MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

burns świetna walka z woodleyem ostatnio, ale masvidal vs usman to na papierze mocny kandydat na FOTY
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

kurde a już liczyłem że za tę gównoburzę żeby wyłudzić od ufc więcej zielonych Masvidal zostanie wypierdolony na ten głupi ryj :/ no ale nic ryj zostanie obity przez usmana
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

ale się zapowiada rzeź, mam nadzieję, że już nic się nie wypierdoli, bo to chyba top3 walk, które chciałem w tym roku zobaczyć
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

z tego co się orientuje to gość ma kontrakt na 12 walk i zawalczył z niego póki co jedną, średnio eleganckie zachowanie podpisać kwit i tak szybko zmienić zdanie, tą kwestię bardzo dobrze wyjaśnił ostatnio w jurasówce paweł kowalik z mma cartel
Awatar użytkownika
EVAW
Posty: 111
Rejestracja: 03 lip 2019, 13:45

Re: MMA panowie MMA

Post autor: EVAW »

Jorge to świetny bokser, w najgorszym wypadku Usman będzie go takedownował przez 25 minut i obijał w parterze, ale im dłużej uda mu się utrzymać to na stojąco tym większe ma szanse, w przypadku zwycięstwa Masivdala marzy się on vs Conor, bo to chyba najciekawszy możliwy match up w UFC
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Usman go przeleży. Chociaż pewnie Dana już się nie może doczekać, żeby zestawić Conora z Masvidalem o pas :lol:
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

prawda jest taka że ten cały hajp na Masvidal'a to 3 ostatni walki- dzięki swojej ringowej inteligencji i szczęściu ustrzelił, do tej pory niepokonanego, będącego w tamtym momencie największą młodą nadzieją ufc i mocno promowanego, a dodatkowo dominującego w ich walce i ogólnie lepszego zawodnika jakim jest Till (aczkolwiek jednowymiarowego i wolniej adaptującego się do sytuacji w ringu) potem dostał Askren'a, czyli niepokonanego gościa ze, słabszej o klasę czy dwie, organizacji, który był fchvj bardziej popularny niż jego rzeczywiste umiejętności, a konflikt w tle jeszcze bardziej nakręcił ludzi na walkę, ostatecznie okazało się że taktyką Bena na walkę z Jorge okazał się atak głową w kolano. Na koniec Diaz- znowu nawał sytuacji z poza klatki czyli, chęć zgarnięcia szmalcu przez ufc na zawodniku, który prime ma dawno za sobą, mało tego jest nieaktywny w sporcie i to widać, że gość kosmicznie odstaje od aktualnej czołówki, no ale ciągle jest w opór popularny więc na potrzeby ww. akcji ustanowienie pasa bmf.
Nie twierdzę że Masvidal jest słaby, bo walczy z sukcesami w najlepszej organizacji na świecie, jest zabijaka full ale to gdzie jest teraz, w sensie że 'na szczycie' a nie jako jeden z wielu solidnych fajterów, to jest kwestia znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie, zestawienie z popularnymi ale niekoniecznie topowymi jeśli chodzi o umiejętności, zawodnikami w połączeniu z jego maczo-latynoską prezencją. Zresztą wystarczy popatrzeć na rekord Jorge, teraz złapał kilka zwycięstw ale Kamaru to nie ta liga, Nigeryjczyk wytrze nim ring, tak jak wytarł Woodley'em lub nawet bardziej (chociaż w sumie bardziej to już się nie da)
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

obalać naprawdę brzmi lepiej niż takedownować
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »




e: Podbijam całość, ale czy
zuperhero pisze: 06 lip 2020, 9:32Nigeryjczyk wytrze nim ring
wątpie - to może być dobra walka, dwa walczaki.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

serce za masvidalem, rozum za usmanem xd
ale piękne walki w weekend, będzie co oglądać w niedziele rano do śniadania
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

qualite_de_schizoide pisze: 07 lip 2020, 13:41 serce za masvidalem, rozum za usmanem
to samo u mnie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1480
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: MMA panowie MMA

Post autor: NEGRO »

Czuje lekką sensacje i wygrana Masvidala.
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1164
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: MMA panowie MMA

Post autor: qualite_de_schizoide »

Ale jaja w KRS1, Parke nie wyrabia się z wagą o 2.5 kgXDD
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samcro »

Wrzosek zawiódł trochę, myślałem że ogra boryska.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

dziś na UFC jedna z lepszych kart jakie pamiętam
szkoda że tylko że Fight Island to fake i walczą normalnie na hali
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sialala »

Ale ten Snoozman jest nudny ja pierdole.
Max wygral 3-2 nie wiem jakim chujem volkanovski dostał decyzję, to obalenie pod koniec 5 to chyba jedyny powód.
Szkoda Aldo w chuj.
Rose <3
Prochazka taki trochę ulomny Johnny Walker albo Lando Vannata ale imponujące że tak uspil Volkana.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

pierwszy raz od dawna obejrzałem gale od dechy do dechy i w sumie było warto chociaż było dość dużo decyzji i trwała ona wieki



jak chcecie zobaczyć kuriozalne rzeczy to obejrzyjcie sobie Leonardo Santos - Roman Bogatov, warto

Zhumagulov został troche przekręcony, dostał dwa ciosy w jaja w ostatniej rundzie - ostatni 3 sekundy przed końcem walki i uszło to Paivie płazem, a powinien być -punkt
dodatkowo to jednogłośne 29:28 dla Paivy takie troche dyskusyjne

Holloway mimo że "przegrał" to wreszcie znalazł forme z przed Poiriera - decyzja 50/50 i w sumie fajnie by było zobaczyć kolejną walke, no ale nie ma na to szans narazie i w sumie sensu też nie; chociaż imo ta dwójka jest by far najlepsza w tej dywizji aktualnie

Petr Yan to rzeźnik który powinien zdominować swoją dywizje w najbliższym czasie - jedyna szansa to jakieś duszenie od Aljamaina

Prochazka troche zaskoczył - rekord ma co prawda imponujący ale do tej pory bił tylko jakichś leszczy
mimo wszystko nadal nie jest to kandydat na jakiegoś wymiatacza; każdy dobry striker może go usadzić / a pierwszy lepszy zapaśnik go udupi, ale stać go na długą i owocną karierke w organizacji z highlightami i bonusikami przy sprzyjających matchupach

Paige żenada, ale to chyba nikogo nie zaskakuje

Masvidal bez niespodzianki - miał luz, cośtam powalczył; ale on nie jest i nie będzie nigdy niczym więcej niż średniakiem+ tak samo jak jakieś Diazy i inne tego typu wynalazki
a najśmieszniejsze jest to że Usman nie ma żadnych skillsów oprócz siły fizycznej chyba - jego zapasy nie są wcale zajebiste, stójka to nic specjalnego; ale pierdolony ma siłę i nudzi przy tej siatce przez 25 minut w każdej walce punktując brudnym boksem
ta dywizja jest kurwa najgorsza - najpierw Woodley męczył bułe, a teraz Usman będzie męczył jeszcze bardziej

Bisping komentował gale i między rundami trashtalkował na twitterze :lol:
Ostatnio zmieniony 13 lip 2020, 1:22 przez instinkt, łącznie zmieniany 3 razy.
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

tak sie złożyło, że znalazłem się w szpitalu w którym norman parke wylądował po walce, mega sympatyczny gość, porozmawiałem z nim 5-6 minut, oddałem szacunek za zachowanie po gali, temat zszedł na slang z uk i okazało się, że oboje bardzo lubimy serial top boy
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Jak widać przejęta fucha po Borku wystarczyła, żenada.
Spoiler
e:
Spoiler
że mu nie wstyd (poza tym podbił sam tajemnice poliszynela, ciekawe jak to w kontrakcie wypada).
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ozzie4 »

na liście najbardziej wkurwiających postaci polskiego mma umieszczam:
1. jurkowski
2. mańkowski

wyróżnienia otrzymują JJ (wiadomo szanuję, ale mega wkurwia mnie granie damskiego connora i jej zachowanie przy okazji walki z KK) oraz mamed (również duży szacunek, ale strasznie zraził mu do siebie po występie w oktagonie, buc w chuj)
ODPOWIEDZ