Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

Na pytanie o to, czy żałuje odejścia Tetryków, Stanowski powiedział że i tak i nie, nie wchodząc bardziej w szczegóły. Naturalnie wydawałoby się, że żałuje bardziej quality contentera czyli Milewskiego, co z kolei nieco dziwi bo Olkiewicz był z nim od wielu lat, przez jakiś czas pełnił nawet funkcję naczelnego i wydawałoby się, że mają dobre relacje.

No chyba że myśli odwrotnie, co dziwiłoby jeszcze bardziej, bo wiadomo że lepiej mieć Milewskiego u siebie niż konkurencja
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kvcper »

Nie wiem czy było: https://twitter.com/PiotrRutkowskii/sta ... e8hMA&s=19

Borek twierdzi że w przypadku braku awansu Lecha do LKE, trener do zwolnienia.

No sorry, ale podstawiacie tu, dajmy na to, Miedź Legnicę i już narracja się zmienia - bo trzeba dać czas, to długofalowy projekt, glupie patrzenie na wyniki.

Zwykły populizm.

Swoją drogą raczej nie oglądam tych programów, ale Borek wygląda tu tak sobie. Wory pod oczami, twarz jakaś taka opuchnięta. No widziałem go w lepszym stanie.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

eddy_wata pisze: 17 sie 2022, 13:03 te telefony ogolnie cringowe w chuj ale filip z kutna co dał to az sie obrocilem w strone monitora
juwen pisze: 17 sie 2022, 14:25 Na pytanie o to, czy żałuje odejścia Tetryków, Stanowski powiedział że i tak i nie, nie wchodząc bardziej w szczegóły. Naturalnie wydawałoby się, że żałuje bardziej quality contentera czyli Milewskiego, co z kolei nieco dziwi bo Olkiewicz był z nim od wielu lat, przez jakiś czas pełnił nawet funkcję naczelnego i wydawałoby się, że mają dobre relacje.

No chyba że myśli odwrotnie, co dziwiłoby jeszcze bardziej, bo wiadomo że lepiej mieć Milewskiego u siebie niż konkurencja
dajcie która to minuta mniej więcej, bo nie będę tego całego oglądał przecież
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

1:27

Zresztą już przeczytałem komentarz samego Olkiewicza, co wyjaśnia sprawę
Weźcie pod uwagę, że po prostu dobrego dziennikarza może być szkoda, a kiepskiego nie, nie zawsze relacje są tu kluczowe XD
pardon
Posty: 7960
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

cudna ta awantura wokol ostatniego odcinka transferowego mlyna

cules chca krzyzowac laboge za krytyke alemanego (odkrywanie w 2022 ze laboga i orlowski maja swoje sympatie heh), rudzki budzi politowanie, a cwiakale sie dostalo za chaotyczny format i przyzwalanie na farmazoniarstwo gosci, cos pieknego :oops:

wgl ten cwiaki jest nieznosny kiedy moderuje/prowadzi studio, napierdala te zdania jak z karabinu, przeciaga kazde pytanie, zero pauz, wszystko na jedno kopyto jakby ktos go gonil eh jak zyc panowie

stop dla rokiego i cwiakaly w mainstreamie kto sie zgadza lapka w gure
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1299
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: demon »

Ja tam ich lubię, mają swoje wady, rozumiem że nie każdemu przypadną do gustu ale mi nie przeszkadzają, w przeciwieństwie do dwóch starych capów czyli Basałaja i Szpakowskiego. Programów z ich udziałem nie da się kurwa słuchać. Notoryczne przerywanie, wchodzenie w połowie zdania plus to wkurwiające dopowiadanie za innym rozmówcą, zazwyczaj totalnie nietrafione. Potem ci taki kurwa stary dziad będzie pierdolił o jakiejś kulturze dziennikarskiej.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

juwen pisze: 17 sie 2022, 14:45 1:27

Zresztą już przeczytałem komentarz samego Olkiewicza, co wyjaśnia sprawę
Weźcie pod uwagę, że po prostu dobrego dziennikarza może być szkoda, a kiepskiego nie, nie zawsze relacje są tu kluczowe XD

Dzie ten watek znajde?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kvcper »

pardon pisze: 18 sie 2022, 15:57 cudna ta awantura wokol ostatniego odcinka transferowego mlyna

cules chca krzyzowac laboge za krytyke alemanego (odkrywanie w 2022 ze laboga i orlowski maja swoje sympatie heh), rudzki budzi politowanie, a cwiakale sie dostalo za chaotyczny format i przyzwalanie na farmazoniarstwo gosci, cos pieknego :oops:

wgl ten cwiaki jest nieznosny kiedy moderuje/prowadzi studio, napierdala te zdania jak z karabinu, przeciaga kazde pytanie, zero pauz, wszystko na jedno kopyto jakby ktos go gonil eh jak zyc panowie

stop dla rokiego i cwiakaly w mainstreamie kto sie zgadza lapka w gure
A co ci przeszkadza w rokim, ja tam go lubię. Cwiakala w swoich programach spoko, zwłaszcza że nie szuka afer/klików i przedstawia temat jaki jest, nie opowiada się za żadna stroną, vide Paulo Sousa.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1257
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: stranger »

Ale Kowal najebany w tym Hejt Parku po meczach w eliminacjach. Idealna wizualizacja tego mema z mamutem
Obrazek
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
juwen
Posty: 680
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: juwen »

eddy_wata pisze: 19 sie 2022, 2:21
juwen pisze: 17 sie 2022, 14:45 1:27

Zresztą już przeczytałem komentarz samego Olkiewicza, co wyjaśnia sprawę
Weźcie pod uwagę, że po prostu dobrego dziennikarza może być szkoda, a kiepskiego nie, nie zawsze relacje są tu kluczowe XD

Dzie ten watek znajde?
na wykopie na tagu kanalsportowy
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »



ktoś wie o co ten idiota się znów zesrał? A raczej ktoś kto prowadzi jego konto

A dobra wiem
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

No i ma Poldi racje? Skoro Wisniowski uwaza jego opinie za bezwartosciowa, to na chuj chce wywiad?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Czyli jak ktoś komuś udzielił wywiadu to ten drugi nie może już nigdy go publicznie skrytykować jak będzie pierdolił bzdury o VARze jak P*dolski?
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8107
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: eddy_wata »

nie nie nie, wisniowski STARAL SIE O WYWIAD, po czym po nieotrzymaniu go, stwierdzil, ze zdanie podolskiego jest BEZWARTOSCIOWE. nie widzisz niekonsekwencji ?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3991
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: emcess »

nie, bo mógł z nim porozmawiać o jego karierze, dziecinstwie, reprezentacji itp., a nie o tym co sądzi o varze
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
banger
Posty: 864
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: banger »

Ja tam szanuje Poldiego. Na początku wydawało mi się, że przyjdzie, pokopie trochę w piłkę, poudziela poprawnych wywiadów i spierdoli do Niemiec. A tu się okazuje, że gość jest mega zaangażowany, toczy jakieś wojenki z kibicami Legii, ma konkretne plany odnośnie Górnika i widać że mu autentycznie zależy. Przez to jestem w stanie mu wybaczyć jego debilne zachowania.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: kvcper »

No ta parafraza tweeta Twarowskiego niepotrzebna, ale generalnie ma rację - pierdoli z tym VARem, a dalsze jakieś teksty o chowaniu sie jak na ms2018 to beka, bo co innego miał zrobić, przypomnę, ówczesny pracownik Polskiego Związku Piłki Nożnej. Poldiego szanuje za wkład w Górnika, bo robi super rzeczy, ale walczy z tym varem w sumie chuj wie o co. Technologia nieidealna i trzrba wiele poprawić, ale samo istnienie tych powtórek na plus i dobrze ze to istnieje, wystarczy zobaczyć mecze naszych drużyn w pucharach, gdzie tego systemu nie ma.
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9752
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

eddy_wata pisze: 23 sie 2022, 12:40 nie nie nie, wisniowski STARAL SIE O WYWIAD, po czym po nieotrzymaniu go, stwierdzil, ze zdanie podolskiego jest BEZWARTOSCIOWE. nie widzisz niekonsekwencji ?
jak go nie dostał jak Poldi był w foottrucku: https://www.youtube.com/watch?v=q3rCO78QlCY
Po prostu teraz pierdoli trzy po trzy i Wiśnia to wytknął, bo wcale nie musi do końca życia mu lizać dupy, bo z nim porozmawiał piłkarz.
pardon
Posty: 7960
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: pardon »

mocno deta ta aferka i co gorsza - nie mam komu kibicowac
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Bakan »

No tak, to że Wiśnia chciał zrobić wywiad z Poldim, z automatu powoduje, że jakiś czas później, nie może powiedzieć, że pierdoli bzdury. A co jeśli chciał wywiad po to, żeby posłuchać jak ten pierdoli bzdury i mu to wytknąć? Już pomijając fakt, że mógł poruszyć z nim 100 innych tematów, które byłyby interesujące. Osoby, które krytykują Wiśnię chyba nie kumają, że dziennikarz może robić wywiady zarówno z osobami, które lubi i z którymi się zgadza, jak i z tymi, z którymi mu nie po drodze. I to jest normalne dziennikarstwo.
ODPOWIEDZ