MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

O KURWA :bowdown: :bowdown: :bowdown:
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #1 »

No to teraz czekamy na jonbonjovi
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

i jeszcze Bones propsuje w wywiadzie

i Chiesa z Bispingiem też się ładnie wypowiadają
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 5:34 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

:bowdown: Janek jesteś wielki
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Brawo.
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ale zakurwił tego huka, no kurde jano to jest typ gościa który ze swojego potencjału maximum korzysta
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

obejrzałem to sobie po walce jeszcze kilkanaście razy na yt ten nokaut, kurczę, nie uważacie że te KO to był trochę lucky punch?
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: MMA panowie MMA

Post autor: recklezz »

Daj no proszę ktoś gifa z nokautem albo jakiś urywek na yt bo nie umiem znaleźć dobrego :(

E: dziękuję
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 9:46 przez recklezz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1531
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: MMA panowie MMA

Post autor: insane »

Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1483
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: NEGRO »

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:13

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Michał »

baqlashan pisze: 16 lut 2020, 9:11 obejrzałem to sobie po walce jeszcze kilkanaście razy na yt ten nokaut, kurczę, nie uważacie że te KO to był trochę lucky punch?
nie. a nawet jakby był to co? :dunno:
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

właśnie nic, i tak sie cieszyłbym że wygrał i idzie po pas
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

baqlashan pisze: 16 lut 2020, 9:11 obejrzałem to sobie po walce jeszcze kilkanaście razy na yt ten nokaut, kurczę, nie uważacie że te KO to był trochę lucky punch?
nie ma dobrej stójki i się nadział, ładnie weszł

a rano wgl sobie wchodzę na mma-core i widzę że tylko na dwie części rozbita walka, z czego 1 część to zazwyczaj przedstawienie+wejście do oktagonu i sobie myślę kurde to nie wyszło poza pierwszą rundę, pewnie anderson swoją murzyńską mocą zakurwił jakimś hejmejkerem i było po sprawie, a tu takie miłe rozczarowanie, brawo Janek
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Na instastory UFC jest głosowanie kto ma być następny dla Jona, Reyes czy Jan. Pewnie to jest gówno warte ale zagłosować można
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 232
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

baqlashan pisze:obejrzałem to sobie po walce jeszcze kilkanaście razy na yt ten nokaut, kurczę, nie uważacie że te KO to był trochę lucky punch?
Nie był to lucky punch. Jan trafiał częściej, tu trafił idealnie, ale nie był to przypadek.

Piękny występ Błachowicza, mega propsy wszystko, ale wciąż średnio to widzę z Jonesem, nawet tym z walki z Reyesem. Ale mogę i chcę się mylić, Jano nie raz nas zaskakiwał, kto wie może wjedzie na pełnej kurwie i będziemy mieli mistrza. Za sam fakt, że takie gadki to nie jest totalna abstrakcja, a jednak jakoś możliwy scenariusz, należy się Jankowi dozgonny szacun, i jest to jak na razie nasz polski męski (wiadomo Joanna) goat.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3702
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

no nie była to udana noc dla polskiego mma, Karolina niestety rozpierdolona w pył przez chiński czołg, w dodatku Zabor pisał na tt, że KK przechodzi operację - uszkodziła oko już w pierwszej rundzie, później cały czas je mocno zasłaniała, widać było, że mocno jej to dokucza i wygląda poważnie. moim zdaniem to powinien być koniec kariery, z UFC prawdopodobnie poleci, kolejna porażka z rzędu, mało tego, Karolina w ostatnich kilku walkach (czterech? nie chce mi się teraz tego sprawdzać) nie wygrała nawet rundy... zmaga się z hashimoto, teraz to oko, myślę, że czas pomyśleć poważnie o zdrowiu i zająć się czymś innym. za walkę z Asią na 205 w MGM dożywotni szacunek, historia polskiego mma. w primie miała znakomite momenty ale to już nie wróci niestety.

Oleksiejczuk za to w 3 minuty został rzucony ośmiokrotnie, nie wiem czy trafił jakimkolwiek ciosem, a wszystko skończyło się szybką kimurą. może pora zastanowić się nad walką w 185 funtach? Crute nie zachwyca warunkami w 205, a rzucał Michałem jak workiem kartofli. no i zdecydowanie trzeba poprawić szlify zapaśnicze, nie każdego da się utrzelić szybko w stójce. mimo to, Lord to jeszcze bardzo młody, rozwijający się zawodnik i potencjału odmówić mu nie można.

świetny main event za to, Felder z Hookerem dali prawdziwą wojnę. bardzo bliskie starcie, osobiście punktowałem 3-2 Hooker, przy czym piątą rundę uratowało mu sprowadzenie, bo Felder z czasem się rozkręcał, a Dan gasł. Felder po walce powiedział, że to mogła być jego ostatnia walka, Hooker z kolei rzucił wyzwanie Gaethjemu. no przyznać mu trzeba, że ma jaja jak skurwysyn i jest twardy, może trochę namieszać w tej lekkiej, chociaż w walce z Gejczim faworyzowałbym jednak Highlighta.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »

Jan Błachowicz: "Let's go! - zawołał Jones, tłum wstał i krzyczał, cieszyłem się, jestem następny"
Spoiler
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: krakowski łotr »

Face to face Zhang i Joanny
https://www.youtube.com/watch?v=Gsxywtl ... =emb_title
Po komentarzach widać ze zdecydowana większość jest za Chinką
Awatar użytkownika
carl
Posty: 445
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: carl »

krakowski łotr, po tej akcji Jędrzejczyk - nic dziwnego
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samcro »

nic dziwnego, z samej postawy, pozy jj to pajacerka i dresiara.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
ODPOWIEDZ