Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
insane
Posty: 1531
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: insane »

czyli zostaje kupowanie nowych koszulek co chwile ehh
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Modowy offtopic

Post autor: szpilman »

pot na koszulkach to jeszcze nie powód do mrożenia
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Modowy offtopic

Post autor: oyche »

idź do dermatologa
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Modowy offtopic

Post autor: Wiewior »

Pij dużo wody gościu
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Modowy offtopic

Post autor: zuperhero »

insane pisze: 26 sty 2021, 15:26 ma ktos protipa jak pozbyc sie zapachu potu z tshirtow? wystarczy ze zapoce swiezo uprana koszulke i smierdzi jakbym jej w ogole nie pral. probowalem mrozenia, ale nie pomoglo. piore je w 40*c z plynem do plukania po kazdym zalozeniu.
gdzieś już pisałem takiego posta, nie mogę znaleźć- kup sobie duży baniak 5l octu i duże opakowanie sody oczszczonej (oba najlepiej w strefie przemysłowej a nie spożywczej sklepu, to zapłacisz kilka zł za oba produkty) potem bierzesz duże wiadro/miskę wlewasz ocet wrzucasz ciuchy , dosypujesz sody oczyszczonej i mieszasz to wszystko razem, jak jest za mało octu to możesz dolać trochę wody(ale lepiej więcej octu :P ), zostawiasz tak na 2/3 dni mieszając troszku rano i wieczorem. Acha i trzymaj to na balkonie lub w piwnicy przykryte siatką foliową bo ocet strasznie śmierdzi. Po 2 dniach wrzucasz wszystko do pralki i puszczasz najdłuższe pranie, w tym momencie wszystkie bakterie które wywoływały smród są już bankowo martwe, teraz musisz pozbyć się zapachu octu ->wyjmujesz i możesz trochę ręcznie przeprać w wannie/misce jakimś płynie do prania lub nawet płynie do naczyń, wrzucasz jeszcze raz do prania na jakimś długim programie z duża ilością detergentu(ewentualnie możesz od razu po praniu octowym zrobić dwa zwykłe prania lub nawet tylko jedno, czasem po pierwszym już nie daje octem). Trochę pierdolenia ale ubrania wychodzą świeże jak nie wiem
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Modowy offtopic

Post autor: badi »

jak się nazywają takie te bluzy rozpinane do klaty i później mające niżej tę taką dojebaną giga kieszeń bo chce se kupić taki polarek
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Modowy offtopic

Post autor: peterkurten »

@badi chyba kangurka
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Modowy offtopic

Post autor: badi »

chodzi mi o coś takiego tylko nie takie chujowe jakbym był kolegą kaza bałagane tylko jakieś fajne kolorowe

https://adrenaline.pl/product-pol-45844 ... OMEALw_wcB
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3889
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Modowy offtopic

Post autor: Godhand »

@badi

Na 95% Columbia miała w ofercie.

No chyba że chcesz... :)
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Modowy offtopic

Post autor: badi »

ooo dzięki mordki!
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Modowy offtopic

Post autor: elkacpero »

Czy ktoś z Was posiada teksa ASOS? Jeśli tak to jak z ich jakością?
Mateusz
Posty: 420
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Modowy offtopic

Post autor: Mateusz »

Czy ktoś z Was może polecić gdzie kupić dobry golf najlepiej czarny? Taki klasyczny, elegancki ;)
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11738
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3990
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Modowy offtopic

Post autor: emcess »

elkacpero pisze:Czy ktoś z Was posiada teksa ASOS? Jeśli tak to jak z ich jakością?
asosa rzeczy są słabe jakościowo, coś na poziomie hm albo nawet gorsze. kołnierze szybko się rozciągają. więcej niż 15zł to bym nie dał za ich tshirty. na allegro jest masa kont ze stockiem z asosa za grosze, za tę cenę można śmiało brać
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
TylkoFBZ
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2021, 20:33

Re: Modowy offtopic

Post autor: TylkoFBZ »

ten błąd ortograficzny w linku :oops:
Godhand pisze: 29 sty 2021, 9:23 @badi

Na 95% Columbia miała w ofercie.

No chyba że chcesz... :)
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek


ale sztynks
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Modowy offtopic

Post autor: elkacpero »

emcess pisze: 16 lut 2021, 9:37
elkacpero pisze:Czy ktoś z Was posiada teksa ASOS? Jeśli tak to jak z ich jakością?
asosa rzeczy są słabe jakościowo, coś na poziomie hm albo nawet gorsze. kołnierze szybko się rozciągają. więcej niż 15zł to bym nie dał za ich tshirty. na allegro jest masa kont ze stockiem z asosa za grosze, za tę cenę można śmiało brać

to jeszcze jedno pytanko mam; jakie basic tshirty warte polecenia? Nie chodzi o to żeby kosztowały 19,99 za 3 pack tylko żeby jakość była spoks i żeby się do czegoś nadawały, a nie były do wyjebania/spania po trzech praniach
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Modowy offtopic

Post autor: BENGAL »

kacperek wez sobie wjedz do tkmaxxa chlopaku tam masz kurwa 3 packi tshrciakow bialych czarnych obadaj ktore maja stopro bawelne i dobra jakosc w dotyku zeby nie byly za cienkie i sobie powin cos jak nie chcesz tak to sie wbij na zalando tam masz marki znane na caly swiat jak calvin klein ralp lauren 3pack hugo boss i tak dalej 3 pack 2 pack biale czarne i masz pewnosc ze to ciut lepsza bawelna jak cie logo znane uspokoi ale tez wyjebiesz ciut wiecej mamony
ja moge ci polecic tchibo 2pac dobra bawelenka jak na cene zapierdalam w takich na robote takze skora robi inhale exhale jak snoop dogg i nie mam problemow ze mi wypierdala krosty na plecach jak sie spoce
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Modowy offtopic

Post autor: zuperhero »

ja polecam h&m z linii premium
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Modowy offtopic

Post autor: Beny »

elkacpero pisze: 17 lut 2021, 22:47 jakie basic tshirty warte polecenia?
Uniqlo
ODPOWIEDZ