MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Ferguson T. - Gaethje J. 1
Cejudo H. - Cruz D. 1
Ngannou F. - Rozenstruik J.1
Werdum F. - Oleinik A. 1

Jak uwazacie ?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

ja bym typował cejudo jako pewniaczka, ngannu mocny faworyt, ferguson faworyt a werdum vs olejnik 50/50 (ale jak sobie odpaliłem bet365 to werdum ma najnuższy kurs ze wszystkich 4 ww. walk :P )

na Rozenstruik jest hajp jak to zwykle bywa w przypadku niepokonanych newcomerów ale w przeważającej większości tacy goście gdy dochodzą do topu są weryfikowani przez najlepszych i się odbijają, nie mówię że tutaj też tak będzie ale jednak Francis to potwór
Cruz mimo całej mojej sympatii jest już starszym panem, z przeciągłymi lukami w fajterskim życiorysie i myślę że to nie jest już ten poziom
Gaethje może zaskoczyć ale patrząc to z kim chłopaki walczyli to Tony wypada znacznie lepiej -> dlatego wygra
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Jakies jeszcze "pewniaczkowe" typy pod sobotnia gale?
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

imo Kattar na luzie robi Stephensa i Waterson Esparzę, pochyliłbym się nad Luque też ale wiadomo mordo jak to jest
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

https://www.espn.com/mma/ufc/story/_/id/29152392/ronaldo-souza-ufc-249-testing-positive-coronavirus pisze:After driving to Jacksonville on Wednesday, Souza, who trains in Orlando, informed UFC officials that a family member might have tested positive. Souza was asymptomatic but was monitored and tested. The test came back positive on Friday, after he had already appeared at the weigh-in for Saturday's fight.

Souza was wearing both a mask and gloves for the weigh-in and staredown with Hall.

The UFC has conferred with Florida state athletic officials, who said the fights can go on as scheduled because the system worked in Souza's case.
team Cruz oczywiście, jeden z moich ulubionych gości w MMA (nie tylko jako zawodnik, ale też i komentator)
i raczej Ferguson bo chce kurwa zobaczyć walke świra z Khabibem, ale Gejcziego też lubie więc :dunno:
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Mam nadzieję, że teraz cała gala nie zesra się metr przed kiblem...

Co ciekawe, Souza jako jedyny na ważeniu mial rękawiczki, a przy face offie z Hallem zachowali dystans
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

wyczuwam większy przypał w perspektywie długoterminowej jak właśnie Dana przyciśnie i się odbędzie, a później ktoś z fajterów/rodzin/ekipy organizacyjnej będzie chory i nie daj boże umrze, to bankowo nakręci się spirala nienawiści w mediach, że żądni pieniędzy włodarze ciułają kosztem życia pracowników, czy coś w podobie
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Prez pisze: 09 maja 2020, 10:08
Co ciekawe, Souza jako jedyny na ważeniu mial rękawiczki, a przy face offie z Hallem zachowali dystans
Bo jak sie okazuje potwierdzili u niego obecność wirusa. Walka wypada z karty.
Podobno przyjechał na miejsce z informacją, że ktoś bliski z jego rodziny był zarażony
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Szkoda mi będzie Fergusona jak dziś przegra, zasługuje na to by spotka się z Khabibem, ale coś mi mówi że Gathje dziś wygra, obu lubię i licze że będzie wojna. Cała karta zapowiada się wyśmienicie, licze że Cerrone dziś w głowie spokój i z Pettisem stworzą wspaniały spektakl. Do tego jak po latach zaprezentuje się Cruz, kurwa no o wszystkich walkach można coś napisać, dzięki Dana !
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

u Cruza minimalnie za szybkie przerwanie, ale i tak Cejudo kontrolował wszystko przez 10 minut - chociaż to rozcięcie mogło zmienić obraz walki
ciekawe czy serio kończy karierke, czy tylko chce hajs

Gaethje idealny performance - wreszcie się nie podpalał, słuchał narożnika i zaprezentował genialną kondycje
Tony wydaje mi się że walczył normalnie, ale trafił na typa który się po prostu nie ugiął - chociaż może był troche wolniejszy
szkoda tylko że 0 parteru było w tej walce
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

imo za szybkie przerwanie, Cruz wstawał. co nie zmienia faktu, że nie miał nic do powiedzenia w tej walce.

Tony bez pomysłu niestety, kapitalny występ Gaethje ale co Tony ma za szczękę, jasny chuj
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

a no i trzeba powiedzieć jeszcze że Kattar lekko okradziony z bonus $
dużo lepsza była jego akcja niż ta cepeliada Nygannou w której 1 cios na 10 wszedł
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Ale Gaethje zamknął mi morde, ostatnie czego się spodziewałem to że wytrzyma kondycyjnie z Fergusonem
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

Ten Mitchell to jest kot jak chuj, jedno z dwóch poddan twisterem w ufc, a teraz z 2 razy był bardzo blisko kolejnego
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

kurde szkoda mi Tony'ego, w sensie nie że teraz przegrał bo został kompletnie zdominowany ale generalnie że przez zdarzenia losowe jego kariera potoczyła się tak że nie miał nawet szansy zasiąść na tronie dywizji, w tym momencie kariery motoryka mu jednak siadła lekko i jak dla mnie ta walka z khabibem to była ostatnia szansa, teraz musiałby wygrać przynajmniej z 2 walki z ludźmi z topu, no chuj taki lajf
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Szkoda że Fergusona zasłużył na prawdziwy pas jak nikt, ale Gaethje rozegrał to znakomicie taki Justin może być nie do pokonania, ciosy piekielnie mocne do tego precyzyjne, nie podpalał się słuchał trenera, świetnie na nogach, szczęka tytanowa no i gość jest świetnym zapaśnikiem. Wierze że skończy panowanie Khabiba. Oby ta walka już z publicznością chociaż szanse na to małe.

Triple C wygrywał każdą minute wcześniej czy później ubił by Cruza. Kattar świetny występ.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

robienie wagi 2 razy rozjebało fergusona dokumentnie, myślę że ta przegrana fergusona była przełomowa, raczej już nie zawalczy nigdy o pas, jest niestety za stary, wielka szkoda

gratulacje dla gejczego i liczę że naklepie kebaba
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: jabolsdz »

no ja też płaczę po Tonym, ulubiony zawodnik, a jakoś tak.. pech chciał że nigdy nie zawalczył tam, gdzie chciał. tutaj nie miał nic do powiedzenia, ale też zmiana zawodnika (kolejny raz) w ostatniej chwili, robienie wagi.. cóż, na plus to, że wariacik nigdy się nie pierdolił, zawsze chciał walczyć i to z kozakami, niewygodnymi przeciwnikami, tutaj okazał się gorszy tego dnia.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

"Tony Ferguson doznał złamania kości oczodołu w walce z Justinem Gaethje na UFC 249"
https://www.mmarocks.pl/mma-news/tony-f ... na-ufc-249
nie jest dobrze:/
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

no nie wiem :lol:
Spoiler
ODPOWIEDZ