Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

carl pisze: 10 sie 2022, 15:51 chce ktoś afnana 9pm z niewielkim ubytkiem?
Za ile? :)
I jaki batch?
Skąd brany?

Pozdrowienia.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3902
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Perfumy

Post autor: fromage »

SE irl serwera trola jebnolem ze niby Davai mi perfuma I kurwa jprdl ale co to za mamacity
SIUUUUUUU
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4377
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

z Montale osobiście polecam Black Musk (jezu co to jest za szots, nie mam pytań) oraz Intense Pepper, oba zapachy dosyć eleganckie ale dają radę praktycznie w każdą porę roku.
nic na potem
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Perfumy

Post autor: LuckyLuke »

15 psiknięć Kenzo tam na górze o ja cie pierdole. Jak to jest możliwe w ogóle. Ja bym się udusił od tego zapachu. Autentycznie jedno psiknięcie mi starczyło, żeby czuć to cały dzień. Szkoda, że zapach mi nie podpasował bo intensywność i trwałość to jakiś rozpierdol.
Awatar użytkownika
carl
Posty: 435
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Perfumy

Post autor: carl »

carl pisze: 10 sie 2022, 15:51 chce ktoś afnana 9pm z niewielkim ubytkiem?
up, puszczę za 95 z wysyłką
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Zdam raport, ze Bois Imperial po 6h ledwo wyczuwam na ciuchach, a specjalnie pare h nie wachalem, Red Tobacco Mancery to samo, slabizna. Za to Armaf CDNIT czy tam na wieczor Spicebomb Extreme te 6h trzymaja. Specyficzna skora? Kiedys nie mialem takich problemow z perfumaMi, a skory suchej nie mam, wrecz przeciwnie🫤🫤


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 26 sie 2022, 1:02 Zdam raport, ze Bois Imperial po 6h ledwo wyczuwam na ciuchach, a specjalnie pare h nie wachalem, Red Tobacco Mancery to samo, slabizna
Sorry, bro ale to nie jest możliwe. Po prostu.
Niezależnie od Twojej skóry, Mancery (jak i Montale) to są lepkie skurwysyny, który nawet ciężko zmyć.
Porównanie trwałości i projekcji do Spicebomb to jak maluch i cadillac.
Nie mam pojęcia czemu tak odczuwasz, ale za trwałość Mancery daję sobie ujebać wszystkie członki ;)

Skąd kupowałeś?

(BTW, wczoraj wieczorem zaaplikowałem pokaźnie Montale Patchuli Leaves i poszedłem grać w basket, potem prysznic i spać, dziś rano żona mówi żebym nie aplikował nic, bo czuć wyraźnie - Montale i Mancera to to samo właściwie).
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

Mancere mam akurat tylko probki 3ml. Powiniete z zapachnisci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 26 sie 2022, 18:02 Mancere mam akurat tylko probki 3ml. Powiniete z zapachnisci.
Czyli na 99% legitne.
To nie mam pojęcia co jest grane.

Dodano po 3 dniach 10 godzinach 2 minutach 9 sekundach:
Rev pisze: 04 sie 2022, 20:55 Zamówilem próbkę tego Bois Imperial, bardzo ładny zapach ale nie byłem przekonany co do trwałości, po godzinie wydawało mi sie, że przygasał, za to po 4h osoba spytana przeze mnie o opinie stwierdziła, że nadal pachnie intensywnie. Psikałem się wczoraj ok 19. Dziwną rzecz zauważyłem dziś rano w pracy, wydawało mi się, że nadal go wyczuwam, spytałem dwie osoby, ok 13 i godzinkę temu, obie stwierdziły, że raczej nadal czuć, chociaż z mocą 2/10. Czyli mamy prawie 24h trwałości, co jest jakimś sztosem
Rev pisze: 26 sie 2022, 1:02 Zdam raport, ze Bois Imperial po 6h ledwo wyczuwam na ciuchach, a specjalnie pare h nie wachalem
Widzę tu jakąś niekonsekwencję...

Co fajnego na jesień Panowie?
U mnie chwilowo królują Montale i Mancery, Bois Imperial, Armaf CDNI.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1738
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Perfumy

Post autor: Bunnymen77 »

Jakieś szyprowe.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Bunnymen77 pisze: 30 sie 2022, 15:10 Jakieś szyprowe.
Czyli co np? Terre? Burberry London?
Erosa mam i się nie polubiliśmy.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

@Godhand ten pierwszy post to po próbce, drugi z mojego flakonu juz. Dzis tez spsikalem sie ok 15, z 5 psikniec na szyje/za uszami, teraz przejezdzam czysta lapa w tych miejscach i ledwo go wyczuwam na palcach, na koszulce cos tam czuc, ale watpie, zeby ktokolwiek stojac obok mnie to wyczuwał, chyba ze ktos sie wtuli. Ja rozkladam juz lapy xd


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

@Rev
No, ok, ale co z tego wynika? Że próbka była super a flakon nie? Nie gra, bo Boisa się nie podrabia właściwie a źródło miałeś legitne. Bardzo mnie interesuje Twój przypadek i chciałbym dojść do tego o co chodzi. Bo o ile wiadomo, każde perfumy na ludziach siadają inaczej, to:
A) nie ma opcji żeby Bois siadł kiepsko raz, a raz na 24h trwałość
B) nie opcji żeby Mancery/Montale nie zabijały ludzi w promieniu 2 metrów projekcją i nie trwały 12h, po prostu.

Ewentualnie sam kupię i wyślę Ci Montale Black Oud, przy tym kurwa, kwiaty więdną, i jak to się nie będzie trzymać 12h to się poddaję.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

Godhand pisze: 30 sie 2022, 22:30 Że próbka była super a flakon nie
Nie znam tej konkretnie flachy ale w sumie czemu nie, mogla byc po jakiejs reformulacji albo chujowo przechowywana, w cieple albo na świetle, bywa
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

jajca pisze: 31 sie 2022, 0:44 Nie znam tej konkretnie flachy ale w sumie czemu nie, mogla byc po jakiejs reformulacji albo chujowo przechowywana, w cieple albo na świetle, bywa
No właśnie.
Bois Imperial został zaprezentowany w 2020. Nie przechodził dotychczas reformulacji.
Jeśli kolega kupował w pewnym miejscu i to przechowywanie powinno być ok, natomiast jeśli ewidentnie są podejrzenia i dowody na to, że sok jest kiepskiej jakości to od razu reklamacja i zwrot.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1738
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Perfumy

Post autor: Bunnymen77 »

Godhand pisze: 30 sie 2022, 16:18 Czyli co np? Terre? Burberry London?
Spróbuj sobie np Aramis 900, tani, a na jesień się sprawdzi. Moze jest w drogeriach by przetestować, mnie się z początku bardzo podobał, ale w polowie sezonu już mocno znudził i zaczął męczyć. Mnie jakoś ostatnio przestały kręcić perfumy, psikam się czym mam pod ręką z zapasów, a często w ogole zapominam.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Bunnymen77 pisze: 31 sie 2022, 8:14 Spróbuj sobie np Aramis 900, tani, a na jesień się sprawdzi.
Nie moje klimaty, za bardzo mydlano-animalny.
Na pewno jesiennie pójdzie Givenchy Xeryus Rouge, ale szukam numeru dwa.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Perfumy

Post autor: Rev »

@godhand Bois powiniety od producenta wiec legit. Nie wiem o co chodzi, moze tamto 24h to byl fart, zreszta wspomnialem, ze na drugi dzien to bylo leedwo wyczuwalne. O 3 w nocy zrobilem test dzis i spsikalem sie boisem na jedno zgiecie lokcia, armaf na drugie. Po przebudzeniu o 16 boisa nie było, armaf czuje do teraz zrobilem jedna probe fig infusion od essential parfums, na ciuchach, no i trzymal raczej dluzej niz bois. Mancera lemon mint to samo, 3-4h na ciuchach i nie ma jej/jest mega slaba (juz sie gubie bo testuje jednego dnia a opisuje pare dnu po). Red tobacco probke mam ale nie testowalem oprocz doslownie jednego psikniecia gdzies na lape, no i tez nie bylo zadnej nuklearnej projekcji, a ten zapach ma zabijac jednym psiknieciem niby. Albo wjechaly reformulacje tych Mancer albo idk. Bois Imperial/Mancera Aoud Lemon Mint na mnie lipa, Armaf trzyma duzo lepiej. Nie chce mi sie juz tego drazyc/dochodzic, oryginalne perfumy, nie trzyma to nie trzyma, pora isc dalej.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3865
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

Rev pisze: 01 wrz 2022, 22:46 Nie chce mi sie juz tego drazyc/dochodzic, oryginalne perfumy, nie trzyma to nie trzyma, pora isc dalej.
Słusznie. Tylko jak iść dalej skoro nie wiadomo w jakim kierunku? Chyba tylko testy małych próbek i szukanie...
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Perfumy

Post autor: cloud »

ty, ziomuś, ale ty sam oceniasz czy czujesz te perfumy czy jednak jest ktoś, kto może to potwierdzić?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ