja, potem coraz slabiej i teraz po 5h prawie siedzi raczej blisko skory i moc z 5-6/10, nie wiem juz ocb xd skory suchej nie mam, nawilzam przed psikaniem itd. Przetestuje jeszcze raz bo dzis na kacu wiec moze to jakos ingeruje w trwalosc zapachu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Perfumy

Post autor: carl »

chce ktoś afnana 9pm z niewielkim ubytkiem?
ODPOWIEDZ