MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

Ale jaką pozycję typie jak nie groził poddaniem, tylko go kontrolował przez chwilę, teraz na 1 miejscu w przepisach jest to jak ktoś zagrozi rywalowi, więc gdzie backfist po którym Gamrot glebę zalicza, a gdzie zajęcie pleców bez zagrożenia poddaniem xd.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: MMA panowie MMA

Post autor: dwupak »

i co z tego, że zaliczył glebę, skoro to wynikało z pozycji jaką miał wtedy gamrot bo się bronił przed kopnięciem xd on się wyjebał po strzale, a nie go odcięło. i coś takiego to jest zagrożenie rywalowi, które ma decydować o wygraniu całej rundy?
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

Człowieku przed jakim kopnięciem, facet dostaje czysto na szczękę i zalicza glebę po czym w tej samej rundzie jedyne co robi to presuje przy siatce mając lepszą pozycję nie grożąc poddaniem, masz bo chyba wróciłeś pijany do domu i to oglądałeś.

https://twitter.com/mateuszumanski/stat ... DgefjTV5xg

Równa walka, ale Gamrot przegrał ją 3-2 tyle.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9941
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

Kebo pisze: 26 cze 2022, 18:01 Równa walka, ale Gamrot przegrał ją 3-2 tyle.
Obrazek
???
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »

obejrzalem sobie waleczke, 1 i 2 runda dla Armana, 4 i 5 dla Gamera. 3 fest wyrownana chociaz ja bym dal Armanowi ale jestem piknikiem jesli chodzi o mma. trzeba sie cieszysz z werdyktu i tyle.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: MMA panowie MMA

Post autor: dwupak »

Kebo ciebie dalej trzyma chyba. "przed jakim kopnieciem" i wysylasz filmik na ktorym widac jak backfist jest poprzedzony kopnieciem xD jak gamrot mial sie nie wyjebac, skoro w chwili gdy dostawal strzala stal kurwa na jednej nodze xD presowanie przy siatce majac lepsza pozycje>>strzal, ktory zrobil na gamrocie takie samo wrazenie jak 100 innych, ktore dostal w tej walce. dyscypliny ci sie pomieszaly
Spoiler
Obrazek
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ale sędziowie opierdolili tsarukyana
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

dwupak pisze: 26 cze 2022, 20:23 Kebo ciebie dalej trzyma chyba. "przed jakim kopnieciem" i wysylasz filmik na ktorym widac jak backfist jest poprzedzony kopnieciem xD jak gamrot mial sie nie wyjebac, skoro w chwili gdy dostawal strzala stal kurwa na jednej nodze xD presowanie przy siatce majac lepsza pozycje>>strzal, ktory zrobil na gamrocie takie samo wrazenie jak 100 innych, ktore dostal w tej walce. dyscypliny ci sie pomieszaly
Spoiler
Obrazek

Ty się chyba z tej choinki poznańskiej urwałeś i z ich chorego myślenia o jakiejś kontroli klatki i trzymaniu klinczu przy siatce względem knockdownu w wyrównanej rundzie XD. Specjalista typu Mańkowski i Rajewski wygrali z Ziólkowskim. Bez odbioru bo naprawdę szkoda papieru na takie dyskusje.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

dla mnie takie walki to się powinny kończyć remisem
i wkurwia mnie że w mma tak rzadko dają rundy remisowe
zresztą to samo i 10-8
Spoiler
Obrazek
wszyscy sędziowie tak samo dali więc ciężko się przypierdalać do werdyktu w tak bliskiej walce :dunno:
widocznie uznali że było tak jak mówi dwupak i imo słusznie
nawet jeżeli faktycznie go odcięło no to armeniec miał pecha przez pozycje która zostawiła furtkę do interpretacji

fakty są też takie że tak samo jak do tego można się przypierdolić do łapania siatki za które też luźno można było dojebać -1pkt
+ łapanie za rękawice też chyba się zdarzało z tego co pamiętam
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

W porządku, ja nie mówię, że to jakiś wielki skandal bo tak jak piszecie to była mega bliska walka. Jednak irytuje mnie jak ktoś pisze, że kontrola rywala przy siatce > zaliczenie desek, bez odbioru.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mko21 »

Walka Pereiry z Adesanyą to będzie hit, fajnie, że UFC udało się dopchać Alexa do tittle shota bo czuję walkę na najwyższym poziomie z fajnym backgroundem
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

nadrabiałem dopiero wczoraj późnym wieczorem, ale Strickland poleciał :shock: przerazajaca jest sila Pereiry, ciekaw jestem jego walki z Izzym, tym bardziej, ze nie ma innego porzadnego contendera obecnie w 185.

szkoda Maxa, ale Alex mu w chuj odskoczył i całościowo jest po prostu lepszym fighterem co udowodnił dobitnie zamykając ostatecznie temat tej rywalizacji. w ogóle zadziwiła mnie szybkość Volkanovskiego, w połączeniu z jego siłą, timingiem i precyzją robi to z niego naprawdę niebezpiecznego stójkowicza.

co do main eventu, trochę nudy, ale winiłbym tutaj bardziej Cannoniera niż Izziego. Jared prawie nic nie zrobił przez całą walkę nie licząc kilku przytuleń pod siatką, a sam Adesanya też był w średniej dyspozycji
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

Izzy na pewno nie będzie stał jak kołek naprzeciwko Pereiry i moim zdaniem wypunktuje go na dystansie 5 rund.

Volk jest piękny, mega się to oglądało, walka o pas w lekkiej to byłoby coś bardzo ciekawego i kibicuje takiemu scenariuszowi.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

porobiło się tak że wygląda na rewanż Prochazki z Gloverem
Janek nie chce czekać 10 lat i mówi o zejściu do 84 na rewanż z Adesanyą jeżeli będzie taka opcja
chociaż UFC raczej chce zrobić walkę z Pereirą już teraz
więc nie wygląda to kolorowo dla polaka rodaka
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

Janka tam niezbyt lubią, dodatkowo jest nudny, rewanż o pas w 93 kg jak najbardziej ma sens po takiej batalii. Nie widzę, żeby on zszedł do 84 kg i w ogóle jakim prawem nie będąc nawet mistrzem w 93 kg. Niech walczy z wygranym Ankalaev - Smith i tyle.
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

takim prawem że rozpierdolił Adesanye i w 84 oprócz Pereiry który też go kiedyś rozjebał i to dwa razy już nie ma rywali zbytnio
cięcie do 84 wydaje się możliwe, tylko pytanie jakby to się odbiło na jego dyspozycji bo lekko pewnie by nie było
szczególnie że nie jest przyzwyczajony do takiego katowania się
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Oliveira vs Makhachev oficjalnie 22.10
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Co Jourdain się odpalil w trzeciej rundzie :bowdown: chlop jest kozakiem.

Dodano po 25 minutach 5 sekundach:
Ja pierdole co za walka :bowdown: :bowdown: schnell :shock:

Ta druga runda to topka najlepszych momentow w ufc ever. Jasny chuj
Awatar użytkownika
Kebo
Posty: 141
Rejestracja: 05 maja 2022, 12:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Kebo »

up@ to prawda, mega runda, mega comeback, szczękę z podłogi zbierałem
https://linktr.ee/don_kebo

Po podaniu ręki milaniście, myję ją. Po podaniu ręki juventino, liczę swoje palce.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Chimaev vs Nate Diaz oficjalnie na 279
coś czuje że Diaz wyjdzie tylko po to żeby wypełnić kontrakt :lol:
bo to chyba ostatnia walka na umowie
ODPOWIEDZ