Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Sancho>Vinicius, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: darmody »

No tak, ale imo ze wszystkich bramkarzy z lat 2010-2019 to on zasłużył najbardziej na to żeby znaleźć się w takiej jedenastce. Dużą rolę odgrywa to, że pomijając fakt, że był po prostu niezwykle skuteczny, to można powiedzieć, że zdefiniował pozycję bramkarza na nowo i styl jego gry na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Poza tym o ile dobrze pamiętam, to Casillas w ostatnim(ostatnich?) sezonie w Realu też delikatnie posysał.
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: serwus »

konfident casillas już w okolicach 2013 roku był straszliwie chujowy i mourinho słusznie usiłował odpalić go na ławę w realu. podczas mś 2014 iker został zresztą boleśnie wyjaśniony przez robbena i jego pomarańczowych kolegów, a wcześniej prawie przegrał realowi decimę, kompromitując się w finale ligi mistrzów. neuer swoje za uszami też rzecz jasna ma, jak każdy bramkarz, ale to mimo wszystko raczej oczywista kandydatura do jedenastki. jego popis przeciwko algierii na mś 2014 to w ogóle mocny kandydat do najlepszego indywidualnego występu bramkarza w tym stuleciu
pardon pisze: 30 gru 2019, 2:50 no i skoro padają propozycje Pique i Chielliniego to zapytam czemu nie najbardziej utytułowany w tej dekadzie Varane?
on nigdy nie był numerem jeden w defensywie realu. chyba że dać do takiej jedenastki duet varane - ramos, ale to już według mnie przesada, za często ta parka była wyjaśniana przez messiego, żeby aż tak ją docenić. ramos jest pewniakiem, więc varane musi komuś ustąpić miejsca.

chociaż w sumie i varane, i pique, i chiellini, i godin, i kurwa nie wiem, choćby hummels, bronią się w jedenastce dekady bardziej niż ten kuriozalny van dijk
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Piters »

darmody pisze: 30 gru 2019, 17:17 Dużą rolę odgrywa to, że pomijając fakt, że był po prostu niezwykle skuteczny, to można powiedzieć, że zdefiniował pozycję bramkarza na nowo i styl jego gry na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
O i to mnie przekonuje mocno, nie pomyślałem o tym. Sam myślałem bardziej o De Gei, on czasami co na tej bramce wyprawiał to masakra. Fakt, że też bez formy dłuzszy czas
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

serwus pisze: 30 gru 2019, 20:52 konfident casillas już w okolicach 2013 roku był straszliwie chujowy i mourinho słusznie usiłował odpalić go na ławę w realu. podczas mś 2014 iker został zresztą boleśnie wyjaśniony przez robbena i jego pomarańczowych kolegów, a wcześniej prawie przegrał realowi decimę, kompromitując się w finale ligi mistrzów. neuer swoje za uszami też rzecz jasna ma, jak każdy bramkarz, ale to mimo wszystko raczej oczywista kandydatura do jedenastki. jego popis przeciwko algierii na mś 2014 to w ogóle mocny kandydat do najlepszego indywidualnego występu bramkarza w tym stuleciu
pardon pisze: 30 gru 2019, 2:50 no i skoro padają propozycje Pique i Chielliniego to zapytam czemu nie najbardziej utytułowany w tej dekadzie Varane?
on nigdy nie był numerem jeden w defensywie realu. chyba że dać do takiej jedenastki duet varane - ramos, ale to już według mnie przesada, za często ta parka była wyjaśniana przez messiego, żeby aż tak ją docenić. ramos jest pewniakiem, więc varane musi komuś ustąpić miejsca.

chociaż w sumie i varane, i pique, i chiellini, i godin, i kurwa nie wiem, choćby hummels, bronią się w jedenastce dekady bardziej niż ten kuriozalny van dijk
mam też wrażenie, że kapituła miała pokusę zlepienia całej jedenastki z obecnych/niedawnych graczy Laliga i stąd kwiatki pokroju Lahma czy Virgila, trochę na alibi.

choć taki scenariusz wybitnie by nie szokował prawdę mówiąc.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

darmody pisze: 30 gru 2019, 17:17 Dużą rolę odgrywa to, że pomijając fakt, że był po prostu niezwykle skuteczny, to można powiedzieć, że zdefiniował pozycję bramkarza na nowo i styl jego gry na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Poza tym o ile dobrze pamiętam, to Casillas w ostatnim(ostatnich?) sezonie w Realu też delikatnie posysał.
No i w punkt. Poza tym Neuer wygrał LM, wygrał MŚ, do tego perdyliard tytułów z Bayernem.

Dziwi mnie, że nie ma gównoburzy o Kroosa. Mistrz świata, cztery razy Liga Mistrzów z dwoma klubami. Przecież to wyczyn niebotyczny. Ja bym go wrzucil za Xaviego, który w 2015 wyemigrował choć Hiszpanowi też należy przyznać, że przez te 5 lat poważnego grania wpadło mu Euro, MŚ i dwa razy LM. Mimo wszystko to piłkarz Realu moim zdaniem jest słuszniejszym wyborem, Modric i Iniesta imo nie do ruszenia.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Groszek »

Dla mnie kroos nawet kosztem modricia, ale złota piłka to nie ma mowy że nie dadzą.
Iniesta - kroos - xavi/modric
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: svnchez »

Xavi ostatni sezon w Barcelonie jak nie dłużej to wchodził z ławki na końcówki, więc być może trochę na wyrost tak jak i Casillas (zwłaszcza że ten słynny sezon z Guardiolą to był w 2009), o van Dijku nie wspominając.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ksiazenieporzadek

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ksiazenieporzadek »

Neuer - Lahm Ramos Pique Marcelo - Kroos Iniesta Modrić - Messi Ronaldo Neymar


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Kalom »

proste że wielki arjen robben w miejsce suareza czy innego neymara w takiej 11
:joint: [*]
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

W ogóle jak to jest z tymi podsumowaniami dekady? Zewsząd sprzeczne informacje co do tego kiedy dekada faktycznie kończy. Nie pospieszyli się z tym wszyscy o rok?
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: redman23 »

[mention]Bakan[/mention] też mnie to ostatnio zastanawiało, ale wygląda na to, że są po prostu 2 sposoby: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dekada_(czas)
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: mql »

pewnie dlatego, ze lata naste źle brzmią, nwm :dunno:
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Bakan »

Moje podsumowanie roku, jedenastka, piłkarz, trener: https://youtu.be/vONkWQXuqhg
Spoiler
Nie ma Marcelo
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: ebismolarek »

Kurwa ale to jest przepity debil :lol:
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: svnchez »

Czasami miałem rozkminy, że to beka i niepoważne, że sportowcami roku zostają tu przedstawiciele jakichś niszowych sportów typu skakanie na nartach czy żużel, które na poważnie ogląda się w czterech krajach świata i tyle też krajów na poważnie w nich rywalizuje, ale w sumie jak przejrzysz kraje sportowo poważniejsze niż Polska to tam nagrody rozdaje się w czymś jeszcze mniej z naszej perspektywy popularnym :dunno:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Sidd »

Prawie jak wielki polak Zbysiu Stonoga. Gorzała to potworna trucizna.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: pardon »

svnchez pisze: 04 sty 2020, 23:50 Czasami miałem rozkminy, że to beka i niepoważne, że sportowcami roku zostają tu przedstawiciele jakichś niszowych sportów typu skakanie na nartach czy żużel, które na poważnie ogląda się w czterech krajach świata i tyle też krajów na poważnie w nich rywalizuje, ale w sumie jak przejrzysz kraje sportowo poważniejsze niż Polska to tam nagrody rozdaje się w czymś jeszcze mniej z naszej perspektywy popularnym :dunno:
bo wygodniej jest patrzeć na świat ze swojej krótkowzrocznej bańki, zresztą stano tylko legitymizuje takie podejście.

w takiej Holandii nikt nie daje jebania o to, że regularnie w obu kategoriach sportowca roku zwyciężają reprezentanci kolarstwa czy łyżwiarstwa, a przecież z naszej perspektywy taki futbol czy szczypiorniak deklasuje popularnością niszowy skating i kolarstwo.
Ostatnio zmieniony 05 sty 2020, 0:44 przez pardon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: Sidd »

Skąd pewność, że nie daje?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fornalik>Klopp, Iniesta>Zidane, Ale Brama!>Misja Futbol, czyli piłkarskie porównania

Post autor: kon rafal »

Stanowski i Kowal to takie spierdoliny, że głowa mała

wielkie chuje dla nich

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ