Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: sZp »

abstra jest inwestorem kanału foottruck
Awatar użytkownika
cmaz
Posty: 12
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: cmaz »

PeterStillNinety's pisze:Koleś ma kasę i kupił sobie klub Ma prawo zrobić w nim wszystko włącznie z wystawieniem 11 striptizerek na murawę W zasadzie nie wiem czemu zaprzecza że tak nie jest ?

Dodano po 41 sekundach:
pardon pisze: 09 sty 2021, 13:52 eh wisnia umowmy sie gdyby nie abstrachuje chuja byscie osiagneli, a nie budowali swoj kontent

kazdy ponad kazdym, taka prawda
rozwiniesz z tym abstra ? Bo nie znam wątku Pamiętam ich z Łączy nas piłka no i eleven
Obejrzałeś chociaż fragment programu czy przeczytałeś posty wyżej i mimo braku pojęcia o temacie pierdolisz sobie ot tak? Agent nie może być właścicielem klubu - jest na to konkretny przepis, a ziomek przychodzi do programu i nawet nie za bardzo się z tym kryje.

Kolejną kwestia jest to że Arka dostaje pieniądze od miasta.

Wysłane z mojego SM-A426B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: PeterStillNinety's »

Ogladałem cały program

Chodzilo mi o to że nawet jesli jest przepis - z tego co czytam uchwała PZPN to przecież Kołak i takrządzi bo obszedl to w sposob taki, ze wstawił syna na prezesa a sam ma umowę doradczą czyli czytaj OFICJALNIE nie jest prezesem klubu ale ma w nim decydujacy głos Patologia jakich wiele, której nie popieram A jest jak jest dziennikarze szczekają karawana idzie dalej
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1249
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »



Gość jest szefem TVP Sport :bag: Największy bufon jaki pracuje w mediach sportowych. No ale w sumie nic dziwnego, skoro jest pracownikiem tvp.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

paradoksalnie szkolnikowski to najlepsze co spotkalo organizacyjnie tvpsport od lat, ale niestety gostek intelektualnie niewyjsciowy i deficytow internetowej oglady raczej nie nadrobi.

i chodzi mi po glowie podobna refleksja co w przypadku polskich politykow, skapany w szyderze twitter to nie jest najlepsze miejsce do uprawiania publicznych funkcji - niewiele do zyskania, a kazda wpadka urasta do gigantycznych rozmiarow.
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Negatyv »

PeterStillNinety's pisze: 09 sty 2021, 15:49 Ogladałem cały program

Chodzilo mi o to że nawet jesli jest przepis - z tego co czytam uchwała PZPN to przecież Kołak i takrządzi bo obszedl to w sposob taki, ze wstawił syna na prezesa a sam ma umowę doradczą czyli czytaj OFICJALNIE nie jest prezesem klubu ale ma w nim decydujacy głos Patologia jakich wiele, której nie popieram A jest jak jest dziennikarze szczekają karawana idzie dalej
Misiu. On nie może być nawet dyrektorem sportowym. Poniżej fragment tej uchwały o współpracy z pośrednikami transakcyjnymi:

„Pośrednikiem nie może być osoba sprawująca funkcje zarządzające, administracyjne, techniczne lub medyczne w FIFA, konfederacji kontynentalnej, krajowym lub regionalnym związku piłkarskim, lidze zawodowej oraz klubie piłkarskim, a także osoba będąca członkiem tych organizacji, sędzią piłkarskim, sędzią asystentem, trenerem oraz instruktorem, jak również każdy inny podmiot zobowiązany do przestrzegania Statutów FIFA i PZPN podległy ich władztwu dyscyplinarnemu z każdego innego tytułu uczestnictwa w spocie piłki nożnej”.

A chłop się nie pierdoli i mówi, że ma umowę i na jakim stanowisku się znajduje w klubie. Jeśli jesteś "agentem", to jesteś "agentem" i chuj. Nawet nie możesz być zatrudnionym do koszenia trawy w jakimś klubie.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

Właśnie nadrabiam wczorajszy stan futbolu, i :bowdown: dla Rokiego, :bowdown: dla Kołakowskiego :lol: jak ktoś nie widział, to warto obejrzeć
Awatar użytkownika
Ybnaldo
Posty: 68
Rejestracja: 13 maja 2020, 10:53

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Ybnaldo »

Kołakowski klasyczny pisior, najgorszy kretyn. Roki mimo wszystko sprawiał wrażenie jakby nie chciał mu zrobić krzywdy.
A ta gadka o tym żeby najpierw kupił sobie klub żeby móc oceniać? Powinni go w tym studio zabić śmiechem.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

No Roki ewidentnie się hamował, szkoda.

W ogóle to jest trochę pojebane, że mamy w pl jednego Rokuszewskiego i jaramy się (ja przynajmniej się jaram), że jak wbija ktoś szemrany to ten robi mu z dupy jesień średniowiecza, gdzie tak naprawdę połowa dziennikarzy powinna mieć taką stylowę, biorąc pod uwagę skalę skandali, niedomówień czy absurdów w polskiej piłce. Nawet jak oglądam te konferencje z Brzęczkiem i słucham tych pytań to jestem jak yo, dawaj majka.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kapec »

W każdym razie
PZPN przyjrzy się działalności Jarosława Kołakowskiego w Arce. Formalnie prezesem klubu jest jego syn Michał, ale Kołakowski senior w „Stanie Futbolu” stwierdził, że formalnie jest dyrektorem sportowym Arki. To sprzeczne z przepisami związkowymi.

– Departament Rozgrywek Krajowych gromadzi dokumentację dotyczącą spraw licencyjnych i z tego co wiem, to pan Jarosław Kołakowski nigdzie w papierach nie figuruje jako pracownik Arki Gdynia. Udało się nam to potwierdzić. Postępowanie sprawdzająco-wyjaśniające musi jednak zostać przeprowadzone – mówi rzecznik dyscyplinarny PZPN Adam Gilarski. – Pan Kołakowski w programie telewizyjnym publicznie przyznał, że istnieje jakaś umowa doradcza. Konflikt interesów pomiędzy pośrednikiem transakcyjnym, a klubem, w którym ma coś do powiedzenia, może istnieć i trzeba to wyjaśnić. Zrobimy to również na skutek pana artykułu. Całą sprawę zainicjował sam zainteresowany, bo wypowiadał się na tematy Arki Gdynia, a nie na te dotyczące jego działalności menedżerskiej. To, że pośrednik transakcyjny opowiada o tym, jak się zarządza klubem w I lidze, jest zastanawiające i dziwne – dodaje mecenas Gilarski.
Jak sam się wpierdolił to :bowdown:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

mysle, ze to formalnosc, kolakowski jest "swój", więc nic mu nie zrobią
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Negatyv »

Gdzieś czytałem, że on ma umowę doradczą podpsianą z synem, a nie klubem i, że mu nic nie zrobią. Ale powinni
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

chuja mu pewnie zrobią, Kołakowski nie jest (aż tak) głupi i formalnie raczej jest czysto
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

pakul po aferze z kotleszka postanowil usunac swoje konto, zwala z wielkiego demaskatora
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mlodyperkez »

pewnie poszlo jakies legal action o znieslawienie a ze chuja sam mial dowodow to spakowal mandzur
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

apropo:

lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: mlodyperkez »

nowy format na kanale sportowym i o czym bedzie mowa w 1 odcinku? tak, zgadliscie. alez ten najman skruszyl psychike poteznego zakolaka
Spoiler
szczerze mowiac rzygam juz tym, ile kurwa mozna. @SWN dobrze gdzies napisal ze przypomina to kejs tedzika i jego obsesji na punkcie ryska.

inna sprawa ze ciagna temat bo przynosci kliki ale jesli to ma byc ta nowa jakosc mediow sportowych w PL to NIEZLE.
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

checix69 pisze: 16 sty 2021, 16:27 przypomina to kejs tedzika i jego obsesji na punkcie ryska
różnica taka, że tam to tede był tym przegranym, a tutaj wygranym jest stanowski
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: RW0 »

Im dłużej to trwa to tym bardziej stanowiski wychodzi na debila. Ale zaraz walka znowu nakręci to stanowskiego. Kiedyś go nie lubiłem, na początku Kanału Sportowego go polubiłem, jak zreszta cały KS śledziłem na bieżąco wtedy, tak teraz Stanowisku zachowuje się jak upośledzony a KS w ogóle nie śledzę, bo poziom wiedzy jaki przekazują mi to tak jakbym odpalił komentarze pod jakimś fanpagem o piłce, czyli gowno warte.

powołując się na klasyka ze ślizgu „stanowisko zawsze przedobrzy z jakimś żartem”
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Po prostu hajs się przez to zgadza, tak samo jak przez to że bardziej niż Kanał Sportowy próbują robić Kanał Rozrywkowy Z Postaciami Ze Środowiska Sportowego
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ