Rugby

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Rugby

Post autor: lygrys »

Ktoś się orientuje co się dzieje w polskim i światowym Rugby?
Jest jakiś polski podcast czy vlog na youtube, który nagrywa o Rugby filmiki?

Mam sentyment, bo za dzieciaka trenował w rugby w młodzieżówce Lechii Gdańsk i bym sobie posłuchał jeżeli ktoś jest tak dobry jak KeepTheBeat ze swoimi filmami o NBA.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Rugby

Post autor: kapec »

Ale kto trenował w młodzieżówce Lechii Gdańsk? Ojciec Krzynia? Czy może Krzyniu? Bo nie napisałeś o kogo chodzi.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rugby

Post autor: joey »

Wujek Bonusa BGC był reprezentantem Polski w rugby oraz kapitanem Poznanii Poznań, może o niego chodzi jednak (swoją drogą, ciekawe czy grał w młynie razem z Decksem)

zdarzyło mi się raz trafić na mecz Legijnej sekcji rugby, ale nie porwało mnie to widowisko, mimo całkiem fajnej, kibicowskiej atmosfery na trybunach; zdecydowanie fajniej mi się oglądało turniej olimpijski, natomiast zdaje się, że to inny, bardziej kompaktowy format a'la koszykówka 3x3. zawsze sobie obiecuję, że rzucę okiem na ten puchar narodów, ale zdaje się dopiero w tym roku można było to na legalu obejrzeć w viaplay z polskim komentarzem, a jako laik chciałbym jednak się dowiedzieć, co się dzieje na boisku
lygrys pisze: 09 maja 2022, 9:04 ktoś jest tak dobry jak KeepTheBeat ze swoimi filmami o NBA.
on nie jest dobry, Krzychu xd
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Rugby

Post autor: Jose »

Ja czasem chodzę na Pogoń, ale ten sezon na straty niestety :(
Bisclavret
Posty: 3297
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Rugby

Post autor: Bisclavret »

Pracowałem kiedys z typkiem co grał w budowlanych i trochę w pogoni siedlce, forsował mocno ten sport wśród współpracowników ale niestety zero zajawki. Byłem nawet na jakimś meczu reprezentacji w Lublinie to zawinalem się w przerwie do domu
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Rugby

Post autor: lygrys »

kapec pisze: 09 maja 2022, 18:21 Ale kto trenował w młodzieżówce Lechii Gdańsk? Ojciec Krzynia? Czy może Krzyniu? Bo nie napisałeś o kogo chodzi.
Ja trenował w młodzieżówce jak chodziłem do podstawówki, bo mój stary grał w Rugby Lechii Gdańsk (pewnie dał w łapę albo po znajomości, bo wtedy dość stary był, ale głównie siedział na ławce rezerwowych) i sobie wymyślił, że pójdę w jego ślady, na szczęście byłem tak kiepski, że mi odpuścił.

Dodano po 1 minucie :
Polskie Rugby to nadal takie nieudaczniki na arenie światowej?

Dodano po 4 dniach 22 godzinach 36 minutach 55 sekundach:
Dla mnie polskie rugby to zawsze był śmiech na sali i raczej sport dla polskich edgy kretynów, który się pałują tym jaki to hardcore'owy sport uprawiają.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ