Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Bakan pisze: 02 kwie 2021, 10:33 Będzie pewnie grał na określonym poziomie ale ZP mu nie wróżę.
Ale czy to jest „skreślanie”?
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: KejMart »

Nie chodziło tylko o Ciebie no i ciągle piszesz ze nie wróżysz mu ZP. A ja jestem w stanie sobie wyobrazić jak ją zdobywa za 5 lat. Nie mówię ze tak bedzie ale nie odbierałbym szans na to 20 latkowi z mega talentem. Mbappe czy Haaland to geniusze jeśli chodzi o zdobywanie bramek w tak młodym wieku a u niego skuteczność może przyjść z czasem. I chłopak ma 20 lat i gra w Realu Madryt gdzie presja jest zupełnie na innym poziomie i widać ze zaczyna sobie coraz lepiej radzić.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Tak w ogóle to ostatnio chodziło mi po głowie złożenie 11 cracków, których typuje jako tych, którzy zatrzęsą przyszłą dekadą. Taka podróż do przyszłość i typowanie, kto będzie najlepszy na swojej pozycji, kiedy siądziemy do układania takiego zespołu w 2030 i takie coś mi wyszło:

Donnaruma- Davies, De Ligt/Fofana, Dias, TAA- Foden/Neto, De Jong/Tielemans, Kimmich, Sancho- Mbappe, Haaland

Fofana i Neto z takich mniej oczywistych, ale zobaczycie, że obaj rozjebią. (tak, uważam, że Neto>Vinicius za jakiś czas).

Nie siliłem się też na wybieranie samych szczawików bo taki Kimmich przy swoich 26 latach to jeszcze jako DM/CM może przez 7-10 lat rozpierdalać system.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021, 0:12 przez Bakan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: demon »

Z tym Neto trochę kontrowersyjnie, mimo że fajnie pyka w Wolves. Ja bym dał za niego Fodena.

Wgl jak prezentuje się Donnarumma? Dalej taki kozak i drugi Buffon? Bo coś cicho się zrobiło o nim w porównaniu z tym co było 2-3 lata temu, a Serie A za bardzo nie oglądam.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: nihil Novi »

Donnaruma - Dest - Militao - Upamecano - Davies - Valverde - De Jong - Odeegard - Vinicius - Mbappe - Halland

Tak będzie.
Sensei życia
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

a camavinge znacie

dorzucilbym do puli rowniez mounta i barelle, ale pod warunkiem ze obaj wypierdola ze swoich mikrych klubikow do ktoregos medialnego giganta

no i ten joan felix tez jescze szczyl, a w nowym otoczeniu moze smialo pocinac na poziomie okolic podium zlotej pilki
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

demon pisze: 07 kwie 2021, 23:08 Z tym Neto trochę kontrowersyjnie, mimo że fajnie pyka w Wolves. Ja bym dał za niego Fodena.
Nie no, o Fodenie to zapomniałem w chuj.

Z tych, których nie wymieniłem to Valverde na pewno.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021, 0:13 przez Bakan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: azar »

Dragowski - TAA, Militao, Upamecano, Davies - Gravenberch, Camavinga, Pedri - Sancho, Mbappe, Haaland
wiadomo Bartlomiej lekkie prowo ale w sumie kto poza nim i Donnarumma? Henderson?
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: oyche »

roki byl ogladany? kozlowski top

i ansu fati
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

No oglądałem, ale w sumie myślałem o czymś takim jak sklejałem swoją jedenastkę ubiegłej dekady, a spór o Viniciusa mi o tym przypomniał.

Fati tak kontuzjami jest dojebany, że jak skończy tak jak Owen to i tak git będzie.
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: elkacpero »

Bastioni?
Chiesa?
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Parlae »

Podoba mi się ta jedenastka od nihil novi. Vinicius i Valverde będą crackami to pewne. :cool:
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

jak to jest jedenastka real x barcelona za 5 lat
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: czardi »

W takiej jedenastce pewnie znajdzie się ktoś, kto wypłynie dopiero za rok, dwa albo pięć jak Van Dijk.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: benzoabuser »

w kontekście nazwy tematu to on się nie nazywa formalik XDD?
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: kapec »


Bakan pisze:Fati tak kontuzjami jest dojebany, że jak skończy tak jak Owen to i tak git będzie.
Myślę że niejeden chciałby skończyć ze złotą piłką.

No i podbijam Czardiego.
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

benzoabuser pisze: 08 kwie 2021, 13:30 w kontekście nazwy tematu to on się nie nazywa formalik XDD?
:lol: :lol:
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

kapec pisze: 08 kwie 2021, 13:31
Bakan pisze:Fati tak kontuzjami jest dojebany, że jak skończy tak jak Owen to i tak git będzie.
Myślę że niejeden chciałby skończyć ze złotą piłką.

No i podbijam Czardiego.
Na pewno niejeden, ale mimo tej Złotej Piłki raczej nikt Owena wśród napastników dekady wymieniać nie będzie. Fati ma szansę na bycie crackiem, ale jeśli już, to będzie to raczej kariera krótka. Jeśli problemy zdrowotne będą trwać to trudno go podejrzewać o 5-7 sezonów na topie. Raczej o to mi chodziło.
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 21:44 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ODPOWIEDZ