MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Gamrot na 12tym miejscu w rankingu. Nie za bardzo ma z kim walczyć z zawodników wyżej numerowanych, bo gdzieś tam w tle lata info, że będzie walka Gillespie vs Ferguson. A reszta chyba zbyt medialna póki co. RDA wątpię, żeby chciał. Więc raczej mniej opłacalna walka na horyzoncie.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mko21 »

Obok siebie w rankingu ma Fizieva i Tsarukyana, według mnie duże szanse na walkę z którymś z nich, myślę, że dużo lepiej dla Gamera byłoby walczyć z RDA czy rozbitym Fergusonem, ale ten drugi odpada, a szansę na walkę z RDA małe, on pewnie będzie chciał kogoś z topki jeszcze, szczególnie, że miał walczyć z Islamem, na Chandlera też za wcześnie jeszcze (nie zdziwię się jak jego zestawią z RDA), a Hooker ponoć migruję do piórkowej. Ewentualna wygrana z którymś z tych dwóch i tak zapewne dałaby mu okolice 8 miejsca w rankingu i perspektywę na kolejną walkę już ze ścisłą topką. Natomiast jeśli dojdzie do walki z którymś z tych dwóch to nie będzie kolejnego wiekowego rywala po serii porażek tylko rywal wchodzący w swój prime podobnie jak Gamer i według mnie będzie to dużo cięższe wyzwanie od Ferreiry, szczególnie ruski armeńczyk może być ciężki do przejścia. Pewnie i tak niedługo się dowiemy z kim walczy :D
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

Chuzhigaev :bowdown:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10230
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

wywiad z narkunem po walce :rotfl:
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

chyba Najmana już łatwiej polubić niż Narkuna po tym wywiadzie ...gamoń okrutny no i Materla wyzywający Soldica :lol:
samcro
Posty: 785
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samcro »

co ten Narkun gadał bo nie ogladałem?
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: MMA panowie MMA

Post autor: PeterStillNinety's »

Oglądam te gale od ładnych kilkunastu lat i chyba już tego nie rozumiem W walce wieczoru w mojej opinii wygrał Borys. Miał ciosy miał obalenia itd Co prawda żadnej krzywdy po tych obaleniach Marianowi nie zrobił, ale obalenia są przecież punktowane.

@instinkt jak to widziałeś ?
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

nie oglądam tej chujowej federacji od jakichś 5 lat albo i lepiej
w sensie oprócz jakichś pojedynczych walk
ale ta mnie nie zainteresowała na tyle żeby szukać repa z niej
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: MMA panowie MMA

Post autor: PeterStillNinety's »

pigment pisze: 16 sty 2022, 0:32 chyba Najmana już łatwiej polubić niż Narkuna po tym wywiadzie ...gamoń okrutny no i Materla wyzywający Soldica :lol:
Przecież on się kompromituje od lat Jeszcze tekst, że jego osoba budzi kontrowersje tak jak każdy wielki mistrz :rotfl: :rotfl: Pięknie go Czeczen wyjaśnił i widać, że szefowie KSW cieszą się, że ktoś mu utarł nosa.
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

oczywiście ze Marian wygral walke, punktacja 3-2 jak najbardziej prawidlowa. elegancko kontrolowal stojke, bronil obalen, nie dawal skracac dystansu, Borys jedyne co robił to obalał i się przyklejał, starczyło żeby wygrac dwie rundy

narkun oczywiście papierowy mistrz od zawsze, zadufany pajac i słaby zawodnik, więc dobrze bo przyda się odświeżenie w tej kategorii. blokował ciosy twarzą przez 5 rund i się dziwi, że przegrał
podbijam, co mówił po walce?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

samcro pisze: 16 sty 2022, 9:02 co ten Narkun gadał bo nie ogladałem?
Jeszcze nawet nie wygrał dobrze ze mną a już woła Soldicia

zaraz po walce gdzie przegrał jednogłośna decyzją i przez piec rund blokował ciosy twarzą :lol:
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: MMA panowie MMA

Post autor: PeterStillNinety's »

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/20 ... _najnowsze
"Gamer" zamieścił na Instagramie planszę ze statystykami pojedynku, które pokazują, że w ciągu 25-minutowego boju lepsze liczby wypracował jego kolega z maty. "Kontrola pod siatką, presja do przodu i inicjowanie akcji cały czas. Co więcej trzeba zrobić, żeby wygrać?" - napisał Gamrot.
Wiadomo, ze koega i nie jest obiektwny no ale...
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

Mankowski wygrał ten co wyżej napisał ze Marian to chyba jakiś Janusz, co do kolejnego przeciwnika dla Gamrota to liczę na Pimbletta bo jest w zasięgu Gamrota czego nie można powiedzieć o Fizievie
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10230
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

zeby zostac mistrzem to trzeba obecnemu mistrzowi konkretnie wpierdolic albo go znokautowac a nie miec pare ciosow wiecej w calej walce
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Stoner Simpson

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Stoner Simpson »

Z tym ze Marian nic nie robił w tej walce i ani razu nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę, mankowski kontrolował walkę w stójce i jeszcze robił w połowie każdej rundy takedown po czym kontrolował walkę w parterze, nie wierze ze trzeba takie coś komuś tłumaczyć
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10230
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

chuja robil a nie kontrolowal
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: MMA panowie MMA

Post autor: emcess »

co ty pierdolisz, rozumiem, że to pierwsza gala mma którą oglądałeś w życiu, ale to nie znaczy, że musisz robić z siebie eksperta i nazywać innych januszami. nie kontrolował walki w stójce przez sekundę, wszystkie próby skracania dystansu kończyły się rzuceniem do nóg, Marian nie wchodził w bitki w krótkim dystansie i elegancko go punktował. a kontrola w parterze polegała na przylepieniu w półgardzie, ani razu nawet nie próbował jej przejść, więc za to przeleżenie właśnie należały mu się dwie rundy i taka była punktacja
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

ART pisze: 16 sty 2022, 23:13 chuja robil a nie kontrolowal
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ART pisze: 16 sty 2022, 21:38 zeby zostac mistrzem to trzeba obecnemu mistrzowi konkretnie wpierdolic albo go znokautowac a nie miec pare ciosow wiecej w calej walce
walka to walka, bez różnicy czy o pas czy nie, powinien wygrywać lepszy. To jest bazowa idea sportu- ludzie rywalizują na równych zasadach, bez żadnych handicapów bo gość ma na koncie jakieś osiągniecia w przeszłości
*tak generalnie se pierdole, nie nawiązuje do ww. walki bo nie oglądałem pzdr
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

ART pisze: 16 sty 2022, 21:38 zeby zostac mistrzem to trzeba obecnemu mistrzowi konkretnie wpierdolic albo go znokautowac a nie miec pare ciosow wiecej w calej walce
nie, wystarczy być na tyle dobrym, żeby wygrać na punkty
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ