MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10229
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MMA panowie MMA

Post autor: ART »

dziad
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

no to Błachowicz z Santosem teraz
albo z Rakiciem jeżeli będą chcieli od razu mu dać eliminator
chociaż bardziej bym widział Rakic - Ankalaev

no i Prochazka bierze pas
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: MMA panowie MMA

Post autor: VBSW »

Generalnie, że dla mnie MMA bo mam swoich graczy, ale powinno być jak w boksie, że gość, który broni tytułu dostaje na pizdę i ma rewanż i essa.
Jeszcze ten uśmiech łysego jak zapinał pas XD
Imo Janek wyszedł do tej walki jakoś, tak nijako. Pierwsza runda wiadomo, ale druga to powinien stójkę utrzymać, a nie po strzale, idzie po nogi, byleby obalić, a tu zonk.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

rewanże są akceptowalne jak walka jest równa i się kończy jakimś splitem czy 48-47
tutaj miała miejsce egzekucja więc nawet nie ma mowy o żadnych rewanżach :lol:
a te całe "gwarantowane" rewanże to najgorsza chujnia w historii sportów walki blokująca dywizje na jakieś pojebane okresy czasu
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: MMA panowie MMA

Post autor: VBSW »

No niekoniecznie.
Bo w boksie masz to i to, ale masz tam parę organizacji IBF i te inne, które Ci się wpierdalają.
W UFC jest bardzo prosto - aczkolwiek imo to jak w boksie masz obowiązkowy rewanż wpisany (via Fury vs Wilder, gdzie chcieli walki Joshua-Fury, ale przez Wildera, który domagał się tego co było wpisane - nie doszło, a potem wiadomo Joshua wpierdol), a tutaj tego nima. Z jednej strony fajnie, bo musi się na nowo pokazać, ale z drugiej strony jak widzę ryj Dany, który się cieszy z przegranej Janka to chuj mu w dupę. Szczególnie biorąc pod uwagę, że już wcześniej liczył, że Murzyn Adesaja mu najebie.

E: Aczkolwiek imo Janek wyszedł jakoś tak niepewny do tej walki. Taki nie wiem. Brakuje mi słowa. Niby ciężej trenował niż przed murzajem, ale tu wyszło, jakby miał wyjebane totalnie.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Moje spostrzeżenia są takie, że WCA stało się ostatnio klubem celebrytów, co odbiło się na wszystkich zawodnikach, którzy dostają regularny wpierdol. Wszyscy podchodziliśmy do tej walki, jak do gali w Pradze, gdzie Janek miał się przejechać po Santoaie i brać walkę o pas. Każdy zapomniał, o żelaznej kondycji Glovera i tym że potrafi w parterze wyczarować różne rzeczy. Teraz kolejka od nowa. Przykro
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Ogólnie, moim zdaniem, jeśli mistrz nie miał kilku obron pasa to nie powinien dostać rewanżu. Niezależnie od tego jak przebiegała jego obrona.
Janek przegrał, stracil pas. Teraz eliminator z kimś z czołówki dywizji i tyle.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mbunt »

Bardzo madrze ze sie cieszy Dana, jakbym mial pracownika ktory ignoruje znaczna czesc wykonywanej pracy to cieszylbym sie z jego slabych wynikow

Narracja ze Janek taki biedny nikt go nie lubi nie szanuje to jakis chory kompleks- sorry, Janek ani nie tworzy ciekawych storylinow, ani nie tworzy sprzedazy, ani nawet nie podszkolil swojego angielskiego na tyle zeby sie spojnie wypowiedziec w jezyku ktory rozumie 99% fanow. JJ chociaz rozkrecala swoje social media, a Blachowicz ewidentnie nie rozumie warunkow marketingowej gry. Od poczatku zachowuje sie jakby przychodzil tam wykonac prace, a nie sprzedawac siebie jako gwiazde. Do tego celowo wycisza dymy, przeciez to musi mega zabijac sprzedaz PPV. Nie ma czegos takiego jak obiektywne kryteria oceniania sportu, to wszystko jest rozrywką- dla mnie rycerskosc i podkreslanie na kazdym kroku szacunku zabija ta rozrywke i jak widac wplywa tez negatywnie na wyniki w oktagonie.
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
michajlow
Posty: 661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:24

Re: MMA panowie MMA

Post autor: michajlow »

Całe szczescie, że teraz Glover, aka mistrz trashtalku, zdobył pas
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: MMA panowie MMA

Post autor: VBSW »

No w połowie się zgodzę, ale Janek nigdy nie był celebryą jakimś. Skromny chłopak, który idzie po swoje - zwyczajnie.
Mógłby gwiazdorzyć i podbijać sprzedaż, jak Connor, ale no.

Imo to i tak Dana liczył, że Adesanja rozpierdoli Janka, a tu zonk, a teraz jego uśmiech to XD
@SiemaBartek w sensie każdy o tym wiedział, nawet wiadome było, że Janek w płaszczyźnie lezącej nie ma szans z Gloverem będącym, szczególnie z góry.
Wyszło, jak wyszło, ale nadzieje były. Jeszcze ten hype, że się mocniej przygotowywał, a wychodząc do klatki imo, jakoś taki wychodził "nijaki"
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

To że Janek był niechciany było widać od początku. Nawet w ostatnich materiałach podmienili komentarz Rogana przy walce z Adesanya, jednak wątpię by zmiana właściciela pasa, była zmianą na plus, wiele osób za Jankiem stało. Prochazka po Gloverze się przejedzie coś czuję.
Awatar użytkownika
VBSW
Posty: 3163
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: MMA panowie MMA

Post autor: VBSW »

Imo też tak myślę. Glover chuja pokazał, aczkolwiek to wystarczyło.
Tak samo jak sądzę to, gdyby ta słynna "niepewność" i pierwsza runda, gdzie Janek w drugiej chciał ratować to myślę, że Jano by wygrał. Ale chuj, wygra walkę - jedną, drugą, trzecią i liczę mocno, że odzyska pas.
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mbunt »

Glover nie ma trashtalku, ale ma storyline- dziadek 42-letni zdobywa pas

tak samo jak Janek mial storyline ale nie pociagnal go dalej ani nie kreowal nowych

imo Glover rowniez straci sympatie federacji bardzo szybko, w wiekszosci z tych samych powodow co Jan
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

ale pierdolenie z tym Janek niechciany i nie medialny wystarczy odpalić ufc countdown i poczytać komentarze ... gdzie większość ludków z całego świata jest pod wrażeniem "normalności" Janka, jest potrzeby Conor czy Khamzat ale tez dla równowagi potrzebny jest tez zwykły Błachowicz
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Padł mit 'Wielkiego Janka' (któremu kibicuje z całego serca, dwie walki w UFC oglądałem na żywo i każda jego wygraną promowałem wśród znajomych jak tylko mogłem) który miał pokonać Jona Jonesa, przed którym ten o to gość uciekał z kategorii wagowej 93 kilogramów. Uważam, że po odejściu Jonesa, jeszcze długo ta kategoria będzie królować w przypadkowych mistrzach
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

nic nie padło, zdobył pas i go obronił pas z niepokonanym gościem i zapisał się w historii ale jak to sporcie czasem słonce czasem deszcz
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Nic mu nie ujmuję. A wręcz kłaniam się pierwszy jak go spotkam, za to co zrobił i w jaki sposób. Jednak ludzie w komentarzach na FB, zrobili z niego gościa , którego się nie da pokonać. A każde wspomnienie o Komedie było komentowane tak, że ten uciekł przed Janem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

przecież ludzie to pierdolili dla beki żeby podkurwić Jonesa na twitterze
a to że jacyś janusze nie znający się na rzeczy zaczęli to przeklejać to :lol:
SiemaBartek
Posty: 228
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:10

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SiemaBartek »

Nie śledzę Twittera, opieram się tylko i wyłącznie na komentarzach z FB, które uwierz nie brzmiały ani trochę jak prowo :D
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

SiemaBartek pisze: 31 paź 2021, 0:39 no jebać tych ślepo zapatrzonych i tych co teraz po nim jada, złamana szczęka Cockholda na zawsze w moim sercu tak samo jak miazga na Andersonie zdemolowanie Reyesa oraz pokonanie Izzy'ego, raz już był skreślony ....połączył kropki i wrócił oby tym razem było tak samo
no jebać tych ślepo zapatrzonych i tych co teraz po nim jada, złamana szczęka Cockholda na zawsze w moim sercu tak samo jak miazga na Andersonie zdemolowanie Reyesa oraz pokonanie Izzy'ego, raz już był skreślony ....połączył kropki i wrócił oby tym razem było tak samo
ODPOWIEDZ