Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

udana pułapka
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: azar »

przeciez kazdy wie, ze wygrana messiego to bylaby beka, ale jednoczesnie kazdy wie, ze to zjebany plebiscyt na najwiekszego pilkarskiego celebryte
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: imo »

word
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4224
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: sebring »

imo lewy zdecydowanie zasługuje na złotą piłkę, ale równie bardzo jak Benzema, ziomek pecha ma trochę że Robercik tak wybitny sezon miał
natomiast jak tak dalej pójdzie jeśli chodzi o to jak wygląda jego forma od początku sezonu, to Benzema jest zdecydowanie top 1 kandydatem do tego tytułu jeśli chodzi o poziom sportowy, typ aktualnie jest popierdolony mimo że wcześniej już był fantastyczny, kopara mi opada jak widze jego grę
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ale co wam w tym Messim nie pasuje? Na Euro nie widoczny, zgoda. Niemniej w Copa America niekwestionowany MVP, a klubowe liczby też się zgadzają. To był naprawdę dobry rok w jego wykonaniu.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

wyjasnisz mi czemu rozpatrujesz copa america w kategoriach powaznych argumentow? przeciez tam rywalizuja dwie druzyny obecnie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

6 drużyn z ameryki płd. jest w pierwszej dwudziestce rankingu fifa

odbijając piłeczkę - w bundeslidze nie ma w ogóle rywalizacji z jedną drużyną - nie ma więc sensu branie kandydatury lewego pod uwagę czy opieramy się tylko na LM w jego przypadku?
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

nie sądziłem ze traktujemy ranking fifa jako poważny argument :lol: ale ok. 6? Ja widzę 5; spośród nich dwie to te które walczą o trofeum, pozostałe trzy są w drugiej dziesiątce (warto zaznaczyć, ze są ta tam takie potęgi futbolu jak np. Walia)

ogulem ja uważam, ze laureata złotej piłki powinno rozpatrywać sie pod katem indywidualnych występów i wpływu na drużynę, a nie znalezienia sie w dobrym miejscu w dobrym czasie. dochodzi do abrsudow w których robercik ma porównywalne szanse do jorginho
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

No ale indywidualnie On ten turniej rozjebał więc...
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5206
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: kapec »


badi pisze:6 drużyn z ameryki płd. jest w pierwszej dwudziestce rankingu fifa


Prostując, to 5 (a wrzucając ciekawostki, to w momencie rozgrywania copa america Polska była na 21).
odbijając piłeczkę - w bundeslidze nie ma w ogóle rywalizacji z jedną drużyną - nie ma więc sensu branie kandydatury lewego pod uwagę czy opieramy się tylko na LM w jego przypadku?
No te odbicie piłeczki to takie średnie, bo "tylko LM" to turniej który trwa trochę dłużej niż miesiąc, i na którym grają najlepsi zawodnicy świata.

A kto wygra, to dla mnie jeden chuj.




Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

elkacpero pisze: 14 paź 2021, 15:52 wyjasnisz mi czemu rozpatrujesz copa america w kategoriach powaznych argumentow? przeciez tam rywalizuja dwie druzyny obecnie
Bo to turniej, w którym walczysz o mistrzostwo drugiego pod względem siły kontynentu? Jak Ty w ogóle inaczej sobie to wyobrażasz? Jak wygrasz Euro to zapisujemy Ci plusa, a jak Copa Americę to już wyjebane? Przecież to sensu nie ma.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

albo mnie zle zrozumiales, albo sie zle wyrazilem, teraz nie wiem sam. w mojej wypowiedzi nie bylo nic zero-jedynkowego, tak samo jak nie uwazam copa america za bardzo prestizowy turniej, ktory powinien byc znaczacym argumentem w kontekscie ZP tak samo nie uwazam go za puchar myszki miki, ktory kompletnie nic nie znaczy. ot rozgrywki, ktore obecnie stracily swoj prestiz, obnizyly swoj poziom i w ktorych rywalizuja o wygrana realnie dwie druzyny wiec argument typu "wygral copa america" jest w moich oczach malo znaczacy

nie chodzi mi tu nawet o samego messiego, bo byc moze rozjebal totalnie tylko o sam prestiz tych rozgrywek w 2021 :)
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

No ale na jakiej podstawie ten prestiż wyliczasz? To, że Ciebie Copa America nie interesuje przecież nic nie znaczy, bo to tylko i wyłącznie spojrzenie pewnej części kibiców zgromadzonych w Europie, podczas gdy ZP to nagroda globalna. Moim zdaniem Euro, Copa America, Gold Cup, czy PNA powinno być traktowane tak samo w kontekście przyznawania tej nagrody, bo przecież nikt nie wybiera kontynentu, na którym gra, a to wszystko jednak imprezy wyłaniające mistrzów na określonym terenie. Hipotetycznie to Salah wygrywający i grający dobrze w PNA powinien mieć przy swoim nazwisku plus równie duży jak taki Messi za Copę Americę, czy np. Chiesa za Euro. Oczywiście, jeśli chcemy podchodzić do sprawy sprawiedliwie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: potter »

Dokładnie, ja też nie rozumiem jak bardzo został pominięty w 2019 Almoez Ali po strzeleniu 9 goli i zapewnieniu Pucharu Azji Katarczykom, dla mnie top3 Złotej Piłki za tamten rok.

Nie no, co Ty dajesz Bakan XD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4579
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Czy ty jesteś kurwa upośledzony jakby ten cały almonez grał w Europie w topowym klubie i nastrzelal goli w lidze i lm oczywiście to by było jako plus
Kurwa do za debil ja pierdole
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Mider »

To ty chyba jesteś upośledzony jak nie potrafisz wyczuć ironii w poście pottera
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1028
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

nie no Bakan co Ty dajesz x2

nie wiem nawet jak sie odnieść sorry :/
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2090
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: sztyc »

ej no właśnie w 2016 Chile wyjebało Copa America jak chciało, a Arsenal dojechał ponad czwarte miejsce, bodajże na drugim Premier League wtedy skończyli, złota piła dla Sancheza przecież jak psu buda, typ 24 gole chyba w tamtym sezonie pocisnął
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

potter pisze: 15 paź 2021, 14:37 Dokładnie, ja też nie rozumiem jak bardzo został pominięty w 2019 Almoez Ali po strzeleniu 9 goli i zapewnieniu Pucharu Azji Katarczykom, dla mnie top3 Złotej Piłki za tamten rok.

Nie no, co Ty dajesz Bakan XD
Mówię o piłkarzach, którzy przez rok grają na topowym poziomie w silnych ligach, a do tego dorzucają jeszcze sukces z reprezentacją NA SWOIM KONTYNENCIE. Po to wam podałem przykład Salaha, żebyście zrozumieli. Jak Algeria wygrała PNA to Mahrez był w top10, mimo że w klubie miał sezon co najwyżej przyzwoity, ale dobry występ na imprezie KONTYNENTALNEJ podniósł jego notę.
Ja nie mówię, że to ma być główny argument, ale nie rozumiem dlaczego miałbym docenić np. Donnarummę za Euro, a Martineza za Copa America już nie.

Zresztą obstawiam, że ci którzy deprecjonują CA nawet pół meczu nie widzieli. Trudne rozgrywki, gdzie gra się twardo, wręcz brutalnie i dla ofensywnych piłkarzy mogą to być trudniejsze warunki niż, te które mamy na Euro. A Messi zrobił tam show.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9689
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: potter »

Ja akurat widziałem półfinał i finał, w których nie było tam żadnego show w jego wykonaniu wręcz w finale był jednym z gorszych na boisku. Nie mam zamiaru tutaj toczyć wielkiej walki o to kto powinien być zwycięzcą ZP, ale uważam że wyróżnienie Messiego będzie na zasadzie za całokształt, że w końcu coś wygrał w kadrze.

I spoko, niech będzie jak Mahrez doceniony, nikt go z czołówki nie wywala ale no chłop na razie na zmarnowane miesiące w PSG więc jak nie bierzemy trofeów zdobytych tylko formę na dluzszym dystansie to Lewy > Leo, a jak trofea to Jorginho > Leo
Ostatnio zmieniony 15 paź 2021, 17:18 przez potter, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ