Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Boxing

Post autor: basic »

tak zostając przy temacie wejść do ringu, to to jest okropne jakie oni odpierdalają żenujące szopki z tym, a Wilder nie ma sobie równych, kiedy go zobaczyłem w tym stroju to musiałem to aż rozchodzić. Brakuje tych wejść z klasą braci Kliczko https://www.youtube.com/watch?v=nrTkd403Rmg
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Boxing

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Boxing

Post autor: SWN »

Ale mnie wkurwiają takie rewanże rewanżów w sportach walki z perspektywy laika. Rozumiem, gdyby to była sytuacja, gdzie chłop1 zlał chłopa2 w pierwszej walce, a w drugiej chłop2 usadził go na pizdę, więc obaj mówią "dobra, pora to rozstrzygnąć". W tym przypadku jeden drugiego dwukrotnie ostro wyjaśnił i chyba nikt nie ma wątpliwości że jest lepszym bokserem, a mimo tego będą to grać w kółko BO MOŻE WILDER W KOŃCU GO CZYSTO PIERDOLNIE, no za chuj nie rozumiem tych wewnętrznych biznesów działających w boksie. Przypomina mi się, jak za gnoja opierdalałem całe kuzynostwo w DSJ i jeden mimo dostawania sromotnego wpierdolu krzyczał "dobra, teraz wygram na pewno" "dobra, teraz na bank" wołał o kolejny rew i tak w kółko.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

money talks. takie walki generuja po prostu najwiecej mamony. w dodatku wilder mial pas wiec zapewnil sobie w kontrakcie mozliwosc 3 walki w razie przegranej, to czesta praktyka. boks od strony biznesowej to bagno a pilka nozna to przy tym sport dla swietych. o kulisach walk bokserskich, negocjacjach, promotorce mozna by cala ksiazke napisac.

taka ciekawostka bo moze nie wiesz, w boksie normalna sprawa jest ze to promotor/organizator gali oplaca sedziow, ich pensje, przelot samolotem, hotel. ciezko nie zauwazyc tu konfliktu interesow, a jednak to normalka. :dunno:
Awatar użytkownika
Tracz
Zbanowany
Posty: 479
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:23

Re: Boxing

Post autor: Tracz »

SWN pisze: 25 lut 2020, 19:58 Ale mnie wkurwiają takie rewanże rewanżów w sportach walki z perspektywy laika. Rozumiem, gdyby to była sytuacja, gdzie chłop1 zlał chłopa2 w pierwszej walce, a w drugiej chłop2 usadził go na pizdę, więc obaj mówią "dobra, pora to rozstrzygnąć". W tym przypadku jeden drugiego dwukrotnie ostro wyjaśnił i chyba nikt nie ma wątpliwości że jest lepszym bokserem, a mimo tego będą to grać w kółko BO MOŻE WILDER W KOŃCU GO CZYSTO PIERDOLNIE, no za chuj nie rozumiem tych wewnętrznych biznesów działających w boksie. Przypomina mi się, jak za gnoja opierdalałem całe kuzynostwo w DSJ i jeden mimo dostawania sromotnego wpierdolu krzyczał "dobra, teraz wygram na pewno" "dobra, teraz na bank" wołał o kolejny rew i tak w kółko.
Żeby to był największy problem boksu (przynajmniej gwarantuje walkę zawodników z TOP 3 nawet jeśli to trzecie takie samo zestawienie z rzędu)... Niestety nie jest. Dużo częściej do wielkich walk nie dochodzi właśnie przez konflikty interesów i pieniądze, stąd przykładowo przegapienie szansy na zrobienie mega walki Joshua - Wilder gdy byli niepokonanymi królami nokautu, o pozostałych krzywych akcjach nie wspominając wliczywszy doping itd.
#BOR4LIFE
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Boxing

Post autor: mlodyperkez »

bardzo dobry wynik ppv biorac pod uwage wszystkie okolicznosci
Spoiler
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Boxing

Post autor: krakowski łotr »

O kurwa XDDD co ten szpilka
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Boxing

Post autor: retriakaretrox »

Kiedy Adaś wjeżdża?
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »

:bowdown:
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Boxing

Post autor: krakowski łotr »

Artur jest już totalnie rozbity. Sędziowie zrobili mu krzywdę tym werdyktem bo teraz skala hejtu będzie ogromna
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boxing

Post autor: VBSW »

Spoiler
"„Ciężko mi powiedzieć, w perspektywie ringu przyjąłem jeden cios. Był jeden knockdown, drugi, wiadomo też leżałem, ale to nie było tak czysto. To nie był czysty cios. W środku ringu nie dałem sobie zrobić krzywdy.„"

"„Werdykt uważam, że wygrałem. W ringu wygrywałem każdą rundę, oprócz tego knockdownu”.

Myślałem, że po minie w ringu wie o tym, że przegrana. Jednak widzę, że pajac się ośmiesza.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: Boxing

Post autor: michajlow »

Żenada. Adaś Polskę zbaw i pokaż że można
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3093
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boxing

Post autor: VBSW »

O kurwa. Szok.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Boxing

Post autor: Clay »

O chuj, co teraz
ksiazenieporzadek

Re: Boxing

Post autor: ksiazenieporzadek »

To teraz rewanż z ajtujkiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Boxing

Post autor: 2do5 »

Kurwa szminka po co żeś mówił, że Adam łatwo wygra
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Boxing

Post autor: stranger »

Nie wiem o co chodzi ale mnie bawi
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Boxing

Post autor: krakowski łotr »

Na Adamie też już chyba powoli widać skutki blokowania ciosów głową. Szkoda w chuj bo teraz nie wiadomo kiedy się doczłapie do title shota.
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: Boxing

Post autor: Ten Typ Gold »

oby doszło do szpila-włodarczyk, w obecnej sytuacji nie ma chyba szans na żadną inną sensowną walkę która przyniosłaby ajtujowi solidną wypłatę
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Boxing

Post autor: Opieronie »


e: ktoś wytłumaczy, dlaczego chłop nie robi protestu, tylko jeszcze proponuje rewanż?
ODPOWIEDZ