Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: enjoy1g »

@ebismolarek

Gdzie?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11712
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: FLoo »

a nie ma racji? typ co mecz wymyśla nowy skład, ćwiczy ustawienie dwoma napastnikami, wychodzi jednym
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Dodano po 15 minutach 5 sekundach:
No ja nie mówię że nie ma totalnie racji, ale to pierdolenie z utęsknieniem za brzeczkiem, przytyczki o ubior i karierę piłkarska Jury i Sousy, mówienie że Słowacja to najsłabsza drużyna na otwarcie w 21 wieku (gorsza od Korei i Ekwadoru 🤔) to jest beka. Oczywiście Mati nie powie złego słowa na kolegów piłkarzy, tylko Krycha źle przygotowany chlip chlip
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Oglądam sobie tylko weszlaków przy Euro i Leszek Milewski jak zwykle najlepszy, wiadomo że każdy to wie, ale trzeba to mówić. Dzisiejszy odcinek każdy dał radę, a były takie że był na raz Janczyk i Smyk i gadali np że Gosens gra w Belgii na wahadle :|
ksiazenieporzadek

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: ksiazenieporzadek »

belgia bergamo jeden huj
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

ale wkurwiajacy jest Smyk i to jego "no tak"
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Clay »

Wojciech Piela :sleep: co program z nim na pokładzie to po paru przydlugich odpowiedziach i oczywistościach góra naście minut i wyłączam to miałkie pierdolenie, tym bardziej jak goście nie ratują sytuacji. Na szczęście format programu mniej luźny od quizów więc oszczędził słuchaczom swojego bezbectwa.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9693
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: potter »

Obejrzałem to i wszyscy jacyś tacy zamuleni, ciężko się to oglądało. A Piela dodatkowo jeszcze zazwyczaj szuka na siłę pozytywów w tej grze Anglii, że Pickford wybił i jakieś tam pierdoły, fan ligi angielskiej to chyba będzie ich bronił co by się nie działo.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Kalom »

wyjebią kiedyś te telefony z hejt parku?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: wujot »

nie wyjebią
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4420
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Kalom »

szkoda mogliby to na koniec chociaż zostawić
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

Wolałbym żeby wyjebali Pola
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Travson »

Pol zmieniający swoje oceny po zobaczeniu ocen wystawianych przez kolegów jest przekomiczny :bowdown: Mejwen
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9069
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: genocidegeneral »

a jak pisałem na "po prostu o futbolu", że typ jest najbardziej żadnym gościem w Polsce i każdą swoją opinię zaczerpnął z artykułów Bravo Sport to się sadzili jakieś leszcze i dawali "przykro mi", przykro to mi jest jak na was patrzę, debile
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9748
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: jajca »

pamiętam bloga Pola, na którym (a były to czasy przed autokorektą) było W KURWĘ błędów ortograficznych, oczywiście z powodu dysleksji
szczególnie zapadł mi w pamięć fragment, gdzie przyśpiewkę kibiców MU "Giggs will tear you apart" przetłumaczył na "Giggs was przyprawi o łzy", ewidentnie popierdolił znaczenie słowa "tear", a gdy czytelnik zwrócił mu na to uwagę, pisał że to nie pomyłka, po prostu dokonał tłumaczenia LITERACKIEGO xD
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

no Pol to matoł absolutny, zerowa wiedza o piłce, za to o memach wie najwięcej idiota
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Piters »

Kurwa ale Kowal z bronieniem Brzęczka od kiedy jest Sousa to też jest koks :bowdown: :lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: baqlashan »

przecież właśnie o to chodzi w Polu że ma być taki nieporadny i pocieszny, chłopaki tam sie dobrze uzupełniają

choć przyznam że wolałem stary format zza czasów stanu mundialu, bez telefonów i z ajwenem w składzie
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: UlicaRzadzi »

Obejrzałem teraz ten po meczu Polska-Szwecja i zdarzało mi się obejrzeć, teraz podczas euro jakieś hejt parki i tak bez urazy, to jest takie bezsensu, że głowa boli. To jest moja opinia: Pol, niby ten człowiek od memów i od przyciągania młodszej widowni wypadł tutaj najkorzystniej, zaraz za Rokim, już nie oceniam za całokształt. Ogólnie to chłopaki latają jak chorągiewki, wiadomo wszystko ładnie, spoko, sympatycznie, ale ciężko mi się liczyć ze zdaniem tych ludzi. Oni działają na zasadzie, że zawsze znajdzie się lepszy argument, bo zawsze można coś wymyślić albo dostawić narracje taką, która pasuje w danym momencie i będą im przyklaskiwać. W stosunku do tych dzwoniących czy nawet do samych siebie, jeśli chodzi o wyrażanie opinii to raczej nie mają. Te oceny w stosunku do Zielińskiego, całkiem sympatyczne, takie, żeby go tym razem nie pojechać, bo nie wypada, nie mówię, że Zielu źle zagrał, ale miewał przyzwoite mecze, ale oczywiście Kowal coś na zasadzie, że on to ostatni taki mecz to miał kilka lat temu.., ale jakby coś takiego samego zagrał w meczu towarzyskim np. z Danią to by go jechali jak burą sukę. Jak ktoś się dzwoni i mu się tam plącze język to potrafią tych swoich widzów spławić na luzaku. Ja rozumiem, że mają swój czas i ogólnie czas to pieniądz, każdego chcą dopuścić, ale to wszystko takie pozorowane, chodzi oczywiście o to dopuszczanie wszystkich do linii, po prostu znudzenie są swoim dzwoniącym gościem, to dobra, cześć, elo, pozdrawiamy. Wrażenie zostaje jedno, jeśli ktoś naprawdę lubi oglądać piłkę, to można lepsze wnioski wyciągać między znajomymi, niż po tych ich rozmowach. Tutaj wystarczy ten sport lubić, jakoś tak na chłodno spojrzeć na to. Ci dziennikarze, czy jak ich tam zwał. Wszystko pod publikę robią, a te 2 ostatnie mecze Polski nie były złe, po prostu odpali, może trochę za dużo bramek z pizdy stracili, tyle. Ze Słowacją dla mnie tragedia osobiście, bo to była kopanina jako dla kibica reprezentacji Polski i jednocześnie kibica, który lubi dobrą piłkę obejrzeć. Kibicuje Polsce, ale moje przypuszczenie się sprawdziło, że nie wyjdziemy z grupy, niestety
Oceny za ten ostatni hejtpark:
Stano - dziennikarskie zero
Kowal - chorych na umyśle się nie ocenia
Pol - 5, nic specjalnego nie odjebał, zmieniał zdanie pod wpływem kolegów, ale poza tym pozytywnie i raczej nie szukał na siłę dziury w całym
Roki - 7, bo tam było jakieś realne odzwierciedlenie w stosunku do tych meczów/do tego meczu, a nie jakieś wymyślane powody i na tle tych parodystów to chociaż jakieś argumenty dawał, które mają jakikolwiek sens.
Obejrzałem do 1h40, dalej nie mam siły na ten wymysł.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3688
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Ale Brama!/Misja Futbol (Programy o piłce)

Post autor: Prez »

baqlashan pisze: 24 cze 2021, 19:29 przecież właśnie o to chodzi w Polu że ma być taki nieporadny i pocieszny
nie wiem no dla mnie on nie jest nieporadny i pocieszny tylko żenujący
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
ODPOWIEDZ