Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

Oglądałem i raczej nic nie utkwiło mi w pamięci, to będzie najlepsza recenzja.

E: A jedyne co mi się wspomniało to omawianie nowego formatu lm od 2024.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6764
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jAg »

TruthTeller pisze: 15 lut 2021, 15:35 @joey niebywałe, że jak odbywa się rozmowa, którą uważasz za chuja wartą to postanowiłeś się w niej wypowiedzieć (oczywiście gówno wnosząc), potrafimy życ bez Ciebie, wracaj do swoich patostreamów czy beki z twitterowych julek
Oj już nie zesraj się.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

TruthTeller pisze: 15 lut 2021, 15:35 @joey niebywałe, że jak odbywa się rozmowa, którą uważasz za chuja wartą to postanowiłeś się w niej wypowiedzieć (oczywiście gówno wnosząc), potrafimy życ bez Ciebie, wracaj do swoich patostreamów czy beki z twitterowych julek
małolat, tak potrafisz beze mnie żyć, że sprawdziłeś w jakich tematach postuję, daj se siana
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5857
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: cloud »

TruthTeller pisze: 15 lut 2021, 15:35 @joey niebywałe, że jak odbywa się rozmowa, którą uważasz za chuja wartą to postanowiłeś się w niej wypowiedzieć (oczywiście gówno wnosząc), potrafimy życ bez Ciebie, wracaj do swoich patostreamów czy beki z twitterowych julek
małolacik, spokojnie
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: oyche »

spoko quiz
pozdro roki, dla mnie tez a jest wysoko w alfabecie
ale z tym oviedo to chyba tylko stanowskiemu byscie uznali :lol:
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Beny »

Czy to tylko moje wrażenie, czy Sławiński to najgorsza obecnie postać spośród tych wszystkich jutubowych znawców sportu? Nie dość, że chłop jest strasznym bezbekiem, wpychanym do każdego z programów, to jeszcze sprawia wrażenie, że jego życiową dewizą jest powiedzenie nie znam się, wiec się wypowiem. Takie wrażenie po obejrzeniu dwóch quizów z jego udziałem (etoto i weszło). Jego aparycja też należy do tych wkurwiajacych, ale powiedzmy, że to mocno subiektywne odczucie
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1295
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

No jest coś wkurwiającego w jego gębie i sposobie bycia, dosyć często widzę takie opinie odkąd zaczął się pojawiać na Kanale Sportowym. Gdzieś niedawno czytałem komentarz, że Sławinski to taki Borek wannabe, tylko nie ma za grosz charyzmy Matiego i dosyć komicznie to wygląda.

Mnie ten typ na tyle drażni, że zazwyczaj omijam programy z jego udziałem. To chyba jedyny spośród dziennikarzy sportowych lub osób pojawiających się w tych programach, który wzbudza we mnie tylko negatywne odczucia i naprawdę ciężko jest mi u niego znalezc jakiekolwiek plusy czy pozytywne cechy.
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

niestety mam tak samo, widziałem go kilka razy z czego w całości w którymś z odcinków na temat skoków narciarskich i wybitnie mi nie siadł, wkurwiający, atencjusz, ma coś w sobie że nawet nie musi otwierać gęby a i tak nie chce się go oglądać ani słuchać
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

ja tam nawet lubię go w roli prowadzącego, jako ekspert rzadko ma coś ciekawego do powiedzenia, wkurwia mnie tylko to jak zawsze włazi Kowalowi w dupe
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wst »

Typowy Adrianek w bluzie pitbull fan Stomilu, wkurwiająca osobowość i nic ciekawego do powiedzenia. Często mnie zastanawia jak tacy ludzie dostają takie prace, jako dziennikarz takiego medium to powinieneś chyba wyróżniać się znacząco na rynku, a gość jest definicją nijakości i triggerowania.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2043
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Krynew »

Przecież on jest wzięty przez Borasa wraz z odejściem z Polsatu, taki jego chłopiec na posyłki, charyzma jest tu niewskazana, lecz oddane wykonywanie poleceń
Kocham, pozdrawiam
Yoyon
Posty: 296
Rejestracja: 20 cze 2019, 7:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Yoyon »

Ten Sławiński to pies najgorszy, niech wypierdala.
Bisclavret
Posty: 3362
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bisclavret »

Chciałem powiedzidc że pan Lipiński występujący w currrrrrrrrva sud to niebywała klasa. Chyba mój ulubiony ekspert z tych ligowych magazynów
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Negatyv »

Chciałbym się przyłączyć dla propsów dla Pana Tomka Lipińskiego. Bardzo lubiłem oglądać ligę włoską w Canal+ jak komentował mecze. Dla mnie potrafił idealnie wyważyć to co się dzieje na boisku, z ciekawostkami "około" meczowymi.

A kolejny props dla ekipy Ligi Minus za miniaturki (?) do filmików na YouTube. Grafik i pomysłodawca umieją w internety.
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: vego »

thx:)
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4246
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: gogi »

osobny props dla Paczula za historyjkę z kredytem na telewizor, takie głupie a tak bawi
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: samir »

Bisclavret pisze: 19 lut 2021, 7:38 Chciałem powiedzidc że pan Lipiński występujący w currrrrrrrrva sud to niebywała klasa. Chyba mój ulubiony ekspert z tych ligowych magazynów
ja czasami przez pola nie wytrzymuje ale lipiński zawsze na propsiku wiadomo
Awatar użytkownika
banger
Posty: 862
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

gogi pisze: 25 lut 2021, 18:16 osobny props dla Paczula za historyjkę z kredytem na telewizor, takie głupie a tak bawi

polecam dla tych co nie oglądali :lol:
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 349
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Korben Dallas »

Zajebisty najnowszy quiz, tradycyjnie Kowal show. xD
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5678
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: joey »

Spoiler
nie zmieniaj się, chłopie :lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ