Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Perfumy

Post autor: Machuu »

Przyszedł dziś do mnie Afnan - Supremacy Incense.
Zakup w ciemno, miał bardzo dobre opinie a okazało się, że to kompletnie nie moje klimaty. Jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie odsprzedam :)
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Perfumy

Post autor: oldschool »

Co wchodzę w ten temat to bekę mam z @FruitOffTheWall tak propsującego Jaguara xD Dobrze, że za darmo to mam, bo nieźle musiałeś nastukany być wtedy :bowdown:
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

:lol: :lol:
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

2do5 pisze: 10 sty 2022, 13:30 ja z kolei na przestrzeni kilku lat zmieniłem o nim zdanie, na dzien dzisiejszy wyczuwam w nim nawet lekko miętowy vibe, w ogole nie dusi i nie przytłacza, czasami się popsikam na co dzień
Ja tez pare razy zmienialem zdanie o tych perfumach na przestrzeni, nie wiem, 8 lat. Ostatnio kupilem znowu, po przerwie i wlasnie wczoraj myslalem, ze wyczuwam intensywniej inne noty niz poprzednio. Ciekawe. Mnie tez nie przytlacza, ale tez nie dodaje szczegolnie komfortu, przyjemnosci, ani nie imponuje; powiedzialbym, ze taki o, zeby cos tam pachnialo, jak nie ma szczegolnej okazji. A w tej kategorii tez sa lepsze. Te wariacje (szcz ta) sportowa i extreme, czy jak ona sie tam nazywala, sa chyba bardziej uniwersalne.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Perfumy

Post autor: Jasny »

Raczej mam słaby węch, przynajmniej od dziecka mam takie dziwne wrażenie (nie weryfikowałem)
Zdaję się na opinie dziewczyn, bo tylko po to w ogóle perfum używam.

Jedna kochała nawet relikt komuny jakim jest Brutal
Kolejna uwielbiała One Million i w sumie używam do tej pory ze względu na design (kocham złoto)
na zmianę z już bardziej ekskluzywnym (Jak pisałem, nie znam się) La nuit de l’homme

Najwięcej komplemetów słyszałem o One Million
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

No bo to całkiem fajny zapach jest, ale raczej nikt świadomie nie chce pachnieć jak 28 na 30 typów w klubie. Powinąłem Spicebomb Extreme pierwszy raz i mam wrażenie, że długotrwałość/ślad nie jest taki, jaki powinien być. W każdym razie o wieeele słabszy niż jakikolwiek Muggler czy tam nawet spontaniczine kupowana Herrera. Tęskni mi sie za Tobaco Vanille, którego nie potrafiłem wyprać z ciuchów przez miesiąc, chyba porwa wrócić.
Awatar użytkownika
Jasny
Zbanowany
Posty: 2583
Rejestracja: 16 sty 2022, 1:03
Lokalizacja: Cała Polska - a wkrótce zagranica

Re: Perfumy

Post autor: Jasny »

Dlatego myślę o powrocie do reliktu PRL, czyli Brutalu. Najlepsza spośród dziewczyn z jakimi byłem dostawała kociokwiku jak czuła ten zapach
I live my life free of compromise and step into the shadows without complaint or regret.

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

Ja mam dobre wspomnienia wink wink z uzywania Allure od Chanel (kupilbym znowu, ale musze sie opanowac troche) i Penhaligon's Halfeti (albo Endymion, sprawdze flakon jak wroce do domu bo nie jestem pewien ktory jest ktory). A no i od typa dostalem komplementy za Amuage Epic kiedys, xd. A od znajomych za rozne, ale to nie pamietam nawet - ale Encre Noire nigdy mi ich chyba nie przysporzylo, xd.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Perfumy

Post autor: RW0 »

Sprzedam Rasasi La Yuqawam 75ml, nie podszedł mi zapach a termin zwrotu na notino już minął :/ raz psiknięte. Cena na notino-flacha
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Perfumy

Post autor: FruitOffTheWall »

oldschool pisze: 14 sty 2022, 18:22 Co wchodzę w ten temat to bekę mam z @FruitOffTheWall tak propsującego Jaguara xD Dobrze, że za darmo to mam, bo nieźle musiałeś nastukany być wtedy
pozdro chociaż ci humor poprawiłem :D
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Joszka
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2022, 11:52

Re: Perfumy

Post autor: Joszka »

Kobietom polecam jaśmin. To zapach jeden z mniej popularnych a szkoda. Ostatnio z braku laku kupiłam Attraction z Avonu i przyznam że bardzo przyzwoite niestety szybko wietrzeją. Jeśli chodzi o trwałość to jednak nic nie przebije Gucci. Dostałam w prezencie, wiem że były niebotycznie drogie ale zapach nawet w szafie długo się utrzymywał.
encrenoire

Re: Perfumy

Post autor: encrenoire »

Swoja droga dostalem dzisiaj rano na ulicy komplement za L'Air du Desert Marocain, w bardzo niespodziewany sposob, od typa ktory myslal, ze to Mugler, moze sugerowany wiadomosciami (RIP), ale i tak bardzo milo.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Perfumy

Post autor: TRAPSTAR »

Afnan 9 pm póki co 2 komplementy od dobrych dupeczek :D
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

potwierdzam, komplementy lecą jak pojebane

Dodano po 1 minucie :
jebać potwierdzaczy
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Perfumy

Post autor: oldschool »

Czy to Jaguar v2?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

Godhand pisze: 14 sty 2022, 8:39 Skąd szarpać 9pm? Na większości stron "brak w magazynie".
w razie gdybyś dalej szukał, to na perfumeria-euforia są dostępne za 150zł

https://www.perfumeria-euforia.pl/sklep ... -100ml-edp
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

oldschool pisze: 10 lut 2022, 14:34 Czy to Jaguar v2?
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

cloud pisze: 10 lut 2022, 14:35
Godhand pisze: 14 sty 2022, 8:39 Skąd szarpać 9pm? Na większości stron "brak w magazynie".
w razie gdybyś dalej szukał, to na perfumeria-euforia są dostępne za 150zł

https://www.perfumeria-euforia.pl/sklep ... -100ml-edp
Dzięki @cloud!
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9940
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

@Godhand https://www.notino.pl/afnan/9-pm-woda-p ... -16093454/
chyba ze zamowiles to juz chuj
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ksiazenieporzadek

Re: Perfumy

Post autor: ksiazenieporzadek »

z kodem MCABJ jest 5% rabatu (wychodzi darmowy odbiór przesyłki w salonie)
ODPOWIEDZ