Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

argentyna jebnie mundial i i tak messi wygra :D
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 1465
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: riwaldo

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: rozklad_gaussa »

w tym roku zlota nie jest przyznawana za sezon?
RIVALDO111 pisze: 28 sie 2023, 0:27 Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: badi »

to co nie mówiliście
Awatar użytkownika
mas
Posty: 3063
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: mas »

to nie zmienia faktu że z tercetu Messi/Neymar/Kylian sądzę że 1 będzie na bank w top5 a dwójka w top7 i wszyscy w top10, o ile oczywiście Real to wygra, jeśli nie sądzę że 2 do top5 może się załapać
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: FLoo »

a żółw to rozumiem ma być po znajomości?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: kapec »

Liczby nie najgorsze.
Liga 33 mecze, 24 bramki, 17 asyst
Puchar 4 mecze, 5 bramek, 1 asysta
Liga mistrzów 8 meczów, 6 bramek, 6 asyst.
W reprze chyba 12 bramek + 10 asyst.
Pijar i znajomości zrobią swoje.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

1.benzema
2.curtua
3.jeden pies
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

3 vini
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

nie wpisalem tam carvalaja :/
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: KejMart »

A jeszcze rok temu taka fajna dyskusja o Vinim była :lol:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6145
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: zemsta1camzata »

pierwsze strony tutaj, pięknie eksperci zweryfikowani :lol: :lol:

Dodano po 3 minutach 40 sekundach:
nihil Novi pisze: 05 mar 2020, 14:56 Vinicius rozpierdoli i wysra dupą takiego Sancho. Kwestia 2-3 lat i będzie to poziom top topów.
tu props
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

No bardzo dobry Vinicius miał sezon.

Jedenastka sezonu pewniak, kosztem zarówno Mbappe (o ile nie liczymy go jako CF), jak i Mane.

A Sancho grał chuja jak całe MU i żeby to się zmieniło, całe MU musiałoby przestać grać chuja, a to się nie wydarzy, więc wyjdzie raczej na zwolenników Viniciusa.

Courtois - Cancelo, Laporte, Van Dijk, TAA - KDB, Casemiro, Bernardo - Vinicius, Benzema, Salah

Chyba że: Laporte out, ktoś inny in, Casemiro out, Rodri in, Bernardo out, Modric in
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

Bakan to w ogóle jakiegoś Pedro NETO stawiał wyżej od Viniego swego czasu
Sensei życia
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Akurat Pedro Neto to giga potencjał, który przez kontuzje już być może nigdy nie rozbłyśnie tak jak powinien, ale przed Viniciusem? Chyba nie. Nie pamiętam.

I generalnie nie ma co się wygłupiać, nie doszacowała potencjału Viniciusa, bo za dużo już takich przecinaków, którzy nie ogarniają pod bramką, w życiu widziałem, ale on pod względem decyzyjności zrobił progres, o jaki go nie podejrzewałem. Tak jak mówię, dziś najlepszy RW na świecie, być może top5 Złotej Piłki. A kolejne lata pokażą.

Dodano po 6 minutach 8 sekundach:
Bakan pisze: 07 kwie 2021, 23:00 Tak w ogóle to ostatnio chodziło mi po głowie złożenie 11 cracków, których typuje jako tych, którzy zatrzęsą przyszłą dekadą. Taka podróż do przyszłość i typowanie, kto będzie najlepszy na swojej pozycji, kiedy siądziemy do układania takiego zespołu w 2030 i takie coś mi wyszło:

Donnaruma- Davies, De Ligt/Fofana, Dias, TAA- Foden/Neto, De Jong/Tielemans, Kimmich, Sancho- Mbappe, Haaland

Fofana i Neto z takich mniej oczywistych, ale zobaczycie, że obaj rozjebią. (tak, uważam, że Neto>Vinicius za jakiś czas).

Nie siliłem się też na wybieranie samych szczawików bo taki Kimmich przy swoich 26 latach to jeszcze jako DM/CM może przez 7-10 lat rozpierdalać system.
Jest.

Tylko zaznaczam, że weryfikować będziemy za 8 lat :D
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Mider »

najlepszy RW na świecie który gra na LW :bowdown:
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Kurwa wiadomo, że LW. Masz dwa posty wyżej rozpisaną przeze mnie jedenastkę, gdzie ewidentnie jest na LW, to już nie klep tym czołem o glebę.
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Deyker »

Bakan pisze: 30 maja 2022, 6:57 No bardzo dobry Vinicius miał sezon.

Jedenastka sezonu pewniak, kosztem zarówno Mbappe (o ile nie liczymy go jako CF), jak i Mane.

A Sancho grał chuja jak całe MU i żeby to się zmieniło, całe MU musiałoby przestać grać chuja, a to się nie wydarzy, więc wyjdzie raczej na zwolenników Viniciusa.

Courtois - Cancelo, Laporte, Van Dijk, TAA - KDB, Casemiro, Bernardo - Vinicius, Benzema, Salah

Chyba że: Laporte out, ktoś inny in, Casemiro out, Rodri in, Bernardo out, Modric in
Nie no Casemiro bardzo nierówny sezon grał, nie sądzę, że zasłużył na miano najlepszego na swojej pozycji. W kluczowych momentach w tym sezonie to też co najmniej z 2 razy musiał zejść, żeby mógł wejść Camavinga i rozpierdalać
ODPOWIEDZ