MMA panowie MMA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Jędrzejczyk istnieje
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Sidd »

*męskich sportów walki oczywiście
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: MMA panowie MMA

Post autor: #23 »

Gość który był prawie na wylocie z UFC, dzisiaj ma pas mistrzowski. Tytaniczna praca :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: MMA panowie MMA

Post autor: sven22 »

jano zuchu u did it. dumny mocno :cool:
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

a co do Adesanya vs Costa to zawiodłem się mocno dyspozycją Paulo, liczyłem na ciągłe parcie do przodu i napierdalanie buł jak w barze, a dał pokaz jakiegoś cringe'owego pajacowania, finalnie nie pokazał kompletnie nic i dostał wpierdol . Adesanya w swoim stylu, pięknie technicznie, strzela tymi uderzeniami jak snajper, miłe dla oka ale wolę jednak brutalne bitki, no ale wiedziałem, że tak będzie to wyglądać z jego strony więc nie mam pretensji
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

Adesanya takich chłopów jak ten Costa rozjebał wcześniej z 50 w kicku, żadne zagrożenie dla niego
sam Costa flexował się strasznie, a tak naprawdę to jeszcze z nikim wartościowym nie walczył
no może oprócz Yoela, chociaż tamta walka to był taki coinflip że ja pierdole / no i lekki wałek w sumie też imo :dunno:
dawno past prime Hendricks czy Hall to żadne skalpy

Whittaker też go robi bez problemu

Adesanya będzie totalnym dominatorem dopóki nie pojawi się zapaśnik który nie będzie się bał przyjąć bo w stójce nikt z nim nie ma szans
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

nie miałbym problemu jakby Costa leciał z ciosami do przodu i np dostałby nokautującego highkicka ale on dał może z 3 niezłe midle i tyle, może się po prostu za bardzo napaliłem, takie 'zielone' rekordy nabite na lokalnych galach / nietopowych zawodnikach, trochę za bardzo działają na wyobraźnie ;)
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2284
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: MMA panowie MMA

Post autor: 2do5 »

Tak na prawdę murzynkowi najbardziej zagroził jebany Gastelum, któremu oczywiście nie umniejszam umiejętności, ale beka, że zrobił to.. w stójce XD pierdolnięcie to on ma, wiadomo, ale właśnie to byłby najbardziej klasyczny przykład tego, z kim adesanya powinien sobie poradzić i wypunktować jak dzieciaka. Także no ciężko cokolwiek gdybać o przyszłości
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

ciekawe co na to Dana
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MMA panowie MMA

Post autor: Opieronie »

Conor widzę sfrustrowany strasznie.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: MMA panowie MMA

Post autor: baqlashan »

chimaev mówił że ubije adesanje i po tym co widziałem to ja mu wierzę, dla mnie to nie jest kolejny nudny noname który chce się wybić na gigantach, gość będzie przyszłością ufc za kilka lat
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

walka Gamrota odwołana bo Mustafaev wypadł
ale być może będzie inny rywal na ten sam termin albo max tydzień później bo Gamer mówi że nie może przedłużać już i tak długiego obozu
więc jak nie będzie w tym terminie to dopiero po nowym roku
Ostatnio zmieniony 02 paź 2020, 13:15 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

2do5 pisze: 27 wrz 2020, 14:12 Tak na prawdę murzynkowi najbardziej zagroził jebany Gastelum, któremu oczywiście nie umniejszam umiejętności, ale beka, że zrobił to.. w stójce XD pierdolnięcie to on ma, wiadomo, ale właśnie to byłby najbardziej klasyczny przykład tego, z kim adesanya powinien sobie poradzić i wypunktować jak dzieciaka. Także no ciężko cokolwiek gdybać o przyszłości
taki obrazek dziś mi wyskoczył
davides123
Posty: 87
Rejestracja: 19 kwie 2019, 16:25

Re: MMA panowie MMA

Post autor: davides123 »

baqlashan pisze: 30 wrz 2020, 0:00 chimaev mówił że ubije adesanje i po tym co widziałem to ja mu wierzę, dla mnie to nie jest kolejny nudny noname który chce się wybić na gigantach, gość będzie przyszłością ufc za kilka lat
Nie róbmy sobie żartów, na ten moment Chimaev jest gościem co nie miał poważnego testu. Wiadomo 3 szybkie wygrane robią nadzieje na więcej, ale póki co był nie ferował wyroków jak szybko jest w stanie ubić Isreala. Znając życie nie byłby w stanie, a nawet jeśli to prędzej Adesanya zrobi migracje kategorie wyżej, niż Chimaev dokrzyczy się walki z mistrzem
radoslaw
Posty: 160
Rejestracja: 04 paź 2019, 9:14

Re: MMA panowie MMA

Post autor: radoslaw »

dokladnie,johny walker,sean o malley to ostatanie hype trainy konczy sie roznie.Adesanya poki co bez przeciwnika w 84
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

https://www.si.com/mma/2020/10/03/dana-white-ufc-fight-island-conor-mcgregor-future pisze:Barrasso: Another main event on Fight Island is the UFC 254 marquee pitting Lightweight Champion Khabib Nurmagomedov against Justin Gaethe. If Khabib punishes Gaethe in the same manner he has everyone else, will we ever see the seemingly cursed Khabib–Tony Ferguson fight?

White: If Khabib does beat Gaethe, you get Tony Ferguson another fight, which we’re working on right now. And hopefully that fight with Khabib happens because I know people want to see it.

I don’t think I’ve ever seen a fight fall apart as many times as those two. It almost scares me to make the fight again. What’s going to happen? An asteroid comes to earth? That’s the level of bad this thing is.
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: MMA panowie MMA

Post autor: mbunt »

Dużo krytyki spadło ostatnio na Błachowicza za dziwny callout na Jonesa ale moim zdaniem jest nawet nawet szansa że na szybko Jon wróci do LHW. Wiadomo, że w HW następna walka to Stipe Ngannou, i że to się nie odbędzie w 2020. Okno przerwy dla Bonesa jest naprawde długie jeśli miałby mierzyć się z wygranym tej walki, szczególnie że do HW wcale nie musi jakoś bardzo dużo tyć (podobno 235 to jego normalna waga). Janek naprawdę długo walczył o prawo do tego starcia, po nokaucie na Andersonie i Jonesowi weszło, że to dobry pomysł. Do tego, Adesanya nie ma przeciwników i wygląda na to, że pójdzie w górę- starcie z Jonesem w 205 byłoby kolejną okazją do zapisania któregoś z nich o krok bliżej goat.
Ekspertem nie jestem, co uważacie?
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: MMA panowie MMA

Post autor: instinkt »

jedyne walki jakie Jones teraz może zrobić to albo z Adesanyą w jakimś catchweightcie typu 195lbs bo do 84 Jones nie zejdzie, a Adesanyi z Jonesem w 205 też raczej się nie będzie uśmiechało albo z Miociciem w HW

ten pas marketingowo jest im totalnie nie potrzebny żeby zrobić tą walkę

ewentualnie to Adesanya może zawalczyć z Błachowiczem jak chce iść wyżej

totalnie nie widzę walki Adesanya - Jones w 205 szczególnie na debiut tego pierwszego, to jest ogromna różnica kilogramów
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: MMA panowie MMA

Post autor: zuperhero »

w tym momencie Middleweight jest kompletnie wyczyszczona, jedynym potencjalnym pretendentem jest J. Cannonier ale też nie jest to specjalnie mocna kandydatura + żeby wgl rozmawiać o walce o pas, musi jeszcze wygrać z Whittakerem, cała reszta ma dziurwe bilanse i ktokolwiek z top10 musiałby wygrać z 2 walki żeby była mowa o title shotie
Skok do LHW przez Izziego wydaje się być mu bardzo na rękę, raz ze względu na sytuacje z pierwszego akapitu, dwa- ewentualna wygrana sprawiłaby że dołączyłby do elitarnego klubu posiadaczy pasów dwóch kategorii, nadałoby mu status co by nie mówić, legendy sportu, taki status postawiłby go w fajnej pozycji na przyszłość i jeśli chodzi o finanse i potencjalne walki (np. superfight z jonesem gdzieś w dalszej przyszłości, czas gra na korzyść Adesanyi). No i przede wszystkim po odejściu Jonesa, zgarnięcie pasa LHW na ten moment jest rzeczywiście w zasięgu nigeryjczyka, bo nie ma się co oszukiwać, tak jak ktoś wyżej Błachowicz pewnie jest jednym z najsłabszych mistrzów.
Z kolei jeśli Izzy zostanie w MW to dopisze sobie kolejną obronę tytułu i tyle.
Błachowicz też powinien być zadowolony bo potencjalna walką z Israelem będzie bankowo bardzo głośna, sporo kasy do wyciągnięcia, a wcale nie będzie trudniejsza niż z mniej rozpoznawalnym Thiago Santosem
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1765
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: MMA panowie MMA

Post autor: loco »

chętnie porozmawiam na pw o dzisiejszym ksw
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
ODPOWIEDZ