Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Może faktycznie niefortunne wyrażenie. Niech będzie, że jest w SZCZYTOWEJ FORMIE JAK DO TEJ PORY.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4568
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Bakan pisze: 04 lis 2021, 15:54 To że La Liga i Premier League to ligi bardziej wymagające niż Serie A, czy Bundesliga wątpliwości nie ulega, ale też nie można iść w kierunku, że tylko w Hiszpanii i w Anglii gra się w piłkę. Sancho ma bardzo chujowy okres, ale generalnie niemal cała ofensywa MU „cierpi” na przyjściu CR7, przy czym dla niego, świeżaka, sprawa może być podwójnie trudna. Wiadomo, że Vinicius jest teraz w peaku i w tym sezonie to absolutny top, ale Sancho absolutnym topem już też bywał, więc kto wie co będzie np. za 6 miesięcy.
Weź to usun kurwa milion razy to słyszałem w realu, jak to ronaldo wszystkich blokuję, bale skrzydeł rozwinąć nie mógł bo non stop ronaldo blokuję go i stu innych, ronaldo poszedł do juve i co? Wyszło że bez ronaldo gra to samo gówno, a nawet jeszcze gorzej. Benz w dupie bo nie ma z kim grać i zajęło to 2 czy 3 lata żeby vini wskoczył na ten poziom. W juve to samo 101 goli w 130 meczach, tam też pewnie wszystkich blokował, poszedł do united i nagle juve się odblokowalo potężna maszyna 9 miejsce 15 pkt na 33.

Przecie gdyby nie ronaldo to ole by już pewnie poleciał

Oni po prostu nie mają mentalności do wygrywania, to samo było jak był Mourinho 2 miejsce w lidze le i wielki pogba z resztą wypaleni bo musieli grać na jakimś tam poziomie przez pół roku, gdzie bayern, City, live real i inni napierdalaja tak co sezon
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ronaldo blokuje resztę ofensywy bo w każdym klubie w jakim się pojawi z miejsca staje się piłkarzem najczęściej strzelającym na bramkę i w większości sezonów jest pod tym względem numerem jeden w całej Europie, co jest równoznaczne z tym, że „cierpią” na tym jego koledzy z ofensywy, tym bardziej, że jego liczby pod względem wykreowanych szans/asyst na ogół prezentują się mizernie. I nie piszę tego po to by deprecjonować Ronaldo, tylko by wskazać, że jego przyjście do klubu jest jednoznaczne z tym, że Dybala, czy inny Rashford od tej pory będą odgrywać mniejszą rolę i strzelać mniej. Taki typ zawodnika, ale jego skuteczność jest warta tego by poświecić resztę.
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

jak ma chujowych kolegów z ofensywy to co ma zrobić
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Dybala dwa sezony przed przyjściem CR7-11 goli w lidze, sezon przed-22, w pierwszym sezonie z Ronaldo-5.

Rashford 17 i 11 przed.

A co się stało z Benzemą wiemy wszyscy.

I żeby zaraz jakiś sajko nie srał żarem to zaznaczam, że CR7 to bez wątpienia piłkarz wart wielu poświęceń bo golami broni się ZAWSZE i lepiej jest go mieć, niż liczyć na to, że gole rozłożą się na kilku innych, bo to jebany kozak, ale też trzeba być ignorantem, żeby nie zauważyć, że jest on hamulcem dla innych, typowo ofensywnych piłkarzy, szczególne tych jeszcze nie w pełni ukształtowanych.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2021, 16:55 przez Bakan, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

no ale ty chyba kumasz, że skoro przychodzi gwiazda takiego formatu jak ronaldo to logiczne, ze będzie napierdalał te brameczki?

jak dla mnie to lepiej porównać sobie juve z ronaldo i juve po jego odejściu, albo real z ronaldo i real po jego odejściu
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Nie zdążyłem z tym drugim akapitem.

A może porównasz Juve przed przyjściem CR7 z Juve po przyjściu? Pierwszy sezon z CR7 w klubie to najgorszy sezon Starej Damy od lat. Utrata Scudetto po 9(?) triumfach z rzędu, też z nim w składzie. Generalnie jego okres we Włoszech raczej bez efektu wow, biorąc pod uwagę sukcesy klubu. Wiadomo, że to nie wina samego Ronaldo, ale prawda jest taka, że nie trzeba być CR7, by zagwarantować Juventusowi 20 goli w lidze. Wystarczy być Tevezem czy Hiquainem.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2021, 17:03 przez Bakan, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

przecież zrobili 90pkt w pierwszym sezonie z cr7, wcześniejsze sezony to 95,91,91,87,102,87,84

a 20/21 to rozumiem wina ronaldo, że pirlo amator na ławce był? xD
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ale po raz pierwszy od kilku lat przepierdoli Puchar Włoch. W Lidze Mistrzów też poniżej oczekiwań, a przecież bez niego udało się dwa razy być w finale. No podsumowując to nie pociągnął tego zespołu do niczego, co bez niego byłoby nieosiągalne. A takie były chyba oczekiwania.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Mko21 »

Trzeba być kompletnym ignorantem żeby nie widzieć, że Ronaldo blokuję innych piłkarzy w ofensywie, zresztą w CL najgorsze mecze Juventus rozgrywał z Ronaldo i przed i aktualnie jest lepiej. Przed przyjściem Ronaldo Juventus był top2 w golach z rzutów wolnych, a po jego przyjściu zaczęło się walenie w mur i kompletne zaprzepaszczenie tej mocnej strony. Juventus w pierwszym sezonie z Ronaldo strzelił też najmniej goli od sezonu 2011/12, jak dla mnie Ronaldo się kompletnie nie sprawdził w Juve i był hamulcowym ( a mocno jarałem się jego przyjściem)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2021, 20:27 przez Mko21, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Ja po jego pierwszym sezonie napisałem coś takiego i wyszło mi, że chujnia:

https://www.facebook.com/77347436303875 ... 91?sfns=mo
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: oyche »

no i co, messi niby wygral to guwno

le cabaret, le circus
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9056
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: genocidegeneral »

coś tam czytałem że niby fejk, bo zwycięzca dowiaduje się później
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11486
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: SWN »

nie no nie straszcie bo zdążyłem już przekazać kilku ziomkom, sam wklepuję w google a tu o jakiejś symulacji
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

Mówimy o tym Messim, który w PSG albo nie gra albo snuje się po boisku?
Sensei życia
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4248
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: gogi »

tak, o tym samym który gra w tym samym mieście gdzie znajduje się redakcja frans futbol
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
ODPOWIEDZ