MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

co za skurwysyny :roll:

edit
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

ja ogólnie uważam, że Gejczi jest w trochę przereklamowanym typem, który oprócz bycia przysłowiowym wariatem nie ma większych argumentów w walce z najlepszymi, mityczne zapasy miał okazje zaprezentować z Porierem ale tego nie zrobił, od słów do czynów daleka droga, poza tym cardio Fergusona a Justina to dwa różne światy, więc jeżeli mr weirdo zawalczy ciut madrzej niż chociażby z Pettisem to na luzie go zajedzie kondycyjnie i będzie usadzenie 3-4 runda
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: MMA panowie MMA

Post autor: szok »

ciężko ocenić jakie tony ma argumenty z najlepszymi, bo jeszcze nigdy z takimi nie walczył ;)
SiemaBartek
Posty: 222
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Ja jako fan stójki, trash talku, wojny w oktagonie, zastanawiam się co mają w głowie ludzie, którzy mówią że Khabib obsrywa zbroje. Nie lubię go jako człowieka, nie cieszą mnie jego walki, ale gość który zdetronizował wszystkich na swojej drodze, zamęczają ich pod siatką, skutecznie realizując swoją strategię i mając zero w rekordzie, nie może się kogoś bać. Bo nawet nie będąc królem stójki, potrafi wybić gościa ja z głowy, kiedy po obaleniu resztę rundy proszą o tlen. Jeżeli to działa, to czemu ma z tego rezygnować? Ale ważniejsze pytanie, jak ludzie mogą go uważać za kogoś kto unika i boi się swoich przeciwników?
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:58

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Moris »

2do5 pisze:mityczne zapasy
Za wiki: Born in Safford, Arizona, Gaethje began wrestling when he was four years old. He was a two-time Arizona state champion as a wrestler at Safford High School, and an NCAA Division I All-American during his time at the University of Northern Colorado.

To nie są mityczne zapasy. To, że, nie wiedzieć czemu, ich nie używa, nie znaczy, że nie jest wysokiej klasy zapaśnikiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2071
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

No ale ziomek, wyrwałeś dwa słowa z kontekstu, które właśnie odnoszą się do tego, że w mma gość nigdy nie udowodnił swoich skillsow na tej płaszczyźnie, choć miał okazje
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

Moris pisze: 16 kwie 2020, 22:02 To, że, nie wiedzieć czemu, ich nie używa, nie znaczy, że nie jest wysokiej klasy zapaśnikiem.
Jakby kogoś interesowało dlaczego ich nie używa to polecam przeczytać:
https://www.bloodyelbow.com/2018/4/29/1 ... t-mma-news
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

to jest wgl ciekawe że z jednej strony dużo osób twierdzi, że zapasy to najlepsza baza pod mma, z drugiej duża część topowych zawodników wywodzących się z zapasów stara się w 90% wypadków tylko uderzać vide: Yoel Romero, Chris Weidman, Daniel Cormier czy nawet Jon Jones
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

jedno drugiego nie wyklucza

oprócz tego że zapasy dają komfort kontroli tego w której płaszczyźnie toczy się walka to jeszcze często zapaśnicy są bardziej rozwinięci motorycznie niż goście z innych sportów bazowych
problem jest tylko taki że niektórzy się podpalają zbytnio jak właśnie Gejczi często czy Cormier ostatnio z Miociciem i zamiast w odpowiednim momencie zwolnić i zacząć kontrolować co się dzieje to idą do przodu bez głowy

Khabib też przecież lubi w stójce powalczyć, ale on nie idzie w każdej rundzie do końca na wymianę tylko zawsze w pewnym momencie uruchamia dominacje zapaśniczą i zbiera punkty

inna sprawa że takiej kontroli jak Khabib nie robi nikt, a mulenie na ziemi nie jest zbyt widowiskowe i obniża wartość marketingową zawodnika :dunno:

edit
Tony :bowdown: :dunno: :rotfl:
Spoiler

Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Tony to jest wariat, mze nie jest wzorem sportowca ale nie da sie mu nie kibicowac
A co do stojki, to wydaje mi sie, ze topowi zapasnicy moga sobie pozwolic na wiecej luzu w stojce, bo ich rywale po prostu boja sie tego parteru. Dlatego moim zdaniem, w walce z Tonym, Khabib by nie ryzykowal walki w stojce na poczatku, bo chuj wie czego sie spodziewac po Tonym :lol:
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

instinct pisze: 17 kwie 2020, 15:13 oprócz tego że zapasy dają komfort kontroli tego w której płaszczyźnie toczy się walka
tutaj oczywiście się zgodzę ale bardzo często ww. zapaśnicy mimo że walczą z kickboxerem lub dostają srogi wpierdol w 'uderzeniu' dalej kurczowo trzymają się stójki, tak jakby nie było innej opcji(co oczywiście ich przeciwnikom bardzo pasuje) i to jest dla mnie zagadka
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

„Teraz nagle niby obawiam się ciężkiej i wyrównanej walki? Jestem pewien, że ostatnim razem kiedy się zmierzyliśmy napierałem na niego przez 25 minut. Jedną z zalet bycia mistrzem świata jest możliwość szukania świeżego mięsa na nowym terenie. Naszła mnie ochota na Coś nowego z Polski, na coś czegoś nie miałem wcześniej”
https://twitter.com/JonnyBones/status/1 ... 55938?s=20
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mlodyperkez »



cant wait to fist you xDDDDDD
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

:bowdown:
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: MMA panowie MMA

Post autor: redman23 »

karta walk na 13 maja:
Spoiler
Obrazek
i 16:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

ale jotko poleci na zęby
Spoiler
czy nie?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

czemu cisza o gejczi vs ferguson? i kogo typujecie

no panowie, porozkminiajcie troszke bo jedna z najciekawszych walk w historii tej wagi się szykuje
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

na tapology dałem Gejczi tko 2 runda ale nie zdziwi mnie tu żaden wynik. jedno jest pewne, to będzie KURWA RZEŹ.

osobiście kibicuję Tonemu i w chuj bym żałował, gdyby jego kosmiczna seria została przerwana po 5 nieudanych próbach zestawienia go z kacapem ale moim laickim okiem Gaethje będzie bardzo niewygodny i bardzo niebezpieczny, przede wszystkim dlatego, że jest zabójczo skuteczny w półdystansie, a Tony lubi skracać dystans ze szczęką w górze rzucając jakieś nieprzygotowane ciosy lub kombinacje.

btw, widzę, że wjechało ITC:



a co myślicie o Cejudo vs. Cruz? imo Cejudo dec, Cruz nie padnie ale wraca po tak długiej przerwie, że nie daję mu większych szans. on może nie wierzyć w oktagonową rdzę ale to już nie ten sam organizm, co kiedyś no i niestety ten pajac Cejudo jest po prostu kurwa dobry, jeżeli nie będzie sobie radził z przewagą zasięgu Cruza w stójce, znajdzie sposób na przeniesienie walki do parteru, gdzie przeleży Doma tak samo jak przeleżał DJ'a w rewanżu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ