MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

karty
Obrazek
:bowdown: dla sędziów

Dodano po 5 minutach 27 sekundach:
analizują teraz tą sytuacje z Yanem

Yan zapytał czy może kopać
ktoś odpowiedział just punch, a druga osoba yes po rusku i ten odpalił :lol:
Awatar użytkownika
pigment
Posty: 242
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:14
Lokalizacja: 71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: pigment »

zwalcza dla chyba Japończyka ze trzecia dał Jankowi :lol: no ale jebac

cos pięknego ta walka
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MMA panowie MMA

Post autor: runiek »

ajajaj, brakło sekund w ostatniej a mogło się zakończyć jeszcze piękniej :D
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: MMA panowie MMA

Post autor: KejMart »

Coś wspaniałego, jako dzieciak się wstawało w nocy na Gołote jak walczył np z Ruizem i człowiek szedł spać smutny/wkurwiony. Teraz mamy takiego rozpierdalatora w UFC który do tego jest spoko gościem, zostawił łatwą kase z KSW i ruszył powalczyć w UFC a teraz jest mistrzem i w dodatku najebał pierdolonego Adesanye który wydawał się nie do ruszenia. Coś wspaniałego .

Patrzać w przyszłość teraz Teixeira (chyba pierwszy raz od dawna Janek będzie faworytem) a później kto wie może pójdzie do ciężkiej walczyć o pas lub powrót Jonesa jeśli mu nie pójdzie w HW. Piękna historie piszę Janek.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: MMA panowie MMA

Post autor: jAg »

Co ten dana pierdoli? :lol: Blachowicz spierdolil mu ewidentnie interes.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Jiigsi »

A co pierdolił bo wyłączyłem
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Prez »

hahahah brawo Jano kuuurwa co za występ
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
RzDPH
Posty: 166
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:11

Re: MMA panowie MMA

Post autor: RzDPH »

jAg pisze: 07 mar 2021, 8:24 Co ten dana pierdoli? :lol: Blachowicz spierdolil mu ewidentnie interes.
Ale on ma rację, 10-8 dla Janka to jednak za dużo. Z punktacji wynika, że walka była mocno jednostronna, ale wcale taka nie była. Jasne sprowadzenia zrobiły robotę, ale umówmy się to nie było tak, że Janek robił z Adesanyą co chciał, wręcz przeciwnie bezpiecznie kontrolował, żeby nie stracić uzyskanej przewagi.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

ta końcówka w której zaczął napierdalać go jak worek ziemniaków pewnie dała pod to podstawę, ale faktycznie trochę przesada z tym 10:8
inna sprawa że sędziowie powinni zacząć używać częściej np rund remisowych bo często rundy 51% do 49% przeważają wynik walki szczególnie w 3 rundówkach co jest dużo gorsze niż te 10:8 z rundy gdzie było 2:30 totalnej kontroli w parterz a stójka była even na korzyść Janka minimalnie
wolałbym oglądać więcej takich rund punktowanych 10:8 i więcej 10:10 (bo w UFC tego nie ma prawie wcale, a luźno można było użyć w jednej z trzech pierwszych rund już teraz nie pamiętam której) i ewentualnie remisów się z tym wiążących niż jakichś pojebanych werdyktów
Ostatnio zmieniony 07 mar 2021, 9:12 przez instinkt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: MMA panowie MMA

Post autor: jAg »

No tak, zgodzę się, że te 10:8 to zdecydowanie przesada, ale widać było wyraźnie, że Janek spierdolił mu plan i widać było jego rozczarowanie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
666
Posty: 199
Rejestracja: 06 lut 2021, 17:44

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 666 »

Brawo kurwa Panie Błachowicz!
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

walka dla koneserów taktyki wyszła, w sumie do przewidzenia ;) dana widać było że nie zachwycony z wyniku po werdykcie hehe
brawo Jano, jesteś legendą
e: póki co Rakic vs Santos spory zawód, tak jak powiedział Joe Rogan, spodziewałem się fajerwerków w oktagonie, a dostałem mocno askeuracyjną walkę, za to propsy dla Machaczewa takiego magika grapplingowego to się ogląda z czystą przyjemnością. Teraz został mi Jan vs Sterling i kobitki do nadrobienia
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: MMA panowie MMA

Post autor: samir »

jaka gala ja pierdole to już historia

jan blachowicz :bowdown: wierzyło niewielu, wszędzie, usa, europa, gdziekolwiek chyba tylko jon jones, polska i paru ślizgerów, a fakt jest taki że janek jest jak wino, porobił totalnie, mógł być nokaut jak sam się śmiał ale kto na taki wynik narzeka, gołota vs tyson naszych czasów w mma i mam łezke w oku na pierdolonym kacu

prawda jest taka że islam makhachev powinien się bić z kimś z top 5 w lekkiej, to jest gwałt to co on robi, zajebistą walkę dał

nie beka z petra yana, bo to jest chodzący zimnokrwisty skurwiel który zajebałby nożownika na ulicy wykałaczką i nie mógł się powstrzymać kolana, ale sterling w tych swoim chaosie dostanie wybitny wpierdol w rewanżu

amanda nunes pomijam, łatwy temat

łezka w oku za to jaka historia otacza janka, idę się napierdolić
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: davides123 »

Oczywiście beka z Yana, walczyć tyle lat, walka w obronie pasa a on sam nie wie czy może kopać czy nie
Islam mógłby teraz dostać i porobić Chandlera
Błachowicz klasa, ale karty sędziowskie mocno faworyzują Jana i obraz walki, imo 2,4,5 runda Janka 10:9 1,3 Israela
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Pod adrenalinką nie myślisz zawsze logicznie dlatego wlasnie zrobil najlepsze co mogl majac taka przewage - spytal ludzi ktorzy powinni patrzec chlodniej i obiektywnej na to co sie dzieje na polu walki.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: MMA panowie MMA

Post autor: oyche »

ferariego sie naogladal
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3866
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Godhand »

Bardzo sprawnie zrealizowany trailer i przesympatyczny typ:

Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mateko »

No jeden z lepszych
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: MMA panowie MMA

Post autor: SWN »

Ale fajowski film jak zdałem sobie sprawę, że to ujęcia zrealizowane przez samo KSW, a nie materiały zgromadzone i dostarczone przez pana bombardiera :oops:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Megidox »

Mam drobny error jak duet K&L traktuje Mariusza - czy wedlug nich jest fighterem z doswiaedczeniem czy po tylu latach malpka w cyrku
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ODPOWIEDZ