Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

krakowski łotr pisze: 06 gru 2019, 18:19 wiedząc ze w razie przegranej i tak dojdzie do trylogii
jest jakis zapis w umowie o tym mowiacy czy to twoj domysl? szczerze mowiac nie jestem pewien czy dojdzie do 3 walki jesli AJ wygra.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Boxing

Post autor: krakowski łotr »

checix69, http://www.bokser.org/content/2019/12/0 ... /index.jsp
Myślę ze skoro Joshua mówi coś takiego to znaczy ze coś jest na rzeczy
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Boxing

Post autor: boixos »

mam mindfuck przed tą walką, większość typuje Joshue, jakby ta pierwsza walka to wypadek przy pracy i jakiś lucky punch :dunno: wcześniej było gadanie, że jak raz go Ruiz dojechał to na drugą walkę szczęki sobie nie wytrenuje
waga mi podpowiada, że Joshua chce to rozegrać na dystans, nie dać się trafić spasionemu Ruizowi i wyciągnąć to zwycięstwo na punkty
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Boxing

Post autor: Opieronie »

Myślałem, że Meksykanin trochę inaczej się zaprezentuje.

e: ceny biletów :shock: najtańszy 500zł - przy ringu 50koła.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2019, 23:26 przez Opieronie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Boxing

Post autor: boixos »

boixos pisze: 06 gru 2019, 20:54 waga mi podpowiada, że Joshua chce to rozegrać na dystans, nie dać się trafić spasionemu Ruizowi i wyciągnąć to zwycięstwo na punkty
dziękuję pan boixos, Ruiz olał temat, bo ta waga to żart
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Boxing

Post autor: Damian »

Joshua zaboksowal bardzo inteligentnie. Nie podpalil sie, nie wdawal sie w bitke i w zasadzie wygral na punkty prawie wszystkie rundy. Dla niedzielnego kibica walka mogla byc malo interesujaca, ale przwda jest taka, ze AJ mogl to wygrac tylko w taki sposob. Ruiz ma mocny leb, przy kazdym przyjeciu bardzo szybko kontruje i wdanie sie w nim w wymiane dla Antka moglby sie skonczyc tak jak w pierwszej walce. W tej walce tez byl co najmniej jeden raz podlaczony, Ruiza rowniez kilka razy trafil mocno, ale w kazdym z tych przypadkow rozegral to taktycznie, bez zbednych wymian w poldystansie. Ciekaw jestem co dalej, bo w klinczu sporo mu brakuje do klasy Kliczko, a przy mocnych wymianach bywa roznie i szczeka potrafi zawiesc.
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Boxing

Post autor: serwus »

ruiz sylwetka jak karol "bombowiec" krawczyk. ładnie go joshua wypunktował. błędów się antek nie ustrzegł, ale generalnie klasa, ruiz byl dla niego paskudnie niewygodnym rywalem. bardzo ważne zwycięstwo, godne czempiona. warto również odnotować, że mariusz "wiking" wach się całkiem nieźle (a jak na siebie to wręcz genialnie) zaprezentował z upasionym jak świnia whyte'em, w pewnym momencie murzyn zaczął trochę pływać :lol: jeszcze tego brakowało żeby stuletni wach ustrzelił poważnego pretendenta do mistrzostwa świata
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Boxing

Post autor: FLoo »

Mam nadzieje ze nie będzie 3 walki bo skonczy się jak dzisiaj
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Boxing

Post autor: boixos »

3 walka, 2 wypłata, 140 na wadze i go wturlają do ringu, albo dźwigiem kurwa
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Boxing

Post autor: slkt »

jakby to była pierwsza walka, to pogratulowałbym AJ mądrej wygranej, ale to był kurwa rewanż po hańbiącej porażce, więc liczyłem na powrót w stylu lennoxa z rahmanem, bo tak zrobiłby true champ, którym chyba joshua nie jest

nie twierdzę, że miał iść z ruizem w napierdalankę, ale na pewno mógł dać coś więcej - tylko na to zabrakło mu pewności siebie
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Boxing

Post autor: Łąsą »

ogółem bardzo nudna walka, wyliczona na zwycięstwo na punkty
oczywiście brawa za zrealizowanie taktyki i niepodpalenie się, ale za oglądanie sportu płaci się pieniądze, bo dostarcza emocji, a dzisiaj ich ewidentnie zabrakło
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »

co za przebrzydły grubas, jeszcze mówi w wywiadach że trenował na pół gwizdka

AJ zawalczył mądrze za co plus, ale i tak wyglądał cienko, ciężko mu będzie i z Wilderem i z Furym
prawda jest taka że ta 3 walka z Ruizem się odbędzie, bo to dla AJa najłatwiejszy hajs (może poza Pulevem, ale za niego tyle nie dostanie) - ewentualne walki z Wilderem albo Furym będą odwlekane w czasie jak najdłużej się da bo w każdym z tych matchupów stoi on na straconej pozycji

chociaż 3 walka z Ruizem teraz odrazu nie ma raczej sensu i nikt nie chce tego oglądać, więc pewnie Usyk i potem ewentualnie ta 3 walka o ile obaj wygrają swoje pojedynki pomiędzy
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Boxing

Post autor: basic »

Mariusz bardzo pozytywnie zaskoczył, porównując jego postawę do 3 lata młodszego Moliny, który wyszedł po wypłate naprawdę fajnie wypadł. Whyte widać mocno wkurwiony, nawet nie podszedł kutas do Mariusza po walce. Powietkin - Hunter najlepsza walka. Po tej pierwsze rundzie bałem się ze Sasza nie da rady, bo to on jednak lepiej się czuje kiedy jest tym bardziej ruchliwym w walce, ale na szczęście się rozkręcił. Hunter strasznie chaotycznie walczy, średnio mi się jego boks podoba. Powietkin mimo, że potrafi mimo 40 na karku dać walkę na wysokim tempie to jednak już nie ta szybkość co kiedyś. Myślę, że z formą z walki z Joshuą skończyłby Huntera przed czasem, tutaj mimo, że byłem za nim to jednak werdykt zaskakujący. Co do walki wieczoru to Joshua tak jak się przewidywało, natomiast Ruiz zawiódł mocno, nie rozumiem jak można dostać taką szansę od losu i tego nie wykorzystać, ale jak widać on wychodzi z założenia, że swoje już osiągnął. Jest wojownikiem, ale jednak mentalności championa na pewno nie ma. Co do potencjalnej unifikacji, to oczywiście się jej nie doczekamy. Hearn jest zbyt cwany, poczeka spokojnie aż starszy Wilder będzie past prime, o ile będzie nadal z pasem. Na tę chwilę Joshua łatwiejszym rywalem dla Wildera niż Ortiz
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Boxing

Post autor: ART »

piekna walka povetkin - hunter, o main evencie szkoda gadac, johnson do pieca
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

biorac pod uwage aktywnosc w tym temacie raczej za duzo fanow boksu tutaj nie ma ale moze ktos sie skusi na obejrzenie mistrzowskiej walki z udzialem Polaka. juz w najblizszy piatek Michal Cieslak stanie po raz pierwszy przed szansa zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji WBC w kategorii cruiserweight.
Spoiler
Obrazek
warto wspomniec ze walka odgrywa sie na dosc specyficznym terenie wroga bowiem panowie zawalcza w Kongo. juz 1 dnia polscy promotorzy (Andrzej Wasilewski i Tomasz Babilonski) zostali okradzeni w hotelu, w dodatku trening medialny byl przeprowadzony gdzies na srodku ulicy (xD), a wczoraj Tomek wrzucil foto jak przed pojsciem spac barykaduja drzwi do pokoju hotelowego, generalnie dobry rozpierdol tam maja.
Spoiler
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Boxing

Post autor: basic »

ja to się dziwię, że WBC się zgodziło na odpierdolenie takiego cyrku z ich pasem w tle
donmimis
Posty: 24
Rejestracja: 19 kwie 2019, 21:17

Re: Boxing

Post autor: donmimis »

Ciekawe co by się tam działo gdyby Cieślak wygrał :rotfl:
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Boxing

Post autor: basic »

Cieślak pewnie sobie już zdaje sprawę, że albo wygra albo wróci w jednym kawałku do Polski :roll:
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

wy sie smiejecie a ponoc jakis general zajmuje sie organizacja tej walki xD oby nasi spokojnie do domu wrocili, bez wzgledu na wynik ale oczywiscie licze na wygrana.
basic pisze: 30 sty 2020, 18:45 ja to się dziwię, że WBC się zgodziło na odpierdolenie takiego cyrku z ich pasem w tle
to mnie akurat nie dziwi, oni (zreszta nie tylko, wszystkie organizacje odpierdalaja) nie w takich cyrkach brali udzial, a tam gdzie mozna przytulic % od sankcjonowanej walki tam i WBC.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

jak ktos chce streama to pw
ODPOWIEDZ