MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pieschrodingera »

Te rankingi w KSW tylko uwydatniły, że w każdej kategorii jest dwóch, maksymalnie trzech zawodników.
tbc
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

W KSW jest jakiś ranking? XD Chuzhigaev dostał walkę o pas z miejsca, nie mając ani jednej walki w KSW. Tyle lat minęło, nadal nie ma drabinki, nadal przychodzą odpady z UFC czy innych federacji i koszą całe dywizje.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pieschrodingera »

No opublikowali na ich stronie jakieś pseudorankingi po 5 zawodników na kategorie(docelowo ma być po 10). Ten Chuzhigaev był na pierwszym miejscu w tym rankingu przed walką. xD

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
Np taka waga ciężka, Pudzian trzecie miejsce w rankingu. Zabawne to jest.
tbc
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

narkun niepokonany przez tyle czasu i rankingi pokazują że Pan Thompson miał rację

https://youtu.be/zAnFtmTZgBs
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

:shock: Ile on razy był znokautowany w jednej rundzie? 6,7?
Co za wpierdol.

E: Fajowa gala, karta w ostatnich tygodniach się rozsypywała i na papierze wyglądało to tak se a oglądało się super. Jedno z lepszych ppv ufc od jakiegoś czasu. Walka wieczoru bez fajerwerków ale gitara ze wygrał Francis i jebac Fernando Lopeza.

Moreno oszukany.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ale chujowo wyszla walka gane vs ngannu, nie mam pojęcia jak będąc takim ograniczonym technicznie i kondycyjnie franciszek mógł to wygrać, a jeszcze bardziej dziwi jak mając takiego przeciwnika cyryl nie zrobił nic żeby przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

U Moreno zadecydowały te 2 knockdowny, bo obie rundy do tych momentów imo wygrywał. Gane strasznie to spierdolil, po co on szukał skretowki w parterze w tej 5 rundzie zamiast skupić się na kontroli, nadal tego nie rozumiem
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Rakhmonov narobi zamieszania
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Na otwarcie main eventu Erosa i Peterson :bowdown: :bowdown: wymiany bez kalkulacji, świetnie się oglądało. Gore - Battle tak o, miałem wrażenie że Gore się zaczął rozkręcać jak walka się kończyła, Allen ładne i szybkie poddanie, Rakhmonov :bowdown: :bowdown:



Co main event słaby. Na moje Soriano win, Maximov nic nie robił po za przyklejaniem się do zawodnika i sprowadzeniami. Main event niezły, nie było widowiskowych akcji ale Strickland ładnie punktował przeciwnika - non stop presja, wyglądał jakby ciosy oponenta nie robiły na nim wrażenia, zero reakcji na to i celne punktowanie.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Tai :bowdown:

Dodano po 50 minutach 46 sekundach:
Walka wieczoru trochę męczenie buły ale tak to zajebista karta :bowdown: dają radę ostatnio te numerowane eventy.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Whittaker niestety w stójce bez większego pomysłu, Izzy lepszy o klasę.

Ale miło było popatrzec jak Brunson leci na plecy :bowdown:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Izzy vs Usman myslicie dojdzie kiedys do tej walki ?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

nie znaki
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

często sporo beki mam z KSW no ale to im sie udało

Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Bardzo fajna walka jak na nasze pdowórko
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Dariush wypada z walki z Islamem, prawdopodobnym zastępstwem Green
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Padł kurwa jak kloda :shock:

Dodano po 6 dniach 23 godzinach 13 minutach 29 sekundach:
Kuuurwa ten event dzisiaj to krwawy jak ja pierdole. :bowdown: prawie każda walka brutalna.

Obrazek
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Kurwa mac. Bardzo chciałem żeby Jorge wyjaśnił tego buca, szkoda że w 4 nie ruszył jak miał go ustrzelonego, może se pione z Natem zbić. Colby jak zwykle, nudny ale efektywny, chyba by się kurwa musiał bić z kimś z bw żeby w końcu miał ko w rekordzie. Wywiad po walce i wjazdy na rodzinę Dustina :bag:

Moicano to zombie w chuj :bowdown: , bravo Kevin ale w WW to pierwszy lepszy grapler go zmiecie, szkoda cowboya :( Hardy spierdalaj ze w końcu. Nurmagomedov za rok będzie w topce 💯.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: checollada »

Ja tylko early prelims w nocy obejrzałem i jak wstałem rano to dwie ostatnie rundy walki wieczoru. Walka Oleksiejczuka na otwarciu całkiem fajna, ale zasłużenie przegrał. Przez chwile myślałem, ze zaraz go znokautuje, bo gościu ledwo zipal, ale widać było, ze druga runda sporo kosztowała Michała i w końcówce tez zabrało mocy. Tim Elliott dobry wariat, fajnie się to oglądało, będę kibicować w przyszłości.
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 18 mar 2022, 13:32 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ