Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

trudne pytanie chlopie

mam wrazenie, ze kandydatura jorginho to jest rodzaj zasadzki w ktora wszyscy wpadlismy w erze post messi/cristiano, czyli kiedy futbolu nie dominuja dwa genetyczne giganty, to wowczas szukamy odpowiedzi wsrod graczy ktorzy zgarneli najwiecej pucharkow w roku kalendarzowym, ale czy obiektywnie jorginho jest overall pilkarzem ktory zasluguje na zlota pilke? imo to nie jest poziom modricia, ani nawet sneijdera z 2010, a tamtem przeciez nie zmiescil sie w top3
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ebismolarek »

Dawać Robercikowi huje

Ale przyznam się że od zawsze mało mnie grzeje kto dostanie ZP
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

yup, idealny moment kiedy m10/cr sa juz smiertelnikami, a mpbape kopie sie jeszcze po czole z fawellarzami w psg
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9756
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: potter »

wiem, że trudne bo już samo to że porównuje się piłkarzy z różnych pozycji jest pojebane i np. bardzo fajne było jak w 2006 dostał Cannavaro, bo podejrzewam że tak prędko żaden obrońca czy bramkarz tej nagrody nie zgarną.

natomiast macie rację, że nie ma się co wczuwać w ten jednak konkurs popularności w dużej mierze.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

mnie natomiast od zawsze rozpierdala pisanie: najwięcej wygrał pucharów to mu się nagroda taka należy - przecież za wygrane w tych pucharach już dostał nagrody, a złota piłka powinna nagradzać piłkarza, który NAJLEPIEJ GRAŁ w roku kalendarzowym, a nie tego, który najwięcej wygrał bo takie myślenie prowadzi właśnie do takich absurdów jak przeciętniak jorginho który jest fajny bo robi fikołka przed karnym (jeszcze tego najważniejszego zjebał, proszę was)
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Podbijam. Za sukces zespołowy dostajesz medal na szyję i puchar do potrzymania i tyle. To co masz w gablocie powinno być zaledwie bonusem do ogólnej oceny w kontekście ZP. Lewandowski albo Messi, wybór trudny. Jorginho w top5 bym pewnie zmieścił, może nawet w trójce (no to dość specyficzny rok) ale nic ponad to.

No i chyba skłaniałbym się ku Lewemu, bo mimo wszystko równiejsza forma niż Messi. Z dużych rzeczy to Złoty But i rekord Mullera, no ale Messi znowu MVP Copa America i w La Liga też sztos. No ale dajcie Lewemu w ramach sprawiedliwości za tamten rok. Chuje.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: imo »

Też nienawidzę faktu, że złota piłkę uzależnia się od drużynowych sukcesów, tfu.
Jeszcze bardziej, że co roku wygrywa ja ten, który strzelił najwięcej goli. W uproszczeniu oczywiście, mam na myśli fakt, że w top 10 jest z reguły powiedzmy 9 napastników/ofensywnych pomocników. Żałowałem jak Messi te 2 lata temu dostał zamiast Van Djika, którego kurwa nikt nie przedryblował, bo Argentyńczyk strzelił 40 goli jakimś ogórkom. Ale jak ma być jak ci afrykańscy działacze i trenerzy to znają tylko nazwisko Messiego i to pewnie z Fify.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

mordzia a co jest łatwiejsze? budowanie murów czy rozpierdalanie ich? dryblowanie, kreacja i strzelanie goli czy wypierdalanie jej w aut, robienie wślizgów i odpowiednie ustawianie się? jakby obrońcy umieli grać w piłkę to byliby napastnikami :D
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

imo pisze: 11 paź 2021, 8:47 Też nienawidzę faktu, że złota piłkę uzależnia się od drużynowych sukcesów, tfu.
Jeszcze bardziej, że co roku wygrywa ja ten, który strzelił najwięcej goli. W uproszczeniu oczywiście, mam na myśli fakt, że w top 10 jest z reguły powiedzmy 9 napastników/ofensywnych pomocników. Żałowałem jak Messi te 2 lata temu dostał zamiast Van Djika, którego kurwa nikt nie przedryblował, bo Argentyńczyk strzelił 40 goli jakimś ogórkom. Ale jak ma być jak ci afrykańscy działacze i trenerzy to znają tylko nazwisko Messiego i to pewnie z Fify.
Nie no, mimo mojej sympatii do Van Dijka sam wówczas stawiałem na Messiego. Kosmiczny miał sezon 36+13 w lidze i Król Strzelców LM. Jakbyś wgryzł się w jakieś kluczowe podania, dryblingi itd. to też top. Zasłużona ZP.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: imo »

badi pisze: 11 paź 2021, 8:51 mordzia a co jest łatwiejsze? budowanie murów czy rozpierdalanie ich? dryblowanie, kreacja i strzelanie goli czy wypierdalanie jej w aut, robienie wślizgów i odpowiednie ustawianie się? jakby obrońcy umieli grać w piłkę to byliby napastnikami :D
Bardziej się tego spłycić nie dało.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: oyche »

mur=defensywa
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

to zależy
Awatar użytkownika
Amadi
Posty: 69
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Amadi »

18/19 to prawdopodobnie jeden z najlepszych sezonów ever Messiego i to był pech VVD. Samo to ile osób stawiało go nawet wyżej pokazuje jak wybitny był wtedy. W tym roku oczywiście Lewy.
Bisclavret
Posty: 3393
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bisclavret »

imo pisze: 11 paź 2021, 8:47 Ale jak ma być jak ci afrykańscy działacze i trenerzy to znają tylko nazwisko Messiego i to pewnie z Fify.
Ciekawe ile Messi głosów by zebrał na przykład 2 lata po zakończeniu kariery, gdyby ciągle dało się na niego głosować. Może załapałby się do top 10 xD.

My tu se rozkminiamy jakieś niuanse, a wpadnie Mokebe z Ugandy i pierdolnie top3 Messi Ronaldo Neymar i elo
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1031
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

chcialbym sie milo zaskoczyc ale robercik bez wiekszych szans w tym roku imo

plebiscyt popularnosci wygra messi, w koncu pierwszy raz zdobyl copa america w ktorym obecnie rywalizacje z argentyna jest w stanie podjac az jedna druzyna
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3172
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: mas »

Messi z dużą przewagą spokojnie, Ronaldo w top 3 też nie zdziwi, zwłaszcza jak osoby które podejdą bardziej analitycznie do tematu faktycznie na jakiś Jorghinio głosy będą oddawać przez co głosy na resztę będą się bardziej rozwadniać
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Marcin Gazda z Eleven wrzucił taką trójkę: 1. Messi 2. Lewy 3. Benzema i jak dla mnie zgoda.

Ps. Chociaż liczę, że Lewy wrzuci pod koniec roku jakiegoś hat-tricka w LM i przekona do siebie kilku mokebe...
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: sztyc »

a idźcie z tym messim w pizdu, co on na tej copa america niby zrobił, trzy bramy boliwii wjebał i setę w finale spierdolił
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4813
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

mordo jak ty meczu nie oglądałeś ani jednego na copa america bo Ci mama kazała iść spać wcześniej to po chuj głos zabierasz?
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2100
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: sztyc »

żeby taki pieniacz jak ty się zasapał i udowodnił, że podobizna niekwestionowanego króla luzu w avatarze jest dalece niekompatybilna z jego prawdziwą osobowością
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
ODPOWIEDZ