MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mko21 »

Mam nadzieje, że Khamzat faktycznie odpali i go ten covid nie zżarł, nie widziałem mocniejszego wejścia do UFC od tego które zrobił, statystyki w tych 3 walkach to jakaś masakra. Do tego gość jest mocno charaktestyczny i dupy będą pękać przy jego wygranych z topką. Poza Polakami nikomu teraz bardziej nie kibicuje, czekam na ogłoszenie następnej walki
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

Mko21 pisze: 09 maja 2021, 18:10 dupy będą pękać przy jego wygranych z topką
chimaev ferguson najlepsze zestawienie pod wzgl show by bylo
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

prawda jest taka że to wejście jest takie mocne bo jest medialne, w ufc masz sporo młodych kotów z kozackimi rekordami i przede wszystkim zajebistymi skillsami, o których osoby pobieżnie zainteresowane tematem, przeglądające tylko nagłówki, nie mają nawet pojęcia, bo taki talenciak nie dostanie od razu pozycji na maincardzie i niedużo ludzi udostępni jego skończenie na fejsie. Co nie zmienia faktu że Chimaev to kozak jakich mało i ma potencjał na dostarczanie widowiskowych walk, trzymam kciuki żeby wykurował się w 100% z pocovidowych problemów i wskakiwał do klatki
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Gamrot ze Stephensem 17 lipca.

Dobre zestawienie, weryfikacja Gamera czy ma w ogóle czego szukać w top15
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

muszę przyznać że wpisy gamrota, że tera będzie topowy zawodnik, traktowałem z przymrużeniem oka, Stephens może aktualnie chujowe streak ale to wciąż duże nazwisko w świecie mma *kurde ale tak sobie spojrzałem w ranking to myślałem, że jest klasyfikowany w top15 a tu zonk, no ale chvj i tak jak piszę Prez fajny zawodnik na weryfikacje w ufc i szansa na otwarcie sobie drogi do topki
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

Stephens 5 ostatnich walk 4 przegrane i 1 NC. Tera przegrana z Gamrotem i do widzenia z UFC najprawdopodobniej.
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

zgadza się, 4 przegrane ale z Aldo, Yairem, Zabitem i Kattarem, a więc nie byle jakie nazwiska
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Props, że Gamer pcha się do przodu, a nie tylko gada, że ma ambicje. Zaskoczę się, jak zajdzie jakoś bardzo daleko, ale dojście do okolic 10tego miejsca w rankingu co by nie było jest osiągalne.
Plus też widać ile daje ATT w kontekście promotorskim, z Kowalikiem pewnie by się bił z jakimś no-name z okolic 20tego miejsca.
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Co do Stephensa. Widząc kwadraciki na sherdogu, może się wydawać zawodnikiem wypalonym, ale już patrząc na nazwiska z jakimi przegrał niekoniecznie. Na niekorzyść dla Hamera jeszcze może służyć fakt, że Stephens będzie mega zmotywowany, bo ewentualna porażka to wylot z UFC. Ale myślę, że Mati ogarnie. Mam nadzieję, że dalej będzie szlifował stójkę. W ogóle nie macie wrażenia, że Gamrot w poprzedniej walce wydawał się dużo mniejszy od przeciwnika?
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Ogólnie mi sie wydaje, ze w ufc bedzie ciągle walczył z większymi od siebie. Oczywiście mam na myśli tych, którzy sa wyżej od niego w rankingu
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: elpe »

Coś czuję, że dariusz ujebie tonego świra, ale kurcze obym się jebnął w typowanku
Yoyon
Posty: 295
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Yoyon »

piękny main event :bowdown:
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Mko21 »

Świetna gala, to jak Oliviera wyszedł do drugiej rundy po pierwszej to masakra, zaskoczył wszystkich a szczególnie Chandlera, genialny występ. Barboza świetna walka też i ten nokaut po paru sekundach w sumie Tony z Dariushem najbardziej przynudzili
SiemaBartek pisze: 14 maja 2021, 11:06 W ogóle nie macie wrażenia, że Gamrot w poprzedniej walce wydawał się dużo mniejszy od przeciwnika?
Gamrot nie był mały Holtzmann był po prostu wielki jak na lekką
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Brawo Tybur. Raczej mega ciężko będzie ugrać coś więcej, ale na jakąś walkę z czołówką powinien się załapać
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

nie wiem tylko na chuj on Blaydesa wywołuje skoro to typ z którym ma najmniejsze szanse z zawodników 3-7 (powyżej Harrisa)
Rozenstruik byłby dużo lepszą opcją i jeszcze walczyli na tej samej gali więc terminowo się dobrze zgrywa

i tak będzie w każdej walce dużym underdogiem, ale z Rozenstruikiem może chociaż czegokolwiek szukać - od Blaydesa jest gorszy w każdym aspekcie
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Plus zakładam, że raczej każdy będzie Tyburę traktował jako względnie łatwy pojedynek, więc pod tym względem to w sumie sporo ludzi będzie chciało z nim walczyć.
Props, że idzie na grubo z Blaydesem, ale chyba lepiej poczekać na przegranego z pary Gane/Volkov.
Ale pewnie się skończy na walce z Sakai, albo kimś z okolic 10 miejsca
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »


:lol:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Nate jest tak kurwa głupi ze serio ciezko jest mu kibicować.
Przegrywa cala walke, ostatnia minuta ostatniej rundy, prawie nokautuje Leona który kurwa padlby na deski jakby wiatr zawial a Nate zamiast zrobic cokolwiek to kurwa swiruje pawiana. No nie wierze. :damn:

Obrazek

Brawo Moreno.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Godhand »

Było już? :)

Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Derrick Lewis will face Ciryl Gane in an interim heavyweight title fight in the main event of UFC 265 on Aug. 7 in Houston, per Dana White. The development comes after Ngannou was unavailable to defend his title in June or August. White said the company believes Lewis and Gane are deserving of a title shot now.
Ngannou ostatnio walczył w marcu więc chuj wie o co tu chodzi :dunno:
a jak nie wiadomo to wiadomo że o pieniążki
ODPOWIEDZ